صفحه 390 از 397 نخستنخست ... 290340380381382383384385386387388389390391392393394395396397 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,891 تا 3,900 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس جغرافیا، تهران، دانشگاه باهنر

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. کدام شهر؟ شهرهای بزرگ مثل تورنتو یا ونکوور همه جور خوراکی ایرانی پیدا میشه و لازم نیست با خودتون بیارید.
    سلام خیلی ممنونم از راهنمایی شما
    کوکیتلام چطور؟ این سبزیجات(قورمه سبزی و آش،نعنا پونه )رو اونجا می تونیم تهیه کنیم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bstayesh نمایش پست ها
    کوکیتلام چطور؟ این سبزیجات(قورمه سبزی و آش،نعنا پونه )رو اونجا می تونیم تهیه کنیم؟
    به هر حال چون نزدیک ونکوور هست به مغازه های ایرانی دسترسی خواهید داشت .ولی چیزی که اینجا کمه (حداقل تو شهری که من هستم)تره و نعناو ترخون و مرزه هست.حالا ما آش را همین جوری توش هر چیزی دستمون رسید میریزیم و از اینجا تهیه میکنیم ولی قورمه سبزی را ایران تهیه میکنیم سبزیش را و یک تفتی هم بهش میدیم وبسته بندی شده آماده میاریم خیلی هم راحت هست .حالانگید که همه خواص سبزی میره و ... چون ما قورمه سبزی را برای خواصش نمیخوریم.

Local Moderator

من خودم سبزی تو گلدونی میخرم نعنه ترخون مرزه ... همیشه سبزی تازه دارم نعنا اگر هر چی جاش بزرگ تر بشه سریع هم رشد میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    من تمام اینها را آوردم و ممنوع نبوده.حتی ی با پست هم تمام این چیزها را برامون فرستادن و بازم مشکلی نبوده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    به هر حال چون نزدیک ونکوور هست به مغازه های ایرانی دسترسی خواهید داشت .ولی چیزی که اینجا کمه (حداقل تو شهری که من هستم)تره و نعناو ترخون و مرزه هست.حالا ما آش را همین جوری توش هر چیزی دستمون رسید میریزیم و از اینجا تهیه میکنیم ولی قورمه سبزی را ایران تهیه میکنیم سبزیش را و یک تفتی هم بهش میدیم وبسته بندی شده آماده میاریم خیلی هم راحت هست .حالانگید که همه خواص سبزی میره و ... چون ما قورمه سبزی را برای خواصش نمیخوریم.
    با سپاس از شما دوست عزیز، قورمه سبزی رو بصورت تازه و منجمد يا به صورت خشک شده از ایران تهیه می کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    من خودم سبزی تو گلدونی میخرم نعنه ترخون مرزه ... همیشه سبزی تازه دارم نعنا اگر هر چی جاش بزرگ تر بشه سریع هم رشد میکنه
    خب خیالم راحت شد، با این حساب فکر کنم سبزی پونه اونجا نباشه، باید تهیه کنم.از شما ممنون وسپاسگزارم.

ApplyAbroad Hero

با سپاس از شما دوست عزیز، قورمه سبزی رو بصورت تازه و منجمد يا به صورت خشک شده از ایران تهیه می کنید؟
    تفت داده شده و بعد فريز شده بيشتر از ٤٨ ساعت كه يخش به اين راحتي ها باز نشه. معمولا خشك هم از همه چيز يكم ميارم چون فكر ميكنم سبزي هاي اينجا اصلا عطر و بوي سبزي خودمون را نداره . معمولا اگر سبزي اينجا را استفاده كنم يكم از سبزي خشك ايران باهاش قاطي ميكنم كه عطر دار بشه.

دوستان من نیاز دارم که یک لب تاپ بگیرم (حول حوش 2 تا 2.5 میلیون) به نظرتون بهتره از ایران بگیرم بیارم یا کانادا بخرم. لب تاب من حتی ارزش بردن با خودم رو هم نداره و اگه از ایران نگیرم روز های اول اونجا لب تاب ندارم.
    دوستانیکه کانادا هستن مخصوصا ادمونتن کدوم رو پیشنهاد میدین ؟
    ممنون

پیشنهاد من اینه که از کانادا بخرید:
    -هر هفته برخی مدل ها حراج می شه
    -اگر نظرتون عوض شد، حتی در صورت باز کردن و استفاده می تونین تا 14 روز بعد پسش بدین
    -گارنتی ها واقعیه
    ولی یه پکیج نرم افزاری با خودتون بیارید بد نیست
    ضمنا با بودجه ای که گفتید که می شه حدود 800 تا 850 دلار، لپ تاپ خوبی می تونین تهیه کنین به خصوص اگر رو حراج باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    دوستان من نیاز دارم که یک لب تاپ بگیرم (حول حوش 2 تا 2.5 میلیون) به نظرتون بهتره از ایران بگیرم بیارم یا کانادا بخرم. لب تاب من حتی ارزش بردن با خودم رو هم نداره و اگه از ایران نگیرم روز های اول اونجا لب تاب ندارم.
    دوستانیکه کانادا هستن مخصوصا ادمونتن کدوم رو پیشنهاد میدین ؟
    ممنون

صد در صد اگر جا دارید با خودتون سبزی خشک بیارید. به خصوص اگر زیاد آشپزی می کنید. سوپرهای ایرانی سبزی هست ولی بسیار گرون تر درمیاد. کلا سبزی در کانادا خیلی گرون تر از ایرانه.

سلام دوستان برای من یک سوالی پیش اومده ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید. به نظر شما چه نوع سبزیجات و یا مواد غذایی توی کانادا نیست و لازمه که بياريم؟ آیا سبزی برای قورمه یا آش اونجا هست یا باید بصورت خشک شده با خودمون بياريم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    پیشنهاد من اینه که از کانادا بخرید:
    -هر هفته برخی مدل ها حراج می شه
    -اگر نظرتون عوض شد، حتی در صورت باز کردن و استفاده می تونین تا 14 روز بعد پسش بدین
    -گارنتی ها واقعیه
    ولی یه پکیج نرم افزاری با خودتون بیارید بد نیست
    ضمنا با بودجه ای که گفتید که می شه حدود 800 تا 850 دلار، لپ تاپ خوبی می تونین تهیه کنین به خصوص اگر رو حراج باشه
    ممنون. پس همین کار رو میکنم. فقط یک سوال. من اگه نرم افزار, فیلم و ... رو بریزم رو دو تا هارد اکسترنال (500 گیگ و 2 ترابایت) تو فرودگاه بهم گیر ندن که بازشون کنم ؟ چون لب تاب ندارم نمی تونم تو شو نشون بدم و اگه ببینن همش نرم افزار و ... هست یک وقت جریمه نشم ؟
    و اینکه چون در کانادا حق کپی رایت هست میشه از نرم افزار های کرکی استفاده کرد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)