صفحه 78 از 397 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط arasbaran نمایش پست ها
    سلام
    رفتم و بالشها رو دیدم(البته فقط فروشگاه army & navy) , بالش کاملا پنبه نداشتن متاسفانه. نزدیکترین نمونه 65% پنبه و 35% پلی استر بود. همشون یا پلی استر هستن ویا مخلوط پلی استر و پنبه. بالش پر هم هست.
    یه بالش پر وکیوم شده نه وزنی داره نه جایی اشغال میکنه پس بهتره تو این موارد که وسواس دارید یا حساسیت و... بهتره با خودتون بیارید

Senior Member

اگه بخواهیم عطر رو توی ساک بار بذاریم باز هم باید این کار رو انجام بدیم؟ یا فقط برای داخل کابین هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    به ميزان cc ١٠٠ كه بايد در يك پلاستيك به سايز quart زيپ شود.
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    اگه بخواهیم عطر رو توی ساک بار بذاریم باز هم باید این کار رو انجام بدیم؟ یا فقط برای داخل کابین هست؟
    نه تو بار مشكلى نداره فقط جورى بذاريد كه از شكسته نشدنش اطمينان داشته باشيد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

کلا سعی کنید هیچ مایعی حالا چه عطر و اسپری و.. یا بطری آب معدنی و... همراهتون نباشه الکی برای خودتون استرس ایجاد نکنید

Senior Member

ممنون از راهنمایی دوستان عزیز. یه سوال دیگه هم دارم اگه کسی میدونه لطفا بگه دوربین عکاسی رو بهتره از ایران بخریم یا اونجا؟ از نظر قیمت و کیفیت
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Guru

ممنون از راهنمایی دوستان عزیز. یه سوال دیگه هم دارم اگه کسی میدونه لطفا بگه دوربین عکاسی رو بهتره از ایران بخریم یا اونجا؟ از نظر قیمت و کیفیت
    سابق بود میگفتم بگذارید از کانادا بخرید ولی با این وضعیت محدودیت خروج دلار همراه مسافر و مشکلات حواله ممکنه بهتر باشه وسایل مورد نیاز رو از ایران بیاورید و دلارها تون رو برای مصارف مهمتر نگهدارید.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوستان آیا گوشی های سامسونگ (مدل Galaxy Gio)که در ایران خریده شده در کانادا قابل استفاده هست؟ممنون.
    سی اس کیو: نوامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 - مدیکال: ؟ - پاس ریکوئست: ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سابق بود میگفتم بگذارید از کانادا بخرید ولی با این وضعیت محدودیت خروج دلار همراه مسافر و مشکلات حواله ممکنه بهتر باشه وسایل مورد نیاز رو از ایران بیاورید و دلارها تون رو برای مصارف مهمتر نگهدارید.
    یعنی حتی برا لباس و کفش هم نظرتون همینه؟ اینجا کیفیت لباسا مناسب واسه کانادا نیست فکر کنم
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    یعنی حتی برا لباس و کفش هم نظرتون همینه؟ اینجا کیفیت لباسا مناسب واسه کانادا نیست فکر کنم
    فکر نکنم بردن لباس معقول باشه-هم به درد نمی خوره هم اصولا لباس پشمی خیلی سنگینه!
    سی اس کیو: نوامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 - مدیکال: ؟ - پاس ریکوئست: ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من بعضی چیزها رو بد نیست بیارین. مثلا کفش خوب, دمپایی, گرمکن ورزشی آوردم که نمونه مشابه اینجا خیلی گرونتره. ولی بیشتر چیزها به نظر من در حد ضرورت کافیه .تا وقتی که با شهر و نحوه درست خرید آشنا بشین (منظورم جاها و فروشگاههای مناسب برای هر چیزی هست.). لباس گرم هم که دیگه لازم نیست و هوا خوبه.
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)