صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: Scuola Superiore Sant’Anna and the University of Pisa

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Scuola Superiore Sant’Anna and the University of Pisa

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز همه ی استانها بورس استانی دارن و اکثر بچه ها هم میتونن بگیرن کی گفته تورین نمیده همین پارسال کلی از بچه ها گرفتن
    بله همه استانها این بورس استانی رو دارند ولی تورین از هر 10 نفر یکی گرفته اونم فیش حقوقی و اجاره نامه اش و مدارکی که نشون دادند ثابت میکرد اونا در فقر مطلقن!اگه از کسانی که رفتند به شهرهای مختلف بپرسید در مورد این بورس میبینید که فقط در بعضی از شهرها شانس گرفتن این بورس بالای 90 درصده..فقط اطلاعات تایید شده لطفا بدید چون خوشبینی واقع بینی نیست برادر من ..(. با اطلاعات فرضی و حدسی که نمیشه برنامه ریزی درستی برای رفتن کرد!)

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nani123 نمایش پست ها
    بله همه استانها این بورس استانی رو دارند ولی تورین از هر 10 نفر یکی گرفته اونم فیش حقوقی و اجاره نامه اش و مدارکی که نشون دادند ثابت میکرد اونا در فقر مطلقن!اگه از کسانی که رفتند به شهرهای مختلف بپرسید در مورد این بورس میبینید که فقط در بعضی از شهرها شانس گرفتن این بورس بالای 90 درصده..فقط اطلاعات تایید شده لطفا بدید چون خوشبینی واقع بینی نیست برادر من ..(. با اطلاعات فرضی و حدسی که نمیشه برنامه ریزی درستی برای رفتن کرد!)
    شما چند ساله که ساکن تورین هستی دوست عزیز که اینقدر با قطعیت حرف میزنی من اون چیزی که از بچه های پارسال میدونم حداقل از 10 نفر 7 یا 8 نفر گرفتن اگه بری تاپیک بورس رو هم بخونی بحث ها رو میبینی حداقل از هر 10 نفرشون 3 نفرشون خوابگاه هم گرفتن شما هم رو بهتره رو حدس و گمان کار نکنی و از بچه هایی که اونجان بپرسی یه خورده!!!
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    شما چند ساله که ساکن تورین هستی دوست عزیز که اینقدر با قطعیت حرف میزنی من اون چیزی که از بچه های پارسال میدونم حداقل از 10 نفر 7 یا 8 نفر گرفتن اگه بری تاپیک بورس رو هم بخونی بحث ها رو میبینی حداقل از هر 10 نفرشون 3 نفرشون خوابگاه هم گرفتن شما هم رو بهتره رو حدس و گمان کار نکنی و از بچه هایی که اونجان بپرسی یه خورده!!!
    منم از دوستام که اونجان پرسیدم!از 8 نفر فقط 2 نفر بورس رو گرفتند اونم فقط خوابگاه بوده و حذف شهریه دانشگاه .یعنی ماهی 250 یورو دارن از جیب میدن برای خرج زندگی! 2 -3 نفر هم که کلا مجبور شدند برگردند چون نتونستند از پس خرجش بر بیان(500 یورو در ماه)..تورین که شهر بغل دستیمون نیست و اینم یه سفر تفریحی نیست که بری و 2 ماه دیگه برگردی اونم با سرافرازی !(قبل رفتن باید فکر همه مشکلاتش رو کرد و برنامه ریزی منطقی داشت )

کسی هست افدام کرده باشه واسه این دانشگاه ٰ یا اونجا در حال درس خوندن باشه ؟ میخوام ببینم داستان این مصاحبه دقیقا چیه ...

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgole نمایش پست ها
    کسی هست افدام کرده باشه واسه این دانشگاه ٰ یا اونجا در حال درس خوندن باشه ؟ میخوام ببینم داستان این مصاحبه دقیقا چیه ...
    من اقدام کردم ولی در مورد مصاحبه هیچ اطلاعی ندارم. از دوستان کسی هست که تجربه مصاحبه این دانشگاه رو داشته باشه؟
    The greater the challenge, The greater the gain

Junior Member pooya_ww آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    من اقدام کردم ولی در مورد مصاحبه هیچ اطلاعی ندارم. از دوستان کسی هست که تجربه مصاحبه این دانشگاه رو داشته باشه؟
    من برای مصاحبه دعوت شدم داخل ایمیل نوشتن : Interview will be focused on the technical expertise detailed in your curriculum.
    برای رشته Embedded Computing دو تا ایرانی دیگه هم قبول شدند، اگر این دوستان این اطراف هستند خبر بدن به هم کمک کنیم.

من هم تو این هستم ... متنهی من COMPUTER SCIENCE and NETWORKING هستم ، کلا من تا به حال با دانشگاه های ایتالیایی کار نکردم نمی دونم مصاحبشون چه مدلیه چه جوریه ، اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه ، ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

منم تو Embedded پذیرفته شدم ، میشه defer کرد ؟؟ اگه مصاحبه رو قبول شیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_rahimi2 نمایش پست ها
    منم تو Embedded پذیرفته شدم ، میشه defer کرد ؟؟ اگه مصاحبه رو قبول شیم ؟
    به نظرم بذار مصاحبه رو بگذرون بعد اینو بپرس ازشون ... ، فقط دوستانی که مصاحبه میدن لطفا بیان اینجا یه چیز کلی در مورد مصاحبه بنویسن بقیه استفاده کنن ، اگه مقدور بود واسشون ...

منم مصاحبه دارم با این دانشگاه (رشته کامپیوتر و شبکه ). هر کسی اطلاعاتی داره لطفا به اشتراک بزاره

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین