صفحه 49 از 397 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

سلام
    از اين دست مراكز در مونترال هم پيدا ميشه؟
    آرتين جان اطلاعات بده در اين زمينه
    نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    شما بعد از رسیدن به که کانادا با مرکزی که خدمات اجتماعی رایگان مخصوص ایرانیان می دهد تماس بگیرید در یک جلسه مشاوره تمام خدمات برایتان گفته می شود
    در تورنتو می توانید با شماره8990-218-416تماس بگیرید.
    در مورد مسکن هم بستگی به شرایط مالی و سازگاریتان همه چیز متفاوت است

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بچه‌هایی که اونجا هستن میدونن معمولاً چه تاریخی‌ در ژانویه فروشگاه‌ها حراج میشه؟
    من یه مدتی‌ هم اروپا بودم، فروشگاه‌ها در مواقع مختلف همینطوری حراج میزدند اما یه حراج بزرگ هم در ژانویه میگفتند هست!
    من برای ژانویه دارم میرم کلگری. اونجا هم که میدونین سرده. من تصمیم دارم رفتم اونجا بیشتر لباس‌های زمستونی بخرم چون اونجا جنس بهتر و گرمتر و با کیفیتری میشه خرید. البته یه چیزیی‌ که دارم هم با خودم می‌برم اما خوب به درد اونجا نمی‌خوره!
    کسی‌ از بچه‌ها در مورد خرید کاپشن پر (down coat) اطلاع داره؟ می‌خوام یه کاپشن پر خوب و گرم بخرم که زیرش لباس زیاد نپوشم چون اینطور که دوستان گفتن داخل اماکن عمومی گرم هست.
    از بین مارک‌های nike jordan, columbia, north face, mountain hardwear, canada goose کدومشون بهترند؟ (البته canada goose رو میدونم گرون هستش!)
    من ۲ یه سایت دیدم قیمتا حدود ۱۵۰ الی‌ ۳۰۰ $ بود. ( در آمریکا البته) در حراج ژانویه آیا این قیمتا مثلا نصف میشه؟
    البته برم اونجا کم کم دستم میاد چه جوریه اما چون ۴ ژانویه می‌رسم اونجا و سریع باید برم یه چیزی بخرم خیلی‌ ممنون میشم دوستان اگه تجربه‌ای دارند در اختیار من بگذارند.

پیشاپیش ممنون
    من فکر می کنم منظورتان feather است.بیشتر کاپشن ها ترکیبی از down و feather یعنی کرک و پر هستند که هر چه در صد و حجم پر داخل آن بیشتر باشد گرم تر خواهد بود.اکثر فروشگاه ها آلان در حراج تا نصف قیمت هستند.امیدوارم آن زمان که می رسید کاپشن مورد نظرتان را پیدا کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    من فکر می کنم منظورتان feather است.بیشتر کاپشن ها ترکیبی از down و feather یعنی کرک و پر هستند که هر چه در صد و حجم پر داخل آن بیشتر باشد گرم تر خواهد بود.اکثر فروشگاه ها آلان در حراج تا نصف قیمت هستند.امیدوارم آن زمان که می رسید کاپشن مورد نظرتان را پیدا کنید.
    خیلی‌ متشکر از جوابتون
    منظور من همون down بود. تا اونجایی که من میدونم down گرمای بیشتری داره اما feather گرما زیاد نداره و معمولاً کاپشن‌هایی‌ که feather بیشتر دارند ارزونتر هستند و گرمای کمتری دارند. این جمله رو از یه سایت معتبر کانادایی که تولید کننده dwon هستش میگذارم:
    Feathers are flat and two dimensional, and are grown for flying, while smaller feathers are for protection. Down is three dimensional, a soft puff that is grown for warmth
    می‌خواستم بدونم من که Jan ۴ می‌رسم اونجا، آیا حراج هست اون موقع معمولاً؟ آیا اصلا چیزی باقی‌ میمونه واسه ما؟!

Junior Member

سلام
    من 1 ژانویه به Victoria پرواز دارم و هنوز لپ تاپ نگرفتم. به نظرتون اینجا بگیرم بهتره یا اونجا (از نظر قیمت تمام شده، گارانتی و ...)؟ ممنون می شم اگه نظراتتون رو در اختیارم بگذارید.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Guest نمایش پست ها
    سلام
    من 1 ژانویه به Victoria پرواز دارم و هنوز لپ تاپ نگرفتم. به نظرتون اینجا بگیرم بهتره یا اونجا (از نظر قیمت تمام شده، گارانتی و ...)؟ ممنون می شم اگه نظراتتون رو در اختیارم بگذارید.
    سلام
    من تمام این ۴۹ صفحه رو خوندم! بعضی‌ بچه‌ها در این مورد سوال پرسیدن و اکثر جواب‌ها این بوده که از کانادا بخرید بهتره. دلیل اصلیشم اینه که در کانادا یه گارانتی‌ مطمئن دارید در حالی‌ که اگه از ایران بخرید اونجا از گارانتی‌ نمیتونید استفاده کنید و اینطور که میگن کیفیت لپ‌تاپ‌های اونجا از کیفیت لپ‌تاپ‌های موجود در ایران بالا تر هست.
    در مورد قیمت هم اکثر بچها گفتن که کانادا ارزون‌تره. میتونید خودتون سرچ کنید و قیمت‌ها رو حدوداً پیدا کنید اما به نظر من اگه یه کم هم گرون تر باشه می‌ارزه که از کانادا بخرید.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خیلی‌ متشکر از جوابتون
    منظور من همون down بود. تا اونجایی که من میدونم down گرمای بیشتری داره اما feather گرما زیاد نداره و معمولاً کاپشن‌هایی‌ که feather بیشتر دارند ارزونتر هستند و گرمای کمتری دارند. این جمله رو از یه سایت معتبر کانادایی که تولید کننده dwon هستش میگذارم:
    Feathers are flat and two dimensional, and are grown for flying, while smaller feathers are for protection. Down is three dimensional, a soft puff that is grown for warmth
    می‌خواستم بدونم من که Jan ۴ می‌رسم اونجا، آیا حراج هست اون موقع معمولاً؟ آیا اصلا چیزی باقی‌ میمونه واسه ما؟!
    بله همین طوره از اشتباهی که کردم پوزش می طلبم.downگرمای بیشتری تولید می کند.احتمالا پیدا خواهید کرد.ولی حتما یک کاپشن مناسب همراهتان باشد.تا بتوانید آنچه را که دنبالش هستید پیدا کنید.چون در ژانویه و فوریه معمولا فروشگاه ها فروشی ندارند حتما برای جلب مشتری حراج خواهند داشت.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها
    سلام
    از اين دست مراكز در مونترال هم پيدا ميشه؟
    آرتين جان اطلاعات بده در اين زمينه
    سلام
    بله در مونترال هست نزدیک مترو ژولی کوغ,شما اومدی مونترال به من خبر بده همه مراکز معرفی میکنم

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

سلام دوستان
    بچه‌هایی که اونجا هستن میدونن معمولاً چه تاریخی‌ در ژانویه فروشگاه‌ها حراج میشه؟
    من یه مدتی‌ هم اروپا بودم، فروشگاه‌ها در مواقع مختلف همینطوری حراج میزدند اما یه حراج بزرگ هم در ژانویه میگفتند هست!
    من برای ژانویه دارم میرم کلگری. اونجا هم که میدونین سرده. من تصمیم دارم رفتم اونجا بیشتر لباس‌های زمستونی بخرم چون اونجا جنس بهتر و گرمتر و با کیفیتری میشه خرید. البته یه چیزیی‌ که دارم هم با خودم می‌برم اما خوب به درد اونجا نمی‌خوره!
    کسی‌ از بچه‌ها در مورد خرید کاپشن پر (down coat) اطلاع داره؟ می‌خوام یه کاپشن پر خوب و گرم بخرم که زیرش لباس زیاد نپوشم چون اینطور که دوستان گفتن داخل اماکن عمومی گرم هست.
    از بین مارک‌های nike jordan, columbia, north face, mountain hardwear, canada goose کدومشون بهترند؟ (البته canada goose رو میدونم گرون هستش!)
    من ۲ یه سایت دیدم قیمتا حدود ۱۵۰ الی‌ ۳۰۰ $ بود. ( در آمریکا البته) در حراج ژانویه آیا این قیمتا مثلا نصف میشه؟
    البته برم اونجا کم کم دستم میاد چه جوریه اما چون ۴ ژانویه می‌رسم اونجا و سریع باید برم یه چیزی بخرم خیلی‌ ممنون میشم دوستان اگه تجربه‌ای دارند در اختیار من بگذارند.

پیشاپیش ممنون

امسال canada goose تر*****,اکثرا تو مونترال از این مارک میخرند و امسال از رقیب سرسختش north face جلو زده,ببینید همیشه تخفیف وجود داره باید تمام فروشگاه هارو زیر نظر بگیرید تا در موقع مناسب خرید کنید
    بهترین ماه ها برای خرید دسامبر وژانویه و فوریه هستند که اکثرا تخفیف های ویژه ای در ژانویه است

راستی سعی کن بودجه بالاتر ببری حتما یه کاپشن خوب بخری بدون تخفیف canada goose بین 500 تا 700 بهترین کاپشنشو میشه خرید و معمولا زیرش آستین کوتاه میپوشند که خیلی خوبه چون داخل مترو و فروشگاه و اماکن عمومی خیلی گرمه و راحت فقط کاپشن درمیاورید

Junior Member

سلام
    من تمام این ۴۹ صفحه رو خوندم! بعضی‌ بچه‌ها در این مورد سوال پرسیدن و اکثر جواب‌ها این بوده که از کانادا بخرید بهتره. دلیل اصلیشم اینه که در کانادا یه گارانتی‌ مطمئن دارید در حالی‌ که اگه از ایران بخرید اونجا از گارانتی‌ نمیتونید استفاده کنید و اینطور که میگن کیفیت لپ‌تاپ‌های اونجا از کیفیت لپ‌تاپ‌های موجود در ایران بالا تر هست.
    در مورد قیمت هم اکثر بچها گفتن که کانادا ارزون‌تره. میتونید خودتون سرچ کنید و قیمت‌ها رو حدوداً پیدا کنید اما به نظر من اگه یه کم هم گرون تر باشه می‌ارزه که از کانادا بخرید.
    ممنون بابت جواب. چند نگته هست که من رو دودل نگه داشته.
    1- قیمت دلار کانادا اینجا حدود 1080 تومنه که بحثه ارزونتر بودن در کانادا رو کمی زیر سوال می بره
    2- به من گفتن اینجا هم میشه لپ تاپ با گارانتی بین المللی خرید.
    3- چقدر طول می کشه تا اونج بشه لپ تاپ رو پیدا کرد و خرید؟

اگه تجربه ای دارید یا چیزی در مورد این سوال ها می دونید خیلی ممنون می شم که بشنوم.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Guest نمایش پست ها
    ممنون بابت جواب. چند نگته هست که من رو دودل نگه داشته.
    1- قیمت دلار کانادا اینجا حدود 1080 تومنه که بحثه ارزونتر بودن در کانادا رو کمی زیر سوال می بره
    2- به من گفتن اینجا هم میشه لپ تاپ با گارانتی بین المللی خرید.
    3- چقدر طول می کشه تا اونج بشه لپ تاپ رو پیدا کرد و خرید؟

اگه تجربه ای دارید یا چیزی در مورد این سوال ها می دونید خیلی ممنون می شم که بشنوم.
    حقیقتش قیمت‌ها رو من دقیقا اطلاع ندارم اما چند تا از بچه‌ها نوشته بودن که کانادا ارزون‌تره. البته پستها ممکنه برای پارسال باشه و الان به قول شما با توجه به نرخ ارز به صرفه نباشه. اما یه خورده سرچ کنی‌ به راحتی‌ میتونی‌ یه سایتی پیدا کنی‌ که قیمت هارو توش داشته باشه.
    آها، الان یادم افتاد که فروشگاه‌های futureshop و bestbuy در اونجا لوازم الکترونیک و کامپیوتر میفروشن. یه نگاهی‌ بکن ببین ۲ سایتشون میتونی‌ قیمت هارو پیدا کنی‌.
    بله، تمام لپ‌تاپ‌هایی‌ که تولید میشن دارای ۱ سال گارانتی‌ بین‌المللی هستن. البته تا برسن به ایران، واسه فروش شاید ۲ ماهی‌ ازشون گذشته باشه. اما وقتی‌ از اونجا بخرید مستقیماً از همون جا گارانتی‌ میگیرید.
    یه نکته دیگه هم اینکه من خودم حدود ۲ ماه پیش یه لپ‌تاپ جدید dell latitude گرفتم. خود زیگورات، نمایندگیش، بهم گفت که از گارانتی‌ بین‌المللی نمیتونی‌ استفاده کنی‌ چون این لپ‌تاپ رو از ایران خریدی و ایران تحریمه و اصلا قرار نیست که این لپ‌تاپ در ایران باشه اما هست! گفت اگه اونجا هم یه موقع به خرابی‌ خوردی باید بگی‌ این رو از کسی‌ کادو گرفتم و نمیدونم از کجا خریده. تازه مثلا لپ‌تاپ من ۳ سال گارانتی‌ باید داشته باشه اما ۱ سال بین‌المللی داره و ۳ سال زیگورات! اما مثلا اگه از آمریکا خریده بودم ۳ سال اونجا گارانتی‌ بود.
    در مورد خرید لپ‌تاپ فکر نمیکنم اونجا کار سختی باشه. البته به شرط اینکه در شهر بزرگی‌ باشید که مغازه‌های بزرگ و مدل‌های متنوع داشته باشه.
    شما که گفتی‌ میخواید برید victoria, اونجا همونطور که میدونید شهر نسبتا کوچیکی هست با تقریبا ۷۰k جمعیت. حتما فروشگاه زنجیره‌ای برای لوازم الکترونیک هست اما این امکان وجود داره که مدل‌ها خیلی‌ متنوع نباشه. در این صورت شما مدل رو انتخاب می‌کنید و براتون میارن که شاید یه کم طول بکشه.
    اما حتما قیمت‌ها رو چک کنید، در صورتی‌ که هم قیمت بودن هم من اگه جای شما بودم از کانادا می‌خریدم چون هم گارانتی‌ مطمئنتری داره هم احتمالا کیفیت بالاتری داره. تازه اونجا بعضی‌ موقعها برای دانشجو‌ها special offer هم هست. (البته چون شما به محض اینکه برید باید بخرید خیلی‌ رو این offer‌ها حساب نکنید)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)