صفحه 389 از 397 نخستنخست ... 289339379380381382383384385386387388389390391392393394395396397 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,881 تا 3,890 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

در فرم های مالیاتی هر ساله، یک سوال هست که آیا خارج از کانادا ملکی دارین که ارزشش ۱۰۰ هزار دلار کانادا یا بالاتر باشه، و جوابش فقط بله یا خیر هستش.
    PR : NOV 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    . ضمنا جهت اطلاع، کسانی که درآمد دارند و اعلام نمی کنند و سقف مزایا را می گیرند در واقع دست شون در جیب سایر افرادی است که در کانادا کار می کنند و مالیات می پردازند.
    خیلی ممنون که به این نکته اشاره کردید
    من حقیقتن درک نمی‌کنم کسی که درآمد خوب داره و مشکل مالی نداره چرا باید چشمش به ۱۰۰ دلاری باشه که دولت به بچه‌ش می‌ده! سوشیالیسم توی کانادا طوری اجرا می‌شه که همه یه سطح نسبتن خوب زندگی داشته باشن... منتها «زرنگ‌بازی» تو خون بعضی‌هاست متاسفانه و کلی هم بهشون احساس قهرمان بودن دست می‌ده که دارن دولت رو تیغ می‌زنن... درحالیکه کسی که داره خرج زرنگ‌بازی دوستان رو می‌ده بقیه افرادی هستن که صادقانه دارن زندگی می‌کنن و مث بچه‌ی آدم مالیاتشون رو می‌دن

طرف صحبت من کس خاصی نیست،‌ این فقط یه چیزیه که من بین مهاجرای کشورهای جهان‌سوم، مخصوصن ایرانی‌ها زیاد دیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    در فرم های مالیاتی هر ساله، یک سوال هست که آیا خارج از کانادا ملکی دارین که ارزشش ۱۰۰ هزار دلار کانادا یا بالاتر باشه، و جوابش فقط بله یا خیر هستش.
    این برای اینه که اگر خونه رو فروختن و خواستن پولش رو بیارن مشکلی نداشته باشن و البته حساب Capital Gain هم جداست
    ولی اجاره‌ای که دریافت می‌شه جزو درآمده که باید جداگانه اعلام بشه

سلام به همه دوستان عزیز مخصوصا هدا جان و UXMAL
    ممنون از راهنمایی همتون
    دوستان خوبم . من نه قصد زرنگ بازی دارم و نه قهرمان بازی یا تیغ زدن جیب کسی.
    پولی که قراره از اجاره خونه به حساب من بیاد با کسر قسط های خونه مبلغش به پنجاه دلار هم نمیرسه . منتها سوال اساسی من این بود که اگر پول کمی به حساب بیاد به طور مکرر ( و باز هم تاکید می کنم که منظور من بیشتر تکرار ماهانه پول بود وگرنه مبلغش خیلی ناچیز بود) با هم مشمول مالیات میشه و یا باعث کسر بنیفت ها میشه یا نه.
    بگذریم .... من جواب سوالمو گرفتم .باز هم ممنونم از همه تون بابت جواب هاتون

موفق و پیروز باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    خیلی ممنون که به این نکته اشاره کردید
    من حقیقتن درک نمی‌کنم کسی که درآمد خوب داره و مشکل مالی نداره چرا باید چشمش به ۱۰۰ دلاری باشه که دولت به بچه‌ش می‌ده! سوشیالیسم توی کانادا طوری اجرا می‌شه که همه یه سطح نسبتن خوب زندگی داشته باشن... منتها «زرنگ‌بازی» تو خون بعضی‌هاست متاسفانه و کلی هم بهشون احساس قهرمان بودن دست می‌ده که دارن دولت رو تیغ می‌زنن... درحالیکه کسی که داره خرج زرنگ‌بازی دوستان رو می‌ده بقیه افرادی هستن که صادقانه دارن زندگی می‌کنن و مث بچه‌ی آدم مالیاتشون رو می‌دن

طرف صحبت من کس خاصی نیست،‌ این فقط یه چیزیه که من بین مهاجرای کشورهای جهان‌سوم، مخصوصن ایرانی‌ها زیاد دیدم

