صفحه 68 از 397 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ضمن تشکر از لینک مفیدی که ghlobe عزیزگذاشتند،سوالی داشتم که قطعا جاش توی این تاپیک نیست ولی چون بحث به اینجا کشیده شد ضمن پوزش از دوستان همین جا مطرحش می کنم:آیا دانش آموزی که از طریق ویزای اقامت دائم وارد کانادا شده می تونه به مدرسه ایرانی بره و با گرفتن دیپلم ایرانی برای ورود به دانشگاه (به شرط داشتن نمره آیلتس یا تافل مورد نظر دانشگاه)اقدام کنه یا چون مقیم دائم کانادا هست باید حتما دیپلم کانادایی بگیره؟
    در ضمن من نیم ساعت پیش با شماره های مدرسه تماس گرفتم ولی جواب نمیدن!دوستان ساکن تورنتو مگه این ساعت مدرسه ها نباید باز باشن؟!
    شاید بخاطر اینکه روز آخر قبل از تعطیلاته تعطیل کرده اند. من باز هم چک میکنم ببینیم شماره شون درست باشه و قدیمی نباشه.
    در مورد ورود به دانشگاه با مدرک ایرانی: برای ورود به دانشگاه باید مدرک پیش دانشگاهی ایران رو داشته باشید.
    این مدرسه اونطور که از دوستانی که بچه هاشون رو اونجا فرستاده بودند شنیدم برنامه تمام وقت اموزش و پرورش ایران رو نداره و فقط دو روز در هفته اونهم روزی سه ساعت برنامه کلاسهای ایرانی داره. ولی امتحانات کلاسهاش مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ایرانه. البته نمیدونم مقطع دبیرستان رو هم ارایه میکنه یا نه چون دوستان من فقط مقطع دبستان رو میدونستند.
    در هر حال بچه شما باید تمام وقت مدرسه کانادایی بره. مدرسه ایرانی رو فقط بطور فوق برنامه میتونه بره.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دخترتون بايد براى تكميل واحدهاى لازم تقريبا دو تابستان را واحد بگيرند كه هر كدام يك ماه طول مى كشه. تا جايى كه من مى دونم گرفتن واحدهاى تكميلى بر حسب نوع رشته اى كه مى خواهند در دانشگاه انتخاب كنند، با داشتن مدرك پيش دانشگاهى نيز الزاميه. اين چيزيه كه در اطرافيانم ديده و پرسيده ام.جناب قلوب اگر اشتباه مى كنم اصلاح بفرماييد. شما ترديد نكنيد من خيلى ها را مى شناسم كه به اين طريق اقدام كرده اند و الان جا افتاده اند. در صورت تمايل دخترتون مى تونه ديپلم ايرانى اش را هم،هم زمان بگيره ولى بايد تعطيلات آخر هفته را كلاس بگيرند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

ببینم وقتی بار یک پیس هست یعنی حتما باید یک پیس باشه ؟ یا اینکه میشه دو پیس باشه ولی همون 23 کیلو . من لحاف یه نفره رو تو چمدون جا دادم ولی برای لحاف دو نفره نه از این کیسه وکیوم ها پیدا میشه و توی چمدون هم بگذارم خوب همه جا رو میگیره دیگه . چی کار کنم ؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    ببینم وقتی بار یک پیس هست یعنی حتما باید یک پیس باشه ؟ یا اینکه میشه دو پیس باشه ولی همون 23 کیلو . من لحاف یه نفره رو تو چمدون جا دادم ولی برای لحاف دو نفره نه از این کیسه وکیوم ها پیدا میشه و توی چمدون هم بگذارم خوب همه جا رو میگیره دیگه . چی کار کنم ؟
    کیسه وکیوم رو من از شهروند گرفتم. اگه نتونستی پیدا کنید لحافو بزارین تو 2 پلاستیک زباله تقریبآ ضخیم بعد با لوله جارو برقی هوای داخل پلاستیکو بگیرین و زود سرشو گره بزنید بزارین ته چمدون و وسایل دیگرو روش بزارین .
    تشکیل پرونده:2005 آپدیت: 2009 /مدیکال: 18 JUL 2011 / ارسال مدیکال: 26 JUL 2011
    پاس ریکوءست : 13 DES / ارسال پاسپورت به ورشو 28 DES/ دریافت ویزا : 6 feb
    کل پروسه :6 سال و2 ماه

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    نه بايد يكى باشه و حد اكثر بيست و سه كيلو

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane999 نمایش پست ها
    کیسه وکیوم رو من از شهروند گرفتم.
    برین 15 خرداد از ناصرخسرو به سمت پامنار اون حدفاصل رو بگردین اینشاللا پیدا میشه
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

مرسی از پلاسکو فروشی محلمون کیسه بزرگ پیدا کردیم
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

اگه بشه 25 کیلو چی میشه؟ راه میان؟

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    اگه بشه 25 کیلو چی میشه؟ راه میان؟
    بسته به قوانین شرکت هواپیمایی تون داره، تا 32 کیلو رو با اخذ جریمه راه میدن، بیشتر نه.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

آیا می شه ژلوفن و ایپوپروفن همراه داشت؟
    گیاهای دارویی مثل گل گاو زبان چطور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)