صفحه 388 از 397 نخستنخست ... 288338378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,871 تا 3,880 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. این قابلیت خرید با کارت شتاب فقط واسه صرافی های خاص تو شهرهای بزرگه یا کلا همه جای کانادا امکان پذیره، مثلا تو یه شهر کوچیک مثل کینگستون؟
    اين امكان براي شهرهاي بزرگه و شهر هاي كوچكتر ندارن، من كينگستون را دقيق نميدونم ولي اين مربوط به شهريه كه صرافي ايراني داشته باشه. اما از كينگستون تا تورنتو حدود دويست و پنجا كيلومتره و رفت و آمد خيلي سخت نيست.

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    باسلام:كل پول را بياري!!!!!چرا؟ اينجا سود بانكي خبري نيست. شما در ايران سيصد ميليون بذاري،با كارتهاي بانكي عضو شتاب ميتوني از صرافيها پول نقد(كش)بگيري،ماليات هم تعلق نميگيره. چون شما سيصد ميليون را بانك بذاريد با احتساب سود ٢٥٪ حدوداً ماهي ٦ ميليون دريافت ميكنيد و حدوداً ماهيانه ٢٥٠٠$ از صرافي دريافتميكنيد و اين صرافيها راهش را بلد هستند كه چگونه شماماليات پرداخت نكنيد.با تمام كارتهاي شتاب امكان پذيره،من خودم تجربه خريد با سامان،پاسارگاد و ملت را دارم.فقط دو الي سه كارت همراه خود بياوريد.اگه يكبار،يكي كار نكرد با ديگري خريد را انجام بدين.
    سلام مجدد ممنون از راهنماییتون
    فقط یه سوال نفرمودین نرخ تبدیل با ایران یکی هست یا نه؟
    ممنونم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_lotfi_77 نمایش پست ها
    سلام مجدد ممنون از راهنماییتون
    فقط یه سوال نفرمودین نرخ تبدیل با ایران یکی هست یا نه؟
    ممنونم
    منظورتون از نرخ تبديل چيه؟ اگه در ايران $ كاغذي بخريد،خب ارزانتره،ولي اگه تحويل دستي در تورنتو منظورتون هستش،هم قيمته.(يعني ايران ريال به صرافي بدهيد و كانادا $ دستي تحويل بگيري)

Senior Member

من یادمه در صفحات خیلی خیلی قبل در یکی از انجمن ها خونده بودم که سند ازدواج لازم نیست
    خواستم بگم سند ازدواج برای گرفتن بورس و وام کالج لارم هست اگر با همسرتون زندگی میکنید و ایشان هم درامد دارند
    با خودتون بیارید

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    منظورتون از نرخ تبديل چيه؟ اگه در ايران $ كاغذي بخريد،خب ارزانتره،ولي اگه تحويل دستي در تورنتو منظورتون هستش،هم قيمته.(يعني ايران ريال به صرافي بدهيد و كانادا $ دستي تحويل بگيري)
    سلام ممنون از راهنماییتون
    منظورم این بود که مثلا فرض کنید من در ایران دلار کانادا را 2670 می خرم. آیا در کانادا هم اگر مثلا کارت بانک سامان (که موجودی کارت به ریال می باشد) را در صرافی بکشم و بجای آن دلار بگیرم باز هم 2670 به من خواهند فروخت ؟ اگر نه تفاوت تقریبی چقدر می باشد؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

سلام ممنون از راهنماییتون
    منظورم این بود که مثلا فرض کنید من در ایران دلار کانادا را 2670 می خرم. آیا در کانادا هم اگر مثلا کارت بانک سامان (که موجودی کارت به ریال می باشد) را در صرافی بکشم و بجای آن دلار بگیرم باز هم 2670 به من خواهند فروخت ؟ اگر نه تفاوت تقریبی چقدر می باشد؟
    ممنونم
    شما باید قیمت حواله دلار در کانادا را بپرسید. صرافی های تورنتو الان نرخ تبدیلشان در حدود 2760-2790 تومان است.

من جمعه (2 روز پیش) ونکوور خریدم 2735. دیگه خودتون مقایسه کنید. طبق تجربه حدود 40 تومان گرونتره نسبت به ایران.

سلام دوستان
    اگر در ایران خونه داشته باشیم باید موقع لندینگ اعلام کنیم؟
    من اجاره ماهانه خونه م در ایران هر ماه به حسابم میاد و می خوام در کانادا با کارت شتاب هر موقع نیاز داشتم از صرافی دلار بگیرم
    منتها نمی دونم باید اعلام کنم یا نه؟
    دوستی می گفت اگر اعلام کنی بهت مالیات می خوره و نمی تونی از بنفیت های دولت استفاده کنی و یه دوست دیگه می گفت اگر اعلام نکنی بعدا که می خوایی خونه رو بفروشی پولشو بیاری به مشکل بر می خوری
    دوستان دیگر راهنمایی کنند لطفا

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    من اجاره ماهانه خونه م در ایران هر ماه به حسابم میاد و می خوام در کانادا با کارت شتاب هر موقع نیاز داشتم از صرافی دلار بگیرم
    دوستی می گفت اگر اعلام کنی بهت مالیات می خوره و نمی تونی از بنفیت های دولت استفاده کنی و یه دوست دیگه می گفت اگر اعلام نکنی بعدا که می خوایی خونه رو بفروشی پولشو بیاری به مشکل بر می خوری
    نخیر نه نیازی به اعلام به گمرک است و نه موقع لندینگ جایی برای اعلام آن دارید. آخر سال موقع فایل کردن برگه های مالیاتی با یک حسابدار مشورت کنید که آیا نیاز به اعلام به اداره مالیات هست یا نه.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان
    مزایای دولتی به درآمد بستگی داره. تا سقف مشخصی درآمد بازهم حداکثر مزایا را دریافت خواهید کرد. اگر قصد ماندن داشته باشید که یحتمل دنبال کار خواهید رفت و بحث مزایا بعد از مدتی منتفی میشه. حتما با یک حسابدار مشورت کنید که چطور عمل کنید. ضمنا جهت اطلاع، کسانی که درآمد دارند و اعلام نمی کنند و سقف مزایا را می گیرند در واقع دست شون در جیب سایر افرادی است که در کانادا کار می کنند و مالیات می پردازند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)