صفحه 6 از 397 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet
    نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    من نفهمیدم یعنی بالای 100 میلی لیتر رو تو چمدون میشه آورد؟یا مثلا چند تا از یک چیز .مثلا عطر و کرم و شامپو تو چمدون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

راستی اگه میخوایم وسیله بهداشتی تو کوله بیاریم آیا میتونیم توی ظروف کوچک بسته بندی مخصوص لوازم آرایشی بریزیم یا باید حتما در بسته های اصلی باشه؟
    من از یکی پرسیدم گفت هر بسته ش نباید بیشتر از 100 باشه و در صورتی هم هست که شما از ایران ببرین اون مایع رو. مثلا اگر از همون فری شاپ فرودگاه بخرین هرچقدر هم باشه کاری ندارن. چون بعضی چیزها مثل همون کرم و عطر و اینها توی فری شاپ ارزون تر از اینجاست. شامپو می خواین از اینجا ببرین؟ از اونجا میاد اینجا
    کسانی که اونجا زندگی می کنن به نظرشون کفش گرم از اینجا بخریم ببریم یا از اونجا؟
    در مورد کفش بستگی داره که کجا می ری . من که شخصا بوت پوشم و از اینجا راحت می شه Cat گیر آورد.

من فکر کردم ژل و شامپو و . . . به میزان مصرف چند روز اول بگذاریم توی ساک دستی و بزرگاشو بگذاریم تو چمدون.

چمدون خریدین ؟ چه مارکی خوبه ؟ چه سایزی ؟
    بوت رو درسته که اینجا راحتتر میشه گیر آورد، ولی فکر کنم اون ور ارزونتر و با کیفیت بهتری بشه خرید ها (دقیقاً همون Cat منظورمه)
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

مارک خاصی نگرفتم همون هایی که قبلا داشتم. ولی خب دلسی و اینها حتما بهترن.
    بچه ها اینو بخونین:
    2 piece hand baggage allowance for all British Airways flights
    The UK Department for Transport has given approval to most UK airports to remove the one-bag restriction on hand baggage. This covers all UK airports that British Airways flies out of and as a result, you can now carry 2 pieces of hand baggage when travelling on all British Airways flights.

The following allowances apply:

one standard-sized bag - maximum size of the bag must not exceed 56x45x25cm (22x17.5x9.85in) (including wheels, pockets and handles)
    In addition, one laptop sized bag, handbag or briefcase
    A 23kg(51lbs) maximum bag weight applies and you must be able to lift the bag into the overhead lockers in the aircraft cabin unaided.

برای کسانی که با بریتیش هستن. شما برای توی کابین چی می برین؟ اینطوری که این نوشته می شه برخلاف پارسال دو تا برد. ولی نمی فهمم چرا سه تا انتخاب نوشته. کسی چمدون کوچیک می بره؟
    سایز چمدونتون رو حتما با ایرلاینی که می رین از توی سایتش چک کنین.
    فکر کنم CAT اونجا هم همین قیمتهای اینجاست تا جایی که من دیدم. احتمالا سنگینه و جا می گیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    بوت رو درسته که اینجا راحتتر میشه گیر آورد، ولی فکر کنم اون ور ارزونتر و با کیفیت بهتری بشه خرید ها (دقیقاً همون Cat منظورمه)
    كيفييت بالاتر هست ولى قيمت ها لباس و كفش با مارك هاى معروف وحشتناكه!
    (مثلا يك شلوار 300-150$)
    و با قيمت هاى پايين فقط اجناس چينى به درد نخور ميشه خريد. به نظرم اگه جا داريد يك جفت بوت با خودتون بياريد.
    موفق باشيد

راستى بچه ها تا يادم نرفته اگر عينك ميزنيد, حتما دو سه تا فريم با خودتون بياريد. چون اينجا چشم پزشكى گرونه!!!
    تعيين ديد 60$
    عينك 120$ به بالا.

در ضمن اگر دندون هاتون خراب يا مشكوك هست حتما قبل از اومدن درستش كنيد.
    من براى پر كردن يك دندون كه دو جلسه كاربرد 125$ پول دادم.

بيمه پزشكى دانشگاه ها هيچ كدوم از اين موارد رو پوشش نميده(و همين طور دارو).در ضمن براى تمام بيمارى هاى رايج با خودتون دارو بياريد.چون پزشك هاى اينجا به اين راحتى نسخه بهتون نميدن و شايد مجبور شيد كلى آزمايش مختلف رو براى يك بيمارى ساده پشت سر بگزاريد.

