صفحه 8 از 397 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    دوچرخه:
    با این سرمای وحشتناک می شه اصلا به دوچرخه فکر کرد؟
    آره چرا که نه تابستونا هوا خیلی مساعد میشه.
    آقای محسن نیک سیر که تو ادمونتونه الان داره با دوچرخش صفا می کنه فاصله خونه تا دانشگاه رو و همینطور واسه گردش و تفریح با دوچرخه میره.

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    دوچرخه:
    با این سرمای وحشتناک می شه اصلا به دوچرخه فکر کرد؟
    اخه تو کدوم شهر ؟ بستگی به طول زمستون داره. و اینکه می صرفه که آدم 8 ماه دوچرخه رو نگه داره تو اتاق تنگ و تاریک و باریک !!!
    The things you own end up owning you

Junior Member future آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط future
    سلام
    اگه دو نفر باشیم چی؟یعنی یه زن وشوهر؟میتونیم نفری 10000 تا ببریم یا چون با همیم نمیشه؟
    مرسی
    دوستان سوالم رو اصلاح کردم......کسی جواب رو نمیدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط future
    سلام
    اگه دو نفر باشیم چی؟یعنی یه خواهر وبرادر ویا زن وشوهر؟میتونیم نفری 10000 تا ببریم یا چون با همیم نمیشه؟
    مرسی
    سلام وقتی با هم یک برگه برای گمرک پر کنید برای یک خانواده است مثلا زن و شوهر یک خانواده هستند ولی اگر خواهر و برادر مستقل از هم فرم گمرکی پر کنند احتمالا جدا محسوب شوند. فرض کنید که پول نقد زیاد هم با خود بیاورید می خواهی چکار کنی ؟ وقتی آنها را در حساب بانکی بگذارید هم قانون این حق را داده که از شما سوال کنند از کجا آورده ای. اگر مثلا برای پیش پرداخت خرید یک آپارتمان هم بخواهی استفاده کنی و یک مشاور املاک در جریان امور باشد او باید بلافاصله حضور مبلغ نقد را گزارش کند.
    ایرانیان تا کنون با احتیاط زندگی کرده اند ولی هرکس اختیار زندگی خود را دارد. توصیه بنده این بود که بیشتر احتیاط فرمائید.

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer

اخه تو کدوم شهر ؟ بستگی به طول زمستون داره. و اینکه می صرفه که آدم 8 ماه دوچرخه رو نگه داره تو اتاق تنگ و تاریک و باریک !!!
    اگر تو یک اطاق تنگ و تاریک بودید که نه. اما بعضی ها یک سوئیت کوچلو دارند که بالکونی داره یا چند تا با هم در یک خانه یا زیر زمین زندگی می کنند که از گوشه گاراژ یا اطاقک مخصوص دوچرخه در حیاط استفاده می کنند.
    می دونید که هزینه یک ماه کارت استفاده از اتوبوس حدود 100 دلاره که با همین مبلغ می شه دوچرخه نو از فروشگاه خرید یا ارزانتر شو دست دوم بخرید. البته اگه قرار است روزی بیش از 5 کیلومتر رکاب بزنی یا مسیر شما صاف نباشه طبیعی است که دوچرخه براتون مناسب نیست. ما وقتی اومدیم کانادا یک بنده خدا توصیه کرد و ما استفاده کردیم. هنوز هم بعضی وقتها که هوا خوب باشه ازش استفاده می کنم. البته تابستون وقتی هوا بالای 30 درجه باشد جالب نمی شه.
    هوای کانادا همیشه در حال تغییر است مثلا تو زمستون هم بعض روزها خیلی سرده و بعضی روزها نه. در تابستان هم بعضی روزها خیلی گرمه وبعضی روزها بهاری و دلچسب.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر به کانادا

سلام
    یه سوالی در مورد کیفیت چمدون دارم. لطف میکنین بچه هایی که تجربه دارن راهنمایی کنن. نظرتون در مورد کیفیت چمدون چیه؟ منظورم یه چیزی برای 32 کیلو بار. من قیمت کردم سایز بزرگ (بین 27 تا 30 کیلو جا داشته باشه) از 35000 تا 150000 تومن قیمت داره می ارزه تا چقدر هزینه کرد؟ توی رفت و آمد های بعدی بازم این مقدار بار داریم یا یه طورایی چمدون به این بزرگی یه بار مصرفه . ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Elm
    سلام
    یه سوالی در مورد کیفیت چمدون دارم. لطف میکنین بچه هایی که تجربه دارن راهنمایی کنن. نظرتون در مورد کیفیت چمدون چیه؟ منظورم یه چیزی برای 32 کیلو بار. من قیمت کردم سایز بزرگ (بین 27 تا 30 کیلو جا داشته باشه) از 35000 تا 150000 تومن قیمت داره می ارزه تا چقدر هزینه کرد؟ توی رفت و آمد های بعدی بازم این مقدار بار داریم یا یه طورایی چمدون به این بزرگی یه بار مصرفه . ممنون
    درکل چمدونی بگیر که در استاندارهای هواپیما بگنجه وگرنه باید فقط Freight ش کنی و رو دستت می مونه. در مورد کیفیت هم برو منوچهری یه صبح تا ظهری که بری خدای چمدون شناسی می شی . جمعه ها هم باز هستن. فقط یه نکته ای . این فروشنده هاش می گن جمع اضلاع چمدون نباید از یه حدی بزرگتر باشه در صورتی که این حرف درست نیست و تک تک اضلاع محدودیت دارن. مثلا تو سایت فرودگاه Heathrow لندن نوشته که محدودیت چقدره.

درضمن ظاهرا بین دوستان کسی موسیقی کار نمی کنه ولی اگه کسی خواست ساز ببره (Musical Instrument)، تاجایی که من تو فرودگاه Heathrow خوندم، علاوه بر چمدان دستی داخل کابین یک ساز رو هم می شه همراه Cover و متعلقاتش برد. منتهی متعلقات ساز نه اینکه مثلا یه Amp 100 وات رو به عنوان متعلقات ببرید.

Junior Member

در مورد چيزهايي كه نوشته شده نبايد با خودمون ببريم مثل دارو و يا قرص هاي كدئين آيا منظورتان در داخل كابين هواپيماست و يا نه . ميشه توبار ببريم . والا دوست من كه با خودش كنسرو هم برد البه سويس .

Senior Member

سلام
    درکل چمدونی بگیر که در استاندارهای هواپیما بگنجه وگرنه باید فقط Freight ش کنی و رو دستت می مونه. در مورد کیفیت هم برو منوچهری یه صبح تا ظهری که بری خدای چمدون شناسی می شی . جمعه ها هم باز هستن. فقط یه نکته ای . این فروشنده هاش می گن جمع اضلاع چمدون نباید از یه حدی بزرگتر باشه در صورتی که این حرف درست نیست و تک تک اضلاع محدودیت دارن. مثلا تو سایت فرودگاه Heathrow لندن نوشته که محدودیت چقدره.
    اگر از بچه ها کسی این اندازه ها رو می دونه (یا در کل در مورد شرایط چمدون اطلاعات دقیقتری داره) می تونه بگه؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    سلام
    بهترین و دقیقترین اطلاعات در سایت فرودگاه مورد نظر یافت می شه !

اگر از بچه ها کسی این اندازه ها رو می دونه (یا در کل در مورد شرایط چمدون اطلاعات دقیقتری داره) می تونه بگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)