صفحه 9 از 397 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

سلام

یه چیز مهم ! اگه علاقه مندید، با خودتون یه چیزایی برای هفت سین ببرید !
    مطمئن نیستم که اونجا چیا هست، اما من فکر کردم که چند سکه نوی 25 و 50 تومنی - سماق و سنجد ببرم.
    برای درست کردن سمنو هم می تونید آرد گندم ببرید. (آرد سفید که تو سوپرها هست با آرد گندم اشتباه نشه ) اصلا هم سخت نیست پختنش. باید آرد گندم رو با آرد سفید مخلوط کنین و با آب بذارین بپزه. همین. یه وقت شکرش نکنین !!! فقط یه سختیش اینه که برای جا افتادنش تقریبا 24 ساعت وقت لازمه که بپزه !

بازم می گم، من نمی دونم اونجا چیا می شه گیر آورد ولی با خودم فکر کردم که دوست دارم این چیزا رو به اندازه یه هفت سین کوچیک ببرم.
    این شروع ماجراست ...

والا تا اونجايي كه من ديدم سمنو رو از آرد جونه گندم درست مي كنن در واقع همون مالت گندمه نه از آرد گندم
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

آیا external hard disk می تونیم با خودمون ببریم؟ فرودگاه توقیف نکنه؟ مخصوصا از این نطر میگم که خونده بودم، اگه امکان قایم کردن چیزی تو وسیله ای وجود داشته باشه می تونن گیر بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezahaydari
    آیا external hard disk می تونیم با خودمون ببریم؟ فرودگاه توقیف نکنه؟ مخصوصا از این نطر میگم که خونده بودم، اگه امکان قایم کردن چیزی تو وسیله ای وجود داشته باشه می تونن گیر بدن.
    دوستای من آمریکا بردن و مشکلی نبود. باباجون پس این Privacy کجا به درد می خوره ؟ من که بدون External Hard اصلا نمی تونم زندگیمو ببرم اونجا. هفته آینده یک عدد 1TB ش رو می زنم بر بدن.
    The things you own end up owning you

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_ro
    والا تا اونجايي كه من ديدم سمنو رو از آرد جونه گندم درست مي كنن در واقع همون مالت گندمه نه از آرد گندم
    ببخشین ، بله ، آرد جوونه گندم.
    این شروع ماجراست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط i_am_parisa
    سلام

یه چیز مهم ! اگه علاقه مندید، با خودتون یه چیزایی برای هفت سین ببرید !
    مطمئن نیستم که اونجا چیا هست، اما من فکر کردم که چند سکه نوی 25 و 50 تومنی - سماق و سنجد ببرم.
    برای درست کردن سمنو هم می تونید آرد گندم ببرید. (آرد سفید که تو سوپرها هست با آرد گندم اشتباه نشه ) اصلا هم سخت نیست پختنش. باید آرد گندم رو با آرد سفید مخلوط کنین و با آب بذارین بپزه. همین. یه وقت شکرش نکنین !!! فقط یه سختیش اینه که برای جا افتادنش تقریبا 24 ساعت وقت لازمه که بپزه !

بازم می گم، من نمی دونم اونجا چیا می شه گیر آورد ولی با خودم فکر کردم که دوست دارم این چیزا رو به اندازه یه هفت سین کوچیک ببرم.
    لازم نیست به خودتان زحمت پختن سمنو و آوردن لوازم سفره هفت سین را بدهید اگه به ریچموندهیل یا تورنتو یا شهرهای اطراف تشریف آوردید نگران سفره هفت سین نخواهید بود چون حتی سمنوی آماده در بازارهای نوروزی ایرانیان بفروش می رسد. فقط پول لازم دارد

قرص های مسکن تا چه حدی مجاز هست ؟! :
    یاران چه غریبانه ... !!  

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

سلام
    آیا ما اجازه داریم CD و DVD خام (فله ای مثلا 40-50 تا) با خودمون ببریم؟ تو فرودگاه گیر نمیدن؟

یه سوال دیگه اینکه چیزهایی مثل لواشک رو تو فرودگاه اجازه میدن با خودمون ببریم؟

علاوه بر موردی که روشنک گفت، من یک عالمه فیلمِ ندیده دارم!! میتونم اینا رو ببرم؟ اسم همشونم روی DVDش نوشته
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

سلام .
    من یه چمدون در سایز 80*53*30 دارم, جنسش هم خیلی خوبه برای مسافرت.
    میشه اونو ببریم با خدمون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)