اميدوارم كه هيچ وقت مريض نشيد چون واقعا تك و تنها تو يك كشور غريبه آدم با مشكلات زيادى رو به رو ميشه.
    موفق باشيد

Junior Member

چه داروهايي مي توانيم با خود مون بياريم منظورم توبار است مثلا مي توانيم قرص هاي مسكن را بياريم مثل پروفن و .. كدوئين و يا كپسول ...؟

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط LILEA
    چه داروهايي مي توانيم با خود مون بياريم منظورم توبار است مثلا مي توانيم قرص هاي مسكن را بياريم مثل پروفن و .. كدوئين و يا كپسول ...؟
    As Dear Abed said
    you can bring these medicines with your doctor's prescription
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

مارک خاصی نگرفتم همون هایی که قبلا داشتم. ولی خب دلسی و اینها حتما بهترن.
    بچه ها اینو بخونین:
    2 piece hand baggage allowance for all British Airways flights
    The UK Department for Transport has given approval to most UK airports to remove the one-bag restriction on hand baggage. This covers all UK airports that British Airways flies out of and as a result, you can now carry 2 pieces of hand baggage when travelling on all British Airways flights.

The following allowances apply:

one standard-sized bag - maximum size of the bag must not exceed 56x45x25cm (22x17.5x9.85in) (including wheels, pockets and handles)
    In addition, one laptop sized bag, handbag or briefcase
    A 23kg(51lbs) maximum bag weight applies and you must be able to lift the bag into the overhead lockers in the aircraft cabin unaided.

برای کسانی که با بریتیش هستن. شما برای توی کابین چی می برین؟ اینطوری که این نوشته می شه برخلاف پارسال دو تا برد. ولی نمی فهمم چرا سه تا انتخاب نوشته. کسی چمدون کوچیک می بره؟
    سایز چمدونتون رو حتما با ایرلاینی که می رین از توی سایتش چک کنین.
    فکر کنم CAT اونجا هم همین قیمتهای اینجاست تا جایی که من دیدم. احتمالا سنگینه و جا می گیره.
    شما اینو از کجا پیدا کردی ؟ نمی دونی کلا Policy برای بردن ساز چجوریه ؟ یعنی ساز رو علاوه بر دوتا کیف دستی می شه برد یا یکی از اینها محسوب می شه ؟
    The things you own end up owning you

Junior Member

[شما اینو از کجا پیدا کردی ؟ نمی دونی کلا Policy برای بردن ساز چجوریه ؟ یعنی ساز رو علاوه بر دوتا کیف دستی می شه برد یا یکی از اینها محسوب می شه ؟
    این برای بریتیش بود:
    http://www.britishairways.com/travel...n/public/en_gb
    نمی دونم وسایل موسیقی رو ولی بخضی برای وسایل ورزشی داره که شاید شبیه اون باشه. من خودمم دلم می خواد راکتم رو ببرم ولی گمونم تو بار بهتره.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

صحبتی پیرامون لباس

قابل توجه دوستانی که میگن کانادا گرونه ....و ازین حرفا و لباس بیارید با خودتون...

اینائیکه میگم تجارب دوستامه و چیزی که خودم تجربه کردم...

الان تابستونه و لباس زمستونی کم گیر میاد پس بفکر بوت و این چیزا نباشید...

پولتونو بیخود خرج نکنید ...

خدا وکیلی ارزش داره یه خورده بیشتر مایع کنید و ازون ور لباس خرید کنید...

یه مارک دیزل شلوار جین اینجا 120 هزار تومنه ...میخواین آشغالشو بگیرید با 28000 تومن هم
    میتونید ولی ارزش داره 150 دلار اونور پول بدید ولی یه شلوار جین حسابی بخرید...

نه اینکه به این بازاری جماعت کلاش و حقه باز پول بدید...

لباس زیر گرونه سعی کنید زیاد ببرید ولی بدونید

بقیه چیزارو بقول دوستم حتی اگه ارزونترم باشه تهیه کنید بعد که مدلهای خارجو دیدید دهنتون وا می مونه آرزو میکنید که ایکاش از کانادا خریده بودید ...

خلاصه این یه درد دلی بود از من و لباس خریدن...
    حالا خود دانید...

ما که از هرچی پاساژ میلاده زده شدیم ...

صحبتی پیرامون پول

به هیچ وجه توی جوراب یا جای دیگتون پول نذارید چون کفشاتونو در میارن ....
    توی کیف پولتون پول بذارید مبلغش رو من هنوز متوجه نشدم چقدر بیاریم بهتره ...ولی قایم کردن اصن به صلاح نیس...حالا هر کی میدونه که چقدر
    Cash
    بیاریم بهتره و آیا تو برگه ای که بهمون میدن ذکر کنیم یا نه ممنون میشم پاسخگو باشه...

چون توی کیف پولتو هیچوقت اینقدر بیشعور نیستن که بگردن و بشمرن چقدر آوردی...
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

کتاب انگیسی پرینت شده ببریم، مشکل داره؟ از نظر کپی رایت می گم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)