صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43

موضوع: Scuola Superiore Sant’Anna and the University of Pisa

Junior Member pooya_ww آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Scuola Superiore Sant’Anna and the University of Pisa

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar0441 نمایش پست ها
    سلام دوستان

از دانشگاه Politecnico di Torino در رشته COMPUTER AND COMMUNICATION NETWORKS ENGINEERING پذیرش دارم و از دانشگاه University of Pisa and Scuola Superiore Sant’Anna در رشته COMPUTER SCIENCE AND NETWORKING نظر شما چی هست کدام رو برم؟؟؟ خواهش می کنم اگه دلیلی برای نظرتون دارین بیان کنین ؟؟

دانشگاه تورین تقریبا به 200 نفر تو این رشته پذیرش داده ولی دانشگاه سنت آنا فقط به 10 نفر خارجی اونم با مصاحبه تخصصی و خیلی سخت گیری ؛ شنیدم تورین در بورس هم سخت گیری میکنه

متشکرم
    منم الان فکرم درگیر همین انتخاب هاست. این پیزا یه جورایی آدمو وسوسه می کنه. از میلان (مهندسی کامپیوتر) ، از تورین (الکترونیک) ، از پیزا (مهندسی کامپیوتر و Embedded Computing) پذیرش دارم منتها برام دریافت کمک هزینه خیلی اهمیت داره. رشته های
    COMPUTER AND COMMUNICATION NETWORKS ENGINEERING و Embedded Computing هر دو توسط موسسه TeCIP پشتیبانی میشن و در صورتی که دانشجو نتونه هیچ کمک هزینه ای دریافت کنه( در بدترین شرایط) اما معدل ترم اولش 27/30 بشه برای ادامه می تونه 2000 یورو دریافت کنه. حداقل شهریه اش هم که احتمالا برای همه ایرانی ها انتخاب میشه 250 یورو است. سر فصل دروسشون هم خیلی جالبه و بیشتر بهشون متمایلم. از امتیازات دیگه برای Non-eu بگذریم که حتما خودتون می دونید. از طرفی رنک و شهرت خوب میلان در مهندسی اصلا با بقیه قابل مقایسه نیست( رنک 28 در مهندسی و رنک 48 در مهندسی کامپیوتر). تورین هم 38 در برق و 101-150 در کامپیوتر ولی منم شنیدم که کمک هزینش رو سخت میدن. پیزا هم در کامپیوتر 101-150 هستش و در مهندسی 247 در ضمن DSU برای این دانشگاه جزو توسکانا هست یعنی با سیه نا یکجا می افتند در نتیجه میشه از دانشجوهای سیه نا هم آمارشو درآورد باید دید اوضاعش چه طوره. من دارم سعی می کنم یه ایرانی محصل در پیزا پیدا کنم تا بتونم یه کم اطلاعات کسب کنم. شما هم تحقیق کنید اگر چیزی دستگیرتون شد لطفا اینجا به اشتراک بزارید تا به یه نتیجه ای برسیم. بد وضعیته جان خودم
    ویرایش توسط pooya_ww : May 31st, 2014 در ساعت 08:26 PM

امروز نامه پذیرش اومد مثل اینکه حداکثر شهریه حدود ۹۰۰ یورو هست واسه ایرانیا و توجه داشته باشین که اگه سه ماه خوابگاه رایگان رو استفاده کنین دیگه dsu نمی تونین اقدام کنین.

Junior Member pooya_ww آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgole نمایش پست ها
    امروز نامه پذیرش اومد مثل اینکه حداکثر شهریه حدود ۹۰۰ یورو هست واسه ایرانیا و توجه داشته باشین که اگه سه ماه خوابگاه رایگان رو استفاده کنین دیگه dsu نمی تونین اقدام کنین.
    اینطوری نیستا! اگر منظورت این جملست:
    Please note that, following the possible notification of housing allocation from the DSU, students
    will be required to leave the welcome accommodation room.
    داره میگه بعد از گرفتن نتیجه بورس باید خوابگاه اولیه رو ترک کنی.. جایی نگفته که نمی تونی اقدام کنی!

