صفحه 65 از 397 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

دوباره؟‌ بار اول کی بوده؟

من فقط و فقط ۱ بار اونم موقع تقاضا برای پی آر (و نه csq) سو پیشینه دادم.

Member canada_phd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson

با سلام
    دوستان میخواستم بدونم 1-لپ تاپ 2- ریشتراش و 3- یه کاپشن خوب رو در تورنتو از چه فروشگاهایی میتونم با قیمت مناسب بخرم. من اواخر دسامبر میرسم. در کل میخواستم بدونم تورنتو هم قیمتها مناسبتر از ایرانه یا نه. ممنون میشم.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط canada_phd نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان میخواستم بدونم 1-لپ تاپ 2- ریشتراش و 3- یه کاپشن خوب رو در تورنتو از چه فروشگاهایی میتونم با قیمت مناسب بخرم. من اواخر دسامبر میرسم. در کل میخواستم بدونم تورنتو هم قیمتها مناسبتر از ایرانه یا نه. ممنون میشم.
    با تشکر
    هفته 26 دسامبر boxing week sales است و همه چیز رو باقیمت مناسب میتونید پیدا کنید. برای لپ تاپ خوب futureshop رو چک کنید و برای ریش تراش از wal-mart بگیرید. کاپشن رو هم در مغازه های لباس که در مال ها زیادند چک کنید.

Senior Member

سلام
    ممکنه بگید که لپ تاپ اونجا چنده؟ یا تخصصی تر اینکه اختلاف قیمتش با ایران چند صد تومنه؟ الان که ایران هستم لپ تاپ احتیاج دارم اما میخوام ببینم که اگه از نظر قیمت و سایر مسائل بهتر باشه که از کانادا بخرم، یه 3 - 4 ماه دیگه هم صبر کنم و فعلا نخرم
    ممنون
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    سلام
    ممکنه بگید که لپ تاپ اونجا چنده؟ یا تخصصی تر اینکه اختلاف قیمتش با ایران چند صد تومنه؟ الان که ایران هستم لپ تاپ احتیاج دارم اما میخوام ببینم که اگه از نظر قیمت و سایر مسائل بهتر باشه که از کانادا بخرم، یه 3 - 4 ماه دیگه هم صبر کنم و فعلا نخرم
    ممنون
    از بابت مسئله خدمات پس از فروش و پشتیبانی بهتره از اینجا بخرید.
    قیمت هم بسته به روز و هفته و مغازه ای که ازش خریی میکنید داره و به طور کلی نمیشه نظری داد.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

سلام آیا میتونم قرصهای سرماخوردگی و برخی داروهای دیگه که احتمالا لازم میشه با خودم ببرم؟در مورد گیاهان دارویی چطور؟لطفا راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط fm2011 نمایش پست ها
    سلام آیا میتونم قرصهای سرماخوردگی و برخی داروهای دیگه که احتمالا لازم میشه با خودم ببرم؟در مورد گیاهان دارویی چطور؟لطفا راهنماییم کنید
    ببین اگه صفحه های قبلی رو بخونی جواب سوالت رو می تونی پیدا کنی. داروهای معمولی مثل آنتی هیستامین و سرماخوردگی مشکلی نداره ولی داروهای مسکن رو مواظب باش. سعی کن یه نسخه داشته باشی همراه این داروها.
    داروهای گیاهی هم مشکلی نیست. من خودم اوردم و سایر بچه ها هم می دونم که آوردن

Junior Member

سلام
    ممنونم که جوابمو دادید. راستش من تازه ویزامو گرفتم و تا حالا هم سعی کردم بیشترصفحات مختلف این سایت رو بخونم ولی خوب هم صفحات و موضوعاتی که من سوالامو باید توش بگردم زیادن وهم وقتی دیگه برام نمونده تا رفتن. یه سوال دیگه هم دارم ببخشید اگر تکراریه و ممنون میشم اگر جواب بدید. آیا میتونم همراه خودم یه هارد مثلا 300گیگ که حاوی اطلاعات پایان نامم و کتاب الکترونیکی و این جور چیزاست ببرم؟و اینکه آیا باید توی کیف دستیم بگذارمش یا توی چمدونم؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط fm2011 نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم که جوابمو دادید. راستش من تازه ویزامو گرفتم و تا حالا هم سعی کردم بیشترصفحات مختلف این سایت رو بخونم ولی خوب هم صفحات و موضوعاتی که من سوالامو باید توش بگردم زیادن وهم وقتی دیگه برام نمونده تا رفتن. یه سوال دیگه هم دارم ببخشید اگر تکراریه و ممنون میشم اگر جواب بدید. آیا میتونم همراه خودم یه هارد مثلا 300گیگ که حاوی اطلاعات پایان نامم و کتاب الکترونیکی و این جور چیزاست ببرم؟و اینکه آیا باید توی کیف دستیم بگذارمش یا توی چمدونم؟
    بله مى تونيد. هر جا كه خودتون راحت تريد و فكر مى كنيد امن تره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

من فکر میکنم در کیف دستی امن تر هست یا ساک داخل کابین اما وقتی از دستگاه رد میکنن ایراد نمیگیرن که این چیه و بخوان ببینن که داخلش چی هست
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)