نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
شما با معافیت تحصیلی که نمیتونیداز کشور خارج بشید!

ادمیشنتون برای چه ترمیه؟ برای پاییز که نمیتونه باشه چون الان دیگه داره ترم شروع میشه ... اگه بهار ادمیشن دارید باید I-20 رو ببرید وزارت علوم پرونده تشکیل بدید و 3 بار اجازه خروج بگیرید ... ولی اگه دانشجو باشید نمیتونید برای آمریکا پرونده تشکیل بدید ... و باید برای ویزا از طریق امتحان یا کنفرانس خارج بشید ... و بعد که ویزا دستتون اومد و خیالتون راحت شد از دانشگاه انصراف بدید و در وزارت تشیل پرونده بدید و خارج بشید ...
اگه نرید امیرکبیر هیچ مشکلی پیش نمیاد جز اینکه اگه ویزا نگرفتید باید برید سربازی
من ادمیشنم برای پاییزه ولی از اونجایی که نمی رسم (چون با این که درسم تموم شده ولی هنوز اون نامه معرفی به نظام وظیفه و فراغت از تحصیل رو ندادن بهم چون کارای امضا گرفتن و تسویه حساب رو نکردم و دانشگاهم هم یه سه چهار هفته تعطیل می شه) قاعدتا دیفر می کنم برای بهار. <br>الان شما می گی پس اگه من امیرکبیر قبول بشم و نرم برای گرفتن معافیت دوباره برای ارشد که برم خارج مشکلی پیش نمیاد؟<br>و شما می گید می شه من برم اسمم رو بنویسم امیرکبیر، به هر طریقی ویزام رو بگیرم و هر وقت کارم درست شد انصراف بدم و برم خارج؟ من شنیده بودم نباید انصراف داده باشه آدم و یه بار بهش معافیت می دن...