صفحه 67 از 397 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    همچنین مبدل تبدیل سرشاخه پریز هم 6 دلاری هست، بعد کللی به وزن سشوارتون اضافه میکنه(هرجا میرید باید این وسایل رو هم باهاش ببرید). مگر اینکه سشوارتون قابلیت کارکردن با 110 ولت رو داشته باشه(برخی سشوارهایی که در ایران فروخته میشن اینطورین)
    ٦ دلاريه با توان خروجى چند سازگاره؟ يعنى با توان بالاى سشوار جواب مى ده؟ اينجا ٥ دلاريش هم هست.
    ویرایش توسط marjanmohajer : December 21st, 2011 در ساعت 10:54 PM

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    ٦ دلاريه با توان خروجى چند سازگاره؟ يعنى با توان بالاى سشوار جواب مى ده؟ اينجا ٥ دلاريش هم هست.
    نه 6 دلار فقط رابط پریزه، یعنی ولتاژ و آمپر رو تغییر نمیده، فقط شکل دوشاخه رو به شکل مناسب تبدیل میکنه.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نه 6 دلار فقط رابط پریزه، یعنی ولتاژ و آمپر رو تغییر نمیده، فقط شکل دوشاخه رو به شکل مناسب تبدیل میکنه.
    پس اونجا گرون تره؛ ما سه تايى اش را گرفتيم ٥ دلار. ممنون.

ApplyAbroad Guru

اکثر Dolarama ها الآن این تبدیل رو دارند یک دلار.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    پس اونجا گرون تره؛ ما سه تايى اش را گرفتيم ٥ دلار. ممنون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اکثر Dolarama ها الآن این تبدیل رو دارند یک دلار.
    خب اینی که اینجا هست رابطه همه نوع به همه نوعه!
    یعنی هر سه نوع آمریکایی، کانادایی و اروپایی رو میتونه به هر سه نوع آمریکایی، کانادایی و اروپایی تبدیل کنه
    قیمت هم حدودی تو ذهنمه همون 6 دلار بود فکر کنم.
    تصویرش:

http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA300_.jpg

لینک:
    http://www.amazon.ca/Universal-World...4511571&sr=8-1

قیمت در آمازون:
    1.25 دلار

علت اینکه گفتم شش دلار اینه تو مغازه ای به این قیمت دیده بودم!!
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال دارم نمیدونم باید از کجا بپرسم .فرم تحصیل در کانادا زیر 18 سال هست ولی تقریبآ غیر فعاله.
    دختر من اول دبیرستانه من برای ثبت نام چه مدارکی باید ترجمه کنم و بطور کلی چی لازمه بیارم برای ثبت نامش؟. اگه ماه مارچ بریم توی چه سالی باید بشینه ؟
    ایا لازمه اونجا هم در کنسولگری ایران سوم ایرانو امتحان بده یا نه؟
    ممنونم از پاسخ شما
    تشکیل پرونده:2005 آپدیت: 2009 /مدیکال: 18 JUL 2011 / ارسال مدیکال: 26 JUL 2011
    پاس ریکوءست : 13 DES / ارسال پاسپورت به ورشو 28 DES/ دریافت ویزا : 6 feb
    کل پروسه :6 سال و2 ماه