این برای اینه که اگر خونه رو فروختن و خواستن پولش رو بیارن مشکلی نداشته باشن و البته حساب Capital Gain هم جداست
    ولی اجاره‌ای که دریافت می‌شه جزو درآمده که باید جداگانه اعلام بشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_lotfi_77 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز مخصوصا هدا جان و UXMAL
    ممنون از راهنمایی همتون
    دوستان خوبم . من نه قصد زرنگ بازی دارم و نه قهرمان بازی یا تیغ زدن جیب کسی.
    پولی که قراره از اجاره خونه به حساب من بیاد با کسر قسط های خونه مبلغش به پنجاه دلار هم نمیرسه . منتها سوال اساسی من این بود که اگر پول کمی به حساب بیاد به طور مکرر ( و باز هم تاکید می کنم که منظور من بیشتر تکرار ماهانه پول بود وگرنه مبلغش خیلی ناچیز بود) با هم مشمول مالیات میشه و یا باعث کسر بنیفت ها میشه یا نه.
    بگذریم .... من جواب سوالمو گرفتم .باز هم ممنونم از همه تون بابت جواب هاتون

موفق و پیروز باشید
    اینجا تشریف میارید و وضعیت را خواهید دید آنوقت به دلیل حساسیت ما پی می برید. ضمنا در اونتاریو زیر ده هزار دلار درآمد در سال کلا مالیات بهش تعلق نمیگیره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان یک سوالی دارم تخم برخی سبزیجات مثل تخم ریحون و اینا رو میشه آورد یا میگیرن ؟
    بعد در مورد برنج و اینا چی میشه تا چند کیلو آورد یا با توجه به قیمت بصرف نیس ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanianr نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوالی دارم تخم برخی سبزیجات مثل تخم ریحون و اینا رو میشه آورد یا میگیرن ؟
    بعد در مورد برنج و اینا چی میشه تا چند کیلو آورد یا با توجه به قیمت بصرف نیس ؟
    بذر ممنوعه ضمن اینکه سوپرهای ایرانی اینجا (تورنتو) بذر سبزی های ایرانی می فروشن و نیازی نیست خودتون را به دردسر بندازید.
    برنج مشکلی نداره. برنج اعلای ایرانی اینجا گرونه اگر چیز باارزش تری نمی خواهید بیارید و جا دارید چرا که نه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام دوستان، چند تا سوال داشتم:
    1- بردن عسل ممنوعه؟
    2- اگه بخوام ادویه و یا زعفرون ببرم، اشکال نداره توی کیسه باشه و در بسته بندی نباشه؟
    3- آلوی خورشتی ممنوعه؟
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    سلام دوستان، چند تا سوال داشتم:
    1- بردن عسل ممنوعه؟
    2- اگه بخوام ادویه و یا زعفرون ببرم، اشکال نداره توی کیسه باشه و در بسته بندی نباشه؟
    3- آلوی خورشتی ممنوعه؟
    ممنون از راهنماییتون
    من تمام اینها را آوردم و ممنوع نبوده.حتی ی با پست هم تمام این چیزها را برامون فرستادن و بازم مشکلی نبوده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس جغرافیا، تهران، دانشگاه باهنر

سلام دوستان برای من یک سوالی پیش اومده ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید. به نظر شما چه نوع سبزیجات و یا مواد غذایی توی کانادا نیست و لازمه که بياريم؟ آیا سبزی برای قورمه یا آش اونجا هست یا باید بصورت خشک شده با خودمون بياريم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bstayesh نمایش پست ها
    سلام دوستان برای من یک سوالی پیش اومده ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید. به نظر شما چه نوع سبزیجات و یا مواد غذایی توی کانادا نیست و لازمه که بياريم؟ آیا سبزی برای قورمه یا آش اونجا هست یا باید بصورت خشک شده با خودمون بياريم؟
    سلام دوست عزیز. کدام شهر؟ شهرهای بزرگ مثل تورنتو یا ونکوور همه جور خوراکی ایرانی پیدا میشه و لازم نیست با خودتون بیارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)