صفحه 79 از 397 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوستان آیا گوشی های سامسونگ (مدل Galaxy Gio)که در ایران خریده شده در کانادا قابل استفاده هست؟ممنون.
    قاعدتا باید باشه چون شرکت بل کانادا هم این گوشی ها رو در کانادا میفروشه:

http://www.bell.ca/Mobility/Products/Samsung_Galaxy_Gio

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط arasbaran نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من بعضی چیزها رو بد نیست بیارین. مثلا کفش خوب, دمپایی, گرمکن ورزشی آوردم که نمونه مشابه اینجا خیلی گرونتره. ولی بیشتر چیزها به نظر من در حد ضرورت کافیه .تا وقتی که با شهر و نحوه درست خرید آشنا بشین (منظورم جاها و فروشگاههای مناسب برای هر چیزی هست.). لباس گرم هم که دیگه لازم نیست و هوا خوبه.
    مظورم کفش و لباس زمستون هست که اونایی که اینجا هست مناسب با سرمای اون ور نیست
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    مظورم کفش و لباس زمستون هست که اونایی که اینجا هست مناسب با سرمای اون ور نیست
    با قلوب موافقم.چندماه پیش که نرخ براری دلار و ریال معقول بود گفتم هیچی نیارید اما الان بهتره دلاراتون حفظ کنید

لباس های تابستونی نوی خودتون بیارید شلوار لی و تی شرت و... اگه بارونی بادگیر خوب و سبک دارید بیارید

فقط یه جفت کفش و کاپشن گرم برای زمستان از کانادا بخرید چون معمولا لباس های ایران جوابگو نیست مگر لباس اسکی درجه 1 بخرید!

بارونی خوب حدود 80 تا 160 $ و حرفه ای ترش بالای 250 تا350 .یکی پارسال خریدیم 180 دلار خیلی راضیم چون بسیار نازکه و اصلا خیس نمیشه و کلاه خوبی داره و از چتر بی نیازم! تابستون ها مونترال بارون زیاد میاد

کفش خوب بسیار حیاتیه سعی کنید از اینجا بخرید حدود 100 تا 200 دلار میشه کفش خوب خرید

کاپشن قیمت بسیار متفاوتی داره از 50 تا 800 دلار هست.سعی کنید جنس خوب و گرم دو دست بگیرید یکی گرم و یکی بسیار گرم! چون پوشیدن چند لباس رو هم درسته راه خوبی برای گرم کردن است اما به محض ورود به اتوبوس یا مترو یا فروشگاه ها و... کلی عرق میکنید!

بعد تا دوباره میایید بیرون سرما میخورید مخصوصا با این بادهای سرد مونترال.اینجا در روزهای بسیار سرد(-20 و -35)معمولا از زیر لباس سبک و تابستونی مثل تاپ و تی شرت میپوشند و روش یه کاپشن 700 یا 800 دلاری

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

در ضمن کلا لباسهای زنونه ارزونتر از مردانه است و همیشه هم تخفیف وجود داره اگر تو زمان مناسب و از جای مناسب جنس بخرید خیلی صرفه جویی میکنید

دیروز یه وسیله از Best Buy خریدم که 120 دلار ارزونتر از فروشگاه کناریش Futur Shop بود! حدود 40 درصد تخفیف خورده بود برای یه روز

یعنی یه جنس ممکنه در یک روز چند قیمت متفاوت و بسیار متفاوت داشته باشه همیشه اول سرچ کنید مقایسه کنید صبر کنید بعضی وقتها سریع بجنبید و خرید کنید.