Junior Member

سلام. من برای رشته اقتصاد دارم میرم اینجا. دوستان کسی هست قصد رفتن داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_ww نمایش پست ها
    اینطوری نیستا! اگر منظورت این جملست:
    Please note that, following the possible notification of housing allocation from the DSU, students
    will be required to leave the welcome accommodation room.
    داره میگه بعد از گرفتن نتیجه بورس باید خوابگاه اولیه رو ترک کنی.. جایی نگفته که نمی تونی اقدام کنی!
    من اشتباه نوشتم منظورم همین بود ببخشید بی دقتی کردم . درسته چیزی که ما میگین.

از بچه ها کسی جواب مثبت داد به پذیرش پیزا ؟ من که نتونستم متاسفانه ... امروزم روز آخریه که میشه اوکی داد.
    ویرایش توسط behnamhg : June 25th, 2015 در ساعت 11:37 PM

بله . من با این که از پارما و پلی تکنیک تورین هم پذیرش داشتم ولی برای پیزا اقدام کردم

Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

سلام دوستان، من از دانشگاه پیزا و موسسه ی سنت آنا برای رشته ی بایونیک پذیرش گرفتم. از طرف دیگه از رشته ی مکاترونیک از دانشگاه تورین و در رشته ی اتوماسیون از دانشگاه بولونیا هم پذیرش گرفتم.
    با توجه به اینکه اطلاعات زیادی در اینترنت درمورد موسسه ی سنت آنا نبوده و با توجه به رنکینگ ها بنظر میاد تورین و بولونیا انتخاب های بهتری باشند. میخواستم بپرسم در غیر این صورت چه مواردی درباره ی موسسه ی سنت آنا یا دانشگاه پیزا ممکنه وجود داشته باشه که انتخاب بهتری باشه.

ممنون

Junior Member ebish آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azerrila نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از دانشگاه پیزا و موسسه ی سنت آنا برای رشته ی بایونیک پذیرش گرفتم. از طرف دیگه از رشته ی مکاترونیک از دانشگاه تورین و در رشته ی اتوماسیون از دانشگاه بولونیا هم پذیرش گرفتم.
    با توجه به اینکه اطلاعات زیادی در اینترنت درمورد موسسه ی سنت آنا نبوده و با توجه به رنکینگ ها بنظر میاد تورین و بولونیا انتخاب های بهتری باشند. میخواستم بپرسم در غیر این صورت چه مواردی درباره ی موسسه ی سنت آنا یا دانشگاه پیزا ممکنه وجود داشته باشه که انتخاب بهتری باشه.

ممنون
    سلام
    ممکنه رزومتون رو بدونم؟ و مقطعی که پذیرش گرفتید؟
    هزاران نفر برای باریدن باران دعا می‌کنند غافل از آنکه خداوند با کودکی است که چکمه‌هایش سوراخ است

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط azerrila نمایش پست ها

ممنون
    درود
    شما از بین بولونیا یا تورین یکی رو انتخاب کنید و به بقیه فکر نکنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_ww نمایش پست ها
    با توجه به رشته و چیزایی که داخل رزومه نوشتید، خودتون رو برای سوالات تخصصی و یا حتی حل مسئله آماده کنید. البته به نظرم خیلی به استادی که برای مصاحبه انتخاب شده ربط داره. برا من دو نفر بودن یکیشون منطقی به نظر می رسید و سوالاتی می پرسید که میشد در شرایط مصاحبه از طریق اسکایپ جواب داد ولی یکی دیگشون برام رسما مسئله طرح می کرد می گفت حل کن. برا من 26 دقیقه طول کشید که بیشتر زمانم صرف فکر کردن شد!
    سلام میشهیکم من رو راهنمایی کنی ؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین