صفحه 59 از 397 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    سلام
    منظور از نسخه ، سربرگ فارسی دکتر مشکلی رو ایجاد نمیکنه ؟ آیا لازم هست که نسخه رو ترجمه کنیم یا خود نسخه کافیه ؟
    با تشکر
    راجع به نسخه قبلا تو لینکی که در صفحه قبل دادم صحبت شده دوستان اگه لطف کنند و پست ها را بخونند کاملا متوجه می شوند آوردن مقادیر زیاد دارو چون جنبه تجاری پیدا میکنه ممنوع است.اگر هم نسخه داشته باشد تفسیرش در گمرک به این راحتی نیست .تصور نکنید با نسخه میتونید ۱۰ قلم داروی متفاوت با مقدار زیاد بیارید. البته همانطور که گفتم این وقتی اتفاق می افته که دارویتان را ببینند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bal نمایش پست ها
    کتابهاتون رو از طریق پست عادی بفرستید هم خیلی گرون نمیشه هم اینکه خیلی بیشتر میتونید اینجوری بار ببرید. کتابها با پست عادی شاید 20 روز بعد به دستتون برسه.. درضمن کتاب خیلی هم سنگینه . یه نوع پست هست که اگه فقط کتاب باشه انگار یه جور ارزونتری حساب میشه .بپرسید حتما.
    سلام ممنون می شم اگه هزینه ی پست عادی رو برام بگین. و اینکه به اداره پست بگم چه پستی می خوام؟
    راستش من یه بار پرسیدم با فریت فرق چندانی نداشت!

نقل قول نوشته اصلی توسط sar_sar نمایش پست ها
    سلام ممنون می شم اگه هزینه ی پست عادی رو برام بگین. و اینکه به اداره پست بگم چه پستی می خوام؟
    راستش من یه بار پرسیدم با فریت فرق چندانی نداشت!
    سلام . من هزینه اش رو نمیدونم . اما خوب قطعا ارزونتر از حالتیه که سفارشی بفرستی. این پست گویا فقط باید کتاب باشه حتی مثلا من یکی از دوستام خانواده اش میخواستن براش از ایران همراه کتاب، دفتر هم بفرستن پست قبول نکرد و گفتن فقط کتاب باید باشه . حالا بازم بهتره بپرسید اما من مطمئنم که هست .

Junior Member

ببین! مونترال یک فروشگاه ایرانی خوب داره به اسم اخوان! همه چیز هم داره! حتی گزو شیرینی و پنیر تبریز و کباب و ......
    درضمن اویه جات هم جاهای دیگه پیدا میشه! ما تنها ملتی نیستیم که داریم ادویه استفاده می کنیم!

(من روزی که اومدم کانادا فقط ۱۰۰ دلار پول اضافه بار دادم به خاطر این که به حرف همه گوش کردم و هر چیزی که فکر می کردم لازمه آوردم! کلی هم با اون همه بار اذیت شدم و اخرش هم دیدم همه چیز این جا هست حالا یک ذره شاید گرونتر!)

Junior Member

سلام بچه ها ادویه حات ( زرد چوبه فلفل زعفران) با شبزی خشک ( نعنا تره و...) ممنوعه؟ و آیا ممکنه جریمه مالی بشیم به خاطر این چیزا؟ چاقو در چمدونی که میدیم بار باشه اشکال نداره؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط n101 نمایش پست ها
    سلام بچه ها ادویه حات ( زرد چوبه فلفل زعفران) با شبزی خشک ( نعنا تره و...) ممنوعه؟ و آیا ممکنه جریمه مالی بشیم به خاطر این چیزا؟ چاقو در چمدونی که میدیم بار باشه اشکال نداره؟
    نه ایرادی نداره ولی بجز زعفران چیز دیگه ای نیارید .

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

نقل قول نوشته اصلی توسط n101 نمایش پست ها
    من همه اینا رو داشتم و چمدونم رو گشتند و برام مشکلی پیش نیومده. مادامی که خشک باشه و seed نباشه و سلاح سرد نباشه موردی نداره. البته یه سری چیزا هست که ابدا نباید بیارید که تو پست های ۱ ۲ صفحه قبلی بش اشاره شده.

Junior Member omidba آواتار ها

سلام،
    یه سوال داشتم، منون میشم راهنمایی کنید. شما دارو هم همراهتون بود؟(مقدارش حدودا چقدر بود؟) موقع گشتن ایراد نگرفتن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahn نمایش پست ها
    من همه اینا رو داشتم و چمدونم رو گشتند و برام مشکلی پیش نیومده. مادامی که خشک باشه و seed نباشه و سلاح سرد نباشه موردی نداره. البته یه سری چیزا هست که ابدا نباید بیارید که تو پست های ۱ ۲ صفحه قبلی بش اشاره شده.

دارو داشته باشید بهتره. در خارج از ایران معمولا آنتی بیوتیک به فراوانی ایران نیست. بنابراین قرص ها و داروی های لازم را با خودتتان ببرید. پیش بینی یک سال را بکنید. معمولا گیر نمی دهند. اگر خیلی خیلی نگران هستید بروید پیش یک دکتر عمومی و بگویید برایتان نسخه بنویسد که اگر گرفتنتان این نسخه را نشان دهید و بگویید مریض هستم و لازمه که قرص همراهم باشه. البته این کار واقعا لازم نیست و برای اونهایی گفتم که به شدت محافظه کار هستند!
    در شهرهای بزرگ کانادا همه چیز پیدا می شه. کلی عرب و هندی و پاکستانی زندگی می کنند که در بسیاری از اوقات سفره غذایی مشابه ما دارند.
    سفر خوبی داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط omidba نمایش پست ها
    سلام،
    یه سوال داشتم، منون میشم راهنمایی کنید. شما دارو هم همراهتون بود؟(مقدارش حدودا چقدر بود؟) موقع گشتن ایراد نگرفتن؟
    ممنون

همه اینها را ببرید هیچ مشکلی پیش نمی آید. من خیلی ها ر ا می شناسم که بیشتر از اینها برده اند.

برای قرص ها هر کدام ۵ تا ۱۰ ورقه با خودتان همراه داشته باشید. قرص سرماخوردگی خوب در کانادا و آمریکا هست اما تا می نونید آنتی بیوتیک بیاورید. مثل کو آموکسی کلاو که ب رای چرک های گلو عالیه.
    پروپانول هم آوردنش خیلی خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط jamasb نمایش پست ها
    سلام

من دارو می خواهم با خودم ببرم، داروهای زیر را می تونم ببرم؟ و از هر کدوم چقدر می تونم ببرم؟

1- قرص سرماخوردگی
    2- قرص های ناراحتی معده - رانیتیدین، کلیدنیوم سی ، دی سی کلومین
    3- قرص آستامینوفن ساده! (کدئین فکر کنم نمیشه برد)
    4- آموکسی سیلین
    5- قرص و دوای ریزش مو ماینوکسیدیل ، فیناتسراید
    6- قرص جلوگیری از حال تهوع
    7- پروپرانول 10
    8- پماد ویتامین A چشمی
    9- ژل موضعی پیروکسیکام 0.5 درصد برای دردهای ماهیچه ها

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)