آقا این یه قلم رو حتما بیارید. من اشتباه کردم سندل های چرمی رو که از سوریه گرفته بودم با خودم نیاوردم.اینجا دمپایی یا سندل خوب پیدا کردن مصیبته .
    نقل قول نوشته اصلی توسط arasbaran نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من بعضی چیزها رو بد نیست بیارین. مثلا کفش خوب, دمپایی, گرمکن ورزشی آوردم که نمونه مشابه اینجا خیلی گرونتره. ولی بیشتر چیزها به نظر من در حد ضرورت کافیه .تا وقتی که با شهر و نحوه درست خرید آشنا بشین (منظورم جاها و فروشگاههای مناسب برای هر چیزی هست.). لباس گرم هم که دیگه لازم نیست و هوا خوبه.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها
    آقا این یه قلم رو حتما بیارید. من اشتباه کردم سندل های چرمی رو که از سوریه گرفته بودم با خودم نیاوردم.اینجا دمپایی یا سندل خوب پیدا کردن مصیبته .
    البته پيدا مى شه ولي تفاوت قيمتش خيلي زياده. بنابراين طبق فرمايش شما و صحبت هاي پيشين در اين مورد، توصيه مي شه با خودشون بيارند.

Senior Member

دوستانی که مقصدشون ونکوور هست چون سرماش قابل تحمله (حداقل تو این فصل) لباسای گرمتونو بیارید به نظرم دیگه نیاز به خرید نخواهید داشت. و یه بارونیه دم دستی که همیشه رو لباس بپوشید. چون من خودم خیلی خوشحالم که اینکارو کردم.
    از نظر مناسب بودن لباس هم اصلا نگران نباشید چون هرچی بیارید اینجا خوبه چون خیلی ساده پوشن در حد شلوارک گل گلی و گرمگن ورزشی.
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    دوستانی که مقصدشون ونکوور هست چون سرماش قابل تحمله (حداقل تو این فصل) لباسای گرمتونو بیارید به نظرم دیگه نیاز به خرید نخواهید داشت. و یه بارونیه دم دستی که همیشه رو لباس بپوشید. چون من خودم خیلی خوشحالم که اینکارو کردم.
    از نظر مناسب بودن لباس هم اصلا نگران نباشید چون هرچی بیارید اینجا خوبه چون خیلی ساده پوشن در حد شلوارک گل گلی و گرمگن ورزشی.
    امسال که هوای تورنتو از تهران هم گرم تر بود! فکر کنم یواش یواش برعکس شه و وقتی از کانادا برای دیدار به ایران میریم لباس گرم برداریم!

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

کسی اینجا چایی خور نیست؟
    به من گفتن سماور و قوری و استکان چای خوری بیار چون:
    اینجا هست ولی خیلی کم و تنوع نداره و گاهی خیلی بیریخته!
    البته اونایی که چایی خور باشن میدونن که قوری خوب چقدر مهمه و همچنین چقدر واجبه که آدم حتما توی استکان شیشه ای چایی بخوره نه فنجون!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    کسی اینجا چایی خور نیست؟
    به من گفتن سماور و قوری و استکان چای خوری بیار چون:
    اینجا هست ولی خیلی کم و تنوع نداره و گاهی خیلی بیریخته!
    البته اونایی که چایی خور باشن میدونن که قوری خوب چقدر مهمه و همچنین چقدر واجبه که آدم حتما توی استکان شیشه ای چایی بخوره نه فنجون!
    ايراني باشي و چاي خور نباشي! مگه مي شه؟ اون هم تو فنجون!
    قوري چيني با خودتون بياريد البته قوري سراميكي اينجا هست ولي مثل چيني نمي شه. فروشگاه هاي ايراني و افغاني قوري و سماور متناسب با ولتاژ برق اينجا دارند ولي خوب گرونه. اكثر كتري ها در ساير فروشگاه ها طوري طراحي شده اند كه دسته اشان مانع از قرار گيري قوري در روي اون مي شه. پس اگه مي خواهيد صرفه جويي كنيد كتري تون را هم بياريد. اگر ليواني چاي مي خوريد ليوان هاي ساده دسته دار پيدا مي شه و صد البته كه مانند آنچه در ايران داشتيد نخواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)