صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: Scuola Superiore Sant’Anna and the University of Pisa

Junior Member pooya_ww آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Scuola Superiore Sant’Anna and the University of Pisa

با توجه به رشته و چیزایی که داخل رزومه نوشتید، خودتون رو برای سوالات تخصصی و یا حتی حل مسئله آماده کنید. البته به نظرم خیلی به استادی که برای مصاحبه انتخاب شده ربط داره. برا من دو نفر بودن یکیشون منطقی به نظر می رسید و سوالاتی می پرسید که میشد در شرایط مصاحبه از طریق اسکایپ جواب داد ولی یکی دیگشون برام رسما مسئله طرح می کرد می گفت حل کن. برا من 26 دقیقه طول کشید که بیشتر زمانم صرف فکر کردن شد!

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

دوستان اعتبار و سطح این دانشگاه چطوره؟ به ویژه در رشته ریاضی؟
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

می تونین رنکشو چک کنین دیدم هر رشته جدا هم داره فک کنم ریاضی ۱۰۰ ، ۱۵۰ باشه
    در کل خوبه ..

امروز واسه ارشد علوم کامپیوتر و شبکه مصاحبه داشتم با یه استاد از پیزا یکی هم از سانتانا ، اول در مورد انگیزه هام پرسیدن ، بعد اینکه تو چه شاخه هایی دوس دارم کار کنم ، بعد سوال های تخصصی تر پرسیدن ، شیوه مرتب کردن آرایه رو ازم خواستن ، اسم چندتا الگوریتم ( تو درس طراحی الگوریتم) و آخر هم از لایه های شبکه سوال پرسیدن ؛ آها یه چیز مهم اینکه یه نفر باهاتون حرف میزنه یکی دیگه از حرفاتون سوال میکنه مثلا من گفتم پردازش ابری ، کلی سوال ازم پرسید در این مورد ...
    با توجه به رنک خوب این دانشگاه و اینکه هر سال هم بهتر داره میشه گزینه خوبی واسه ادامه تحصیل هست ، البته هنوز جواب مصاحبه من نیومده ، امیدوارم کمک بکنه این مطالب بهتون.

آقا پذیرش ما اومد تو لیست ۱۰ نفر هستم. اما فکر نمی کنم که بتونم برم ایتالیا. کس دیگه ای هست واسه رشته علوم کامپیوتر و شبکه ؟ بتونم همفکری کنم باهاش.

تبریک امیر جان برای مهندسی کامپیوتر که قرار بود 30 نفر Non-Eu پذیرش بشن اما انگار همه تو مصاحبه رجکت شدن! چون با رئیس دانشکده مهندسی که مکاتبه داشتم گفتن کلا زیر 10 نفر تونستن پذیرش بگیرن! اینم یعنی هرکی که پذیرش گرفته و Non-Eu هست از امکانات خاصشون می تونه استفاده کنه..
    در ضمن رشته مهندسی کامپیوتر از Scuola Superiore Sant’Anna جدا هستش و کلا شما در University of Pisa تحصیل می کنید که اعتبار بهتری داره.
    اینا رو می نویسم برای آیندگان که اگر خواستن برای این دانشگاه اقدام کنن با سابقه دانشگاه آشنا بشن.

والا مهندسی کامپیوتر رو نمی دونم اما ما 20 تا بودیم مصاحبه، قرار بود 10 تا بشیم اخرش که لیستم 10 نفرست و ماشالا بچه های ایران 4 نفر بودیم همگی قبول شدیم .. در کل منم خیلی خوشم اومده و فکرم مشغوله مابین انتخاب هایی که دارم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgole نمایش پست ها
    والا مهندسی کامپیوتر رو نمی دونم اما ما 20 تا بودیم مصاحبه، قرار بود 10 تا بشیم اخرش که لیستم 10 نفرست و ماشالا بچه های ایران 4 نفر بودیم همگی قبول شدیم .. در کل منم خیلی خوشم اومده و فکرم مشغوله مابین انتخاب هایی که دارم ...
    الان جواب Embedded Computing هم اومد 15 نفر برای مصاحبه دعوت شده بودن که در نهایت 6 نفر قبول شدن. سر مصاحبه این رشته خیلی اذیتم کردن ولی خوشبختانه نمره لازم رو گرفتم.

سلام دوستان

از دانشگاه Politecnico di Torino در رشته COMPUTER AND COMMUNICATION NETWORKS ENGINEERING پذیرش دارم و از دانشگاه University of Pisa and Scuola Superiore Sant’Anna در رشته COMPUTER SCIENCE AND NETWORKING نظر شما چی هست کدام رو برم؟؟؟ خواهش می کنم اگه دلیلی برای نظرتون دارین بیان کنین ؟؟

دانشگاه تورین تقریبا به 200 نفر تو این رشته پذیرش داده ولی دانشگاه سنت آنا فقط به 10 نفر خارجی اونم با مصاحبه تخصصی و خیلی سخت گیری ؛ شنیدم تورین در بورس هم سخت گیری میکنه

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar0441 نمایش پست ها
    سلام دوستان

از دانشگاه Politecnico di Torino در رشته COMPUTER AND COMMUNICATION NETWORKS ENGINEERING پذیرش دارم و از دانشگاه University of Pisa and Scuola Superiore Sant’Anna در رشته COMPUTER SCIENCE AND NETWORKING نظر شما چی هست کدام رو برم؟؟؟ خواهش می کنم اگه دلیلی برای نظرتون دارین بیان کنین ؟؟

دانشگاه تورین تقریبا به 200 نفر تو این رشته پذیرش داده ولی دانشگاه سنت آنا فقط به 10 نفر خارجی اونم با مصاحبه تخصصی و خیلی سخت گیری ؛ شنیدم تورین در بورس هم سخت گیری میکنه

متشکرم
    من در مورد تورین اطلاعی ندارم، مطمئنین 200 نفر پذیرش داده ؟ شاید کل دانشجوهای بین المللی کامپیوترش بوده( تو همه رشته ها ) ؛
    اما واقعا پذیرش پیزا دنگ و فنگش زیاد بود و مخصوصا همچین مصاحبه ای تو کل دوران زندگیم نداده بودم ( واسه دوره ارشد) ، و طبق رنکینگ ها، دانشگاه پیزا هر سال داره بهتر میشه و از طرف دیگه این همه پروفسور تو رشته ما یه جا فقط تو دانشگاه های خیلی معتبر دیده میشه ...
    تاپیک های درسارو هم چک کردم ، کاملا منطقی و جالب هستن
    مثل اینکه تو رشته های دیگه هم دانشجوی غیر اروپایی خیلی کم گرفته ...

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین