صفحه 5 از 397 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

این قانون 100 میلی بعد از انفجار های لندن وضع شد. ظاهرا اون موقع موادی که باعث انفجارها شده بود ، به صورت مایع بوده که با هم مخلوط میکردن.
    شما میتونین این وسایل رو بذارین تو باری که تحویل میدین و هیچ مشکلی هم براتون پیش نمیاد. ولی اگه میخاین ببرین تو کبین، باید به این قانون توجه کنین و این ربطی به خطوط هوایی ( KLM یا هر خط هوایی دیگه ) نداره و از قوانین امنیتی فرودگاه هست. البته من از فرودگاه های آمستردام و بقیه اروپا خبری ندارم، ولی این قانونی هست که تو فرودگاه های انگلیس اجرا میشه و مخصوصا تو منچستر و هیترو خیلی روش حساس هستن. بابا چیزه خاصی نیست. من گفتم که فقط یه هویی 600 تا ژل و اسپری نذارین تو کوله و بیارین. اصلا نگران نباشین.
    اهان ضمنا به خانم و آقا هم ربطی نداره. هر چیزه مایع یا ژل مانند. کرم هم جزو این دسته هست. حالا اگه برای 18-20 ساعت پرواز کرم یا اسپری یا خمیری هست که حتما لازم دارین و تو کبین میبرین ، حواستون باشه که تو بسته های زیر 100 میلی باشه. همین !
    حاجی مگه چقدر اسپری زیر بغل میخایی مصرف کنی تو 20 ساعت؟ بیشتر از 100 میل ؟ ;D
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

نقل قول نوشته اصلی توسط djmamal
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    مرسی از راهنمائیتون ... حالا اگه کسی واقعا یه سری دارو مصرف کنه که نیاز داره بهشون این اجنبیارو چه جوری متقاعد کنه؟!
    اگر دارو مصرف ميكنيد به پزشكتون بگيد كه براتون نسخه بنويسه. با نسخه مشكلى نخواهيد داشت.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

مرسی از راهنمائیتون ... حالا اگه کسی واقعا یه سری دارو مصرف کنه که نیاز داره بهشون این اجنبیارو چه جوری متقاعد کنه؟!
    اگر دارو مصرف ميكنيد به پزشكتون بگيد كه براتون نسخه بنويسه. با نسخه مشكلى نخواهيد داشت.

ای بابا من چقدر باید پول ترجمه بدم
    کاش اینا فارسی حالیشون بود...
    عجب این خارج رفتن ما هم به اسطوره ها پیوسته ....
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    این قانون 100 میلی بعد از انفجار های لندن وضع شد. ظاهرا اون موقع موادی که باعث انفجارها شده بود ، به صورت مایع بوده که با هم مخلوط میکردن.
    شما میتونین این وسایل رو بذارین تو باری که تحویل میدین و هیچ مشکلی هم براتون پیش نمیاد. ولی اگه میخاین ببرین تو کبین، باید به این قانون توجه کنین و این ربطی به خطوط هوایی ( KLM یا هر خط هوایی دیگه ) نداره و از قوانین امنیتی فرودگاه هست. البته من از فرودگاه های آمستردام و بقیه اروپا خبری ندارم، ولی این قانونی هست که تو فرودگاه های انگلیس اجرا میشه و مخصوصا تو منچستر و هیترو خیلی روش حساس هستن. بابا چیزه خاصی نیست. من گفتم که فقط یه هویی 600 تا ژل و اسپری نذارین تو کوله و بیارین. اصلا نگران نباشین.
    اهان ضمنا به خانم و آقا هم ربطی نداره. هر چیزه مایع یا ژل مانند. کرم هم جزو این دسته هست. حالا اگه برای 18-20 ساعت پرواز کرم یا اسپری یا خمیری هست که حتما لازم دارین و تو کبین میبرین ، حواستون باشه که تو بسته های زیر 100 میلی باشه. همین !
    حاجی مگه چقدر اسپری زیر بغل میخایی مصرف کنی تو 20 ساعت؟ بیشتر از 100 میل ؟ ;D

حاجی رفته گلاب بیاره!
    راست میگی شما ...
    مرسی از راهنمائیتون

آقا نسخه و اسم دارو ها به انگليسى هست. ديگه ترجمه لازم نداره .
    موفق باشيد

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

آقا نسخه و اسم دارو ها به انگليسى هست. ديگه ترجمه لازم نداره .
    موفق باشيد
    آقا ایول من چه قدر گیج بازی در میارم .....
    مرسی

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

فقط بگو دکی جون خوش خط بنویسیه که اونجا بتونن بخونن ;D
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

من نفهمیدم یعنی بالای 100 میلی لیتر رو تو چمدون میشه آورد؟یا مثلا چند تا از یک چیز .مثلا عطر و کرم و شامپو تو چمدون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

راستی اگه میخوایم وسیله بهداشتی تو کوله بیاریم آیا میتونیم توی ظروف کوچک بسته بندی مخصوص لوازم آرایشی بریزیم یا باید حتما در بسته های اصلی باشه؟
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    من نفهمیدم یعنی بالای 100 میلی لیتر رو تو چمدون میشه آورد؟یا مثلا چند تا از یک چیز .مثلا عطر و کرم و شامپو تو چمدون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

راستی اگه میخوایم وسیله بهداشتی تو کوله بیاریم آیا میتونیم توی ظروف کوچک بسته بندی مخصوص لوازم آرایشی بریزیم یا باید حتما در بسته های اصلی باشه؟
    من از یکی پرسیدم گفت هر بسته ش نباید بیشتر از 100 باشه و در صورتی هم هست که شما از ایران ببرین اون مایع رو. مثلا اگر از همون فری شاپ فرودگاه بخرین هرچقدر هم باشه کاری ندارن. چون بعضی چیزها مثل همون کرم و عطر و اینها توی فری شاپ ارزون تر از اینجاست. شامپو می خواین از اینجا ببرین؟ از اونجا میاد اینجا
    کسانی که اونجا زندگی می کنن به نظرشون کفش گرم از اینجا بخریم ببریم یا از اونجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet
    نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir

من از یکی پرسیدم گفت هر بسته ش نباید بیشتر از 100 باشه و در صورتی هم هست که شما از ایران ببرین اون مایع رو. مثلا اگر از همون فری شاپ فرودگاه بخرین هرچقدر هم باشه کاری ندارن. چون بعضی چیزها مثل همون کرم و عطر و اینها توی فری شاپ ارزون تر از اینجاست. شامپو می خواین از اینجا ببرین؟ از اونجا میاد اینجا
    کسانی که اونجا زندگی می کنن به نظرشون کفش گرم از اینجا بخریم ببریم یا از اونجا؟
    در مورد کفش بستگی داره که کجا می ری . من که شخصا بوت پوشم و از اینجا راحت می شه Cat گیر آورد.

من فکر کردم ژل و شامپو و . . . به میزان مصرف چند روز اول بگذاریم توی ساک دستی و بزرگاشو بگذاریم تو چمدون.

چمدون خریدین ؟ چه مارکی خوبه ؟ چه سایزی ؟
    The things you own end up owning you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)