صفحه 63 از 397 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    میتونین اسمارت فون رو از سایتهایی مثل Kijiji بخرین و Unlock شده باید باشه که با خط شما در کانادا کار کنه...اینجوری خب قرار داد هم نمیبنیدن
    اسمارت فون رو هم بدون قرارداد میشه گرفت فقط گرونتره. الآن هر تلفنی بخرید با 30-40 دلار براتون unlock اش میکنن و کاملا هم قانونی است. بعضی شرکتها مثل telus خودشون اگر سه ماه باهاشون بمونید با گرفتن مبلغی براتون unlock اش میکنن. اینطوری خیلی مطمئن تر از خریدن تلفن دست دوم از kijiji است.

فقط توجه داشته باشید که با وجودی که اسمارت فون رو میشه بدون قرارداد و بصورت prepaid بکار برد (من خودم دارم) ولی اگر مصرف دیتاتون زیاد باشه شارژ ماهانه تون در حالت prepaid خیلی گرون میشه. اگر مصرف دیتاتون بالاست قرارداد بستن دو مزیت داره: یکی اینکه نرخ بهتری روی دیتا میگیرید و دوم اینکه خود اسمارت فون رو با تخفیف خیلی عمده ای بهتون میدن. الآن تلوس آیفون 3 رو با یک قرارداد سه ساله مجانی میده.

برای دوستان تازه مهاجر یا دانشجو توصیه میکنم در گرفتن موبایل آخرین مدل عجله نکنند. هزینه اش بالاست. فعلا با اینهمه مخارج اسمارت فون میخواهید چکار؟ بگذارید انشالله درستان که تمام شد یا کار که گرفتید بعد سر فرصت (در مورد ماشین هم همینطور).

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اسمارت فون رو هم بدون قرارداد میشه گرفت فقط گرونتره. الآن هر تلفنی بخرید با 30-40 دلار براتون unlock اش میکنن و کاملا هم قانونی است. بعضی شرکتها مثل telus خودشون اگر سه ماه باهاشون بمونید با گرفتن مبلغی براتون unlock اش میکنن. اینطوری خیلی مطمئن تر از خریدن تلفن دست دوم از kijiji است.

فقط توجه داشته باشید که با وجودی که اسمارت فون رو میشه بدون قرارداد و بصورت prepaid بکار برد (من خودم دارم) ولی اگر مصرف دیتاتون زیاد باشه شارژ ماهانه تون در حالت prepaid خیلی گرون میشه. اگر مصرف دیتاتون بالاست قرارداد بستن دو مزیت داره: یکی اینکه نرخ بهتری روی دیتا میگیرید و دوم اینکه خود اسمارت فون رو با تخفیف خیلی عمده ای بهتون میدن. الآن تلوس آیفون 3 رو با یک قرارداد سه ساله مجانی میده.

برای دوستان تازه مهاجر یا دانشجو توصیه میکنم در گرفتن موبایل آخرین مدل عجله نکنند. هزینه اش بالاست. فعلا با اینهمه مخارج اسمارت فون میخواهید چکار؟ بگذارید انشالله درستان که تمام شد یا کار که گرفتید بعد سر فرصت (در مورد ماشین هم همینطور).
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز..سایت این شرکت تلوس رو دارید یا شرکت دیگری که برای خدمات تلفن همراه باید باهاشون قرارداد بست در کانادا البته من برای مونترال منظورم هست نمی دونم این شرکتها مختص ناحیه خاصی هستند یا خیر؟ممنون

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز..سایت این شرکت تلوس رو دارید یا شرکت دیگری که برای خدمات تلفن همراه باید باهاشون قرارداد بست در کانادا البته من برای مونترال منظورم هست نمی دونم این شرکتها مختص ناحیه خاصی هستند یا خیر؟ممنون
    در بخش همه چيز در باره تلفن و موبايل اطلاعات و آدرس هاى مورد نيازتون را بدست مى آريد. يه نگاه بندازيد.

من یه ساعت چوبی خاتم کاری خریدم. بردن وسایل چوبی توی بار مجازه؟

ممنون دوست عزیز
    سوال من بیشتر در مورد فرودگاه امام خمینی هست، چون طبق قوانین ایران بیشتر از 5000 تا رو برای خارج کردنش باید یه کارایی بکنی، میخوام بدونم تو بازرسی فردوگاه امام چقدر به پول همراهت گیر میدن؟

شما جواب این سوالتون رو پیدا کردید؟ چون من هم این مشکل رو دارم و میخوام بدونم بیشتر از 5000تا بخوایم ببریم باید چیکار کنیم تو فرودگاه امام؟

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط bal نمایش پست ها
    شما جواب این سوالتون رو پیدا کردید؟ چون من هم این مشکل رو دارم و میخوام بدونم بیشتر از 5000تا بخوایم ببریم باید چیکار کنیم تو فرودگاه امام؟
    خب من اول خوشحالی خودم رو از صدور ویزاتون اعلام کنم....
    من بیشر از 10 هزارتا بردم و تو فرودگاه امام خمینی هیچ کس هیچ چیزی از من درمورد پولی که با خودم میبرم هیچ سوالی نپرسید.....از دوستم که با من میومد هم سوالی نپرسیدن
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

خب من اول خوشحالی خودم رو از صدور ویزاتون اعلام کنم....
    من بیشر از 10 هزارتا بردم و تو فرودگاه امام خمینی هیچ کس هیچ چیزی از من درمورد پولی که با خودم میبرم هیچ سوالی نپرسید.....از دوستم که با من میومد هم سوالی نپرسیدن

سپاس فراوان دوست عزیز...
    من شنیدم که میشه از همین جا هم حساب باز کرد اما چند و چونش رو نمیدونم شما اطلاعاتی در این زمینه دارید که از همین سفارت کانادا چطور ممکنه حساب باز کرد و ایا میشه پول به اون حساب ریخت؟ چون بهرحال اینها قطعا مراودات بانکی از ایران با کانادا دارند منظورم خود سفارت کاناداست!

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

سپاس فراوان دوست عزیز...
    من شنیدم که میشه از همین جا هم حساب باز کرد اما چند و چونش رو نمیدونم شما اطلاعاتی در این زمینه دارید که از همین سفارت کانادا چطور ممکنه حساب باز کرد و ایا میشه پول به اون حساب ریخت؟ چون بهرحال اینها قطعا مراودات بانکی از ایران با کانادا دارند منظورم خود سفارت کاناداست!
    آره فقط توی بانک RBC میشه باز کرد. البته پول رو شما از طریق صرافی میریزین به حسابتون و سفارت هیچ کمکی نمیکنه..یعنی بخواد هم نمیتونه کمک کنه.
    اینجا اطلاعات بیشتر هست:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%AF%D8%A7

سفارت فقط صحت امضای شما رو تایید میکنه
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

من یه ساعت چوبی خاتم کاری خریدم. بردن وسایل چوبی توی بار مجازه؟
    بله مجازه مشکلی نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

سلام دوستان

برگه عدم سوپیشینه را باید در فرودگاه کانادا نشان دهیم؟ اگر پاسخ مثبت هست نمی شه همونی که به سفارت دادیم و مهلت اعتبارش گذشته را با اونجا نشان بدیم؟

ممنون
    نبینم ، این دم رفتن ، تو چشمات غصه میشینه ، همه اشکاتو می بوسم، می دونم قسمتم اینه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)