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane999 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال دارم نمیدونم باید از کجا بپرسم .فرم تحصیل در کانادا زیر 18 سال هست ولی تقریبآ غیر فعاله.
    دختر من اول دبیرستانه من برای ثبت نام چه مدارکی باید ترجمه کنم و بطور کلی چی لازمه بیارم برای ثبت نامش؟. اگه ماه مارچ بریم توی چه سالی باید بشینه ؟
    ایا لازمه اونجا هم در کنسولگری ایران سوم ایرانو امتحان بده یا نه؟
    ممنونم از پاسخ شما
    سلام فرزانه جان
    اول از همه به این آدرس سری بزنید:http://www.settlement.org/sys/librar...doc_id=1004939 (البته این مربوط به استان انتاریو میشه.درضمن اگه جایی از توضیحات ابهام داشته باشه پایین صفحه دکمه ترجمه فارسی هم داره.) در مورد مدارک لازم برای ثبت نام توضیحات کامل داده شده.در مورد این که دخترتون در چه سالی باید بشینن هم باید به ماه تولدشون دقت کنید اگه الان اول دبیرستان هستن ومتولد 1376 و یا قبل از 10 دی 1375هستن که مشکلی نیست وا ونجا در همین مقطعی که امسال هستن(کلاس نهم)قرار می گیرن اما اگه متولد بعد از 10 دی 1375تاآخر اسفند 1375 باشن متاسفانه باید یه مقطع بالاتر برن و بقیه سال تحصیلی امسال رو در کلاس دهم بگذرونن. البته طبق همون نکاتی که تو سایت بالا گفته شده بازهم به تشخیص مشاورین مدرسه و خصوصیات فردی دانش آموز ربط داره که دقیقا تو چه سالی بشینن.
    در مورد سوال آخرتون متوجه نشدم منظورتون از سوم ایران سوم راهنماییه؟
    در ضمن فرزانه جان منم یه دختر هم سن دختر شما دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    سلام فرزانه جان
    اول از همه به این آدرس سری بزنید:http://www.settlement.org/sys/librar...doc_id=1004939 (البته این مربوط به استان انتاریو میشه.درضمن اگه جایی از توضیحات ابهام داشته باشه پایین صفحه دکمه ترجمه فارسی هم داره.) در مورد مدارک لازم برای ثبت نام توضیحات کامل داده شده.در مورد این که دخترتون در چه سالی باید بشینن هم باید به ماه تولدشون دقت کنید اگه الان اول دبیرستان هستن ومتولد 1376 و یا قبل از 10 دی 1375هستن که مشکلی نیست وا ونجا در همین مقطعی که امسال هستن(کلاس نهم)قرار می گیرن اما اگه متولد بعد از 10 دی 1375تاآخر اسفند 1375 باشن متاسفانه باید یه مقطع بالاتر برن و بقیه سال تحصیلی امسال رو در کلاس دهم بگذرونن. البته طبق همون نکاتی که تو سایت بالا گفته شده بازهم به تشخیص مشاورین مدرسه و خصوصیات فردی دانش آموز ربط داره که دقیقا تو چه سالی بشینن.
    در مورد سوال آخرتون متوجه نشدم منظورتون از سوم ایران سوم راهنماییه؟
    در ضمن فرزانه جان منم یه دختر هم سن دختر شما دارم.
    سلام noshi عزیز
    ممنون از جواب کاملتون.
    ما میریم البرتا .دخترم فروردین 1376 هستش که طبق گفته شما همون سال 9 باید بشینه. منظورم از امتحان در کنسولگری همین اول دبیرستانه (من اشتباه نوشته بودم ) چون وقتی بریم تقریبآ2ماه دیگش سال تحصیلی اونا تموم میشه و یک خورده نگران کننده است که دخترم بتونه تو این 2ماه درسشو جمع وجور کنه برای همین میگم کنسولگری اول دبیرستان ایرانو امتحان بده که حداقل مدرک سال نهمو داشته باشه.
    با تشکر
    تشکیل پرونده:2005 آپدیت: 2009 /مدیکال: 18 JUL 2011 / ارسال مدیکال: 26 JUL 2011
    پاس ریکوءست : 13 DES / ارسال پاسپورت به ورشو 28 DES/ دریافت ویزا : 6 feb
    کل پروسه :6 سال و2 ماه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane999 نمایش پست ها
    سلام noshi عزیز
    ممنون از جواب کاملتون.
    ما میریم البرتا .دخترم فروردین 1376 هستش که طبق گفته شما همون سال 9 باید بشینه. منظورم از امتحان در کنسولگری همین اول دبیرستانه (من اشتباه نوشته بودم ) چون وقتی بریم تقریبآ2ماه دیگش سال تحصیلی اونا تموم میشه و یک خورده نگران کننده است که دخترم بتونه تو این 2ماه درسشو جمع وجور کنه برای همین میگم کنسولگری اول دبیرستان ایرانو امتحان بده که حداقل مدرک سال نهمو داشته باشه.
    با تشکر
    تا اونجا که من میدونم در انتاریو دبیرستان بصورت ترمی هست نه سالی. در نتیجه دختر شما برای ترم دوم میرسه. یک راه دیگه هم اینه که سال بعد دوباره از اول دبیرستان رو شروع کنه ودر این فرصت هم زبان بخونه که آماده تر باشه.
    دبیرستان البرز تورنتو کلاسها و امتحانات رسمی اداره آموزش و پرورش ایران رو برگزار میکنه میتونید از اونها بپرسید:
    http://www.iranto.ca/Fa/index.php?op...=137&Itemid=58

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم در انتاریو دبیرستان بصورت ترمی هست نه سالی. در نتیجه دختر شما برای ترم دوم میرسه. یک راه دیگه هم اینه که سال بعد دوباره از اول دبیرستان رو شروع کنه ودر این فرصت هم زبان بخونه که آماده تر باشه.
    دبیرستان البرز تورنتو کلاسها و امتحانات رسمی اداره آموزش و پرورش ایران رو برگزار میکنه میتونید از اونها بپرسید:
    http://www.iranto.ca/Fa/index.php?op...=137&Itemid=58
    دوستان سلام
    ضمن تشکر از لینک مفیدی که ghlobe عزیزگذاشتند،سوالی داشتم که قطعا جاش توی این تاپیک نیست ولی چون بحث به اینجا کشیده شد ضمن پوزش از دوستان همین جا مطرحش می کنم:آیا دانش آموزی که از طریق ویزای اقامت دائم وارد کانادا شده می تونه به مدرسه ایرانی بره و با گرفتن دیپلم ایرانی برای ورود به دانشگاه (به شرط داشتن نمره آیلتس یا تافل مورد نظر دانشگاه)اقدام کنه یا چون مقیم دائم کانادا هست باید حتما دیپلم کانادایی بگیره؟
    در ضمن من نیم ساعت پیش با شماره های مدرسه تماس گرفتم ولی جواب نمیدن!دوستان ساکن تورنتو مگه این ساعت مدرسه ها نباید باز باشن؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)