صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: University of Washington, Seattle

Senior Member

پیش فرض University of Washington, Seattle

من یه سری اطلاعات در مور این دانشگاه می خوام . می خوام بدونم تا حالا کسی از ایران از این دانشگاه پذیرش با fund گرفته؟

پیش فرض پاسخ : University of Washington in Seattle

من دو نفر رو میشناسم که از این دانشگاه پذیرش گرفتن: یکی برق 4 سال پیش، یکی هم هواو فضا سال پیش. هر دو با فاند بودن.
    سبز تویی که سبز می خواهمت

Senior Member

تا اونجاي که ميدونم امسال هم 1 نفر از دوستامون واسه برق، فاند گرفته.
    به نظر من شما اگه توي سايت دانشگاه نگاه کنين ( احتمالا graduate students) بتونين دانشجوهاي ايراني رو راحت پيدا کنين. من پارسال خودم اينجوري دانشجوهاي ايراني رو پيدا ميکردم. البته من فقط توي دپارتمان خودم جستجو ميکردم.

این لینک رو ببینید

http://www.bhi.washington.edu/students.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

من rec هاي اين دانشگاه را دادم استادام پر كردن ولي الان متوجه شدم در رشته ي من پارسال فقط 17 درصد را گرفتن، اينجا چه جوريه سخت پذيرش مي دن ( for master)؟ به نظر شما بي خيالش بشم؟
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط northbreeze
    من rec هاي اين دانشگاه را دادم استادام پر كردن ولي الان متوجه شدم در رشته ي من پارسال فقط 17 درصد را گرفتن، اينجا چه جوريه سخت پذيرش مي دن ( for master)؟ به نظر شما بي خيالش بشم؟
    راستش من با جواب مثبت از یه استاد reject شدم از این دانشگاه. خیلی از دپارتمانها رو که چک کردم اکثرا دانشجوی آمریکایی می گیرند. خیلی روی GRE سخت گیرند و مثلا با GRE من که ماکریممش 770, 400, 3.5 بود می گفتن که خیلی کمه.

ضمنا این دانشگاه نیمه دولتی هست و در مورد fund دانشجوهای خارجی هم خیلی محدودیت دارند در خیلی از دپارتمانها.
    ویرایش توسط zebarjadi : February 4th, 2014 در ساعت 02:34 AM دلیل: ترکیب ارسال‌ها

يعني هر چي دانشگاه دولتي تر باشه بهتره؟( من هيچ وقت به اين موضوع دقت نكرده بودم)
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Senior Member

يعني هر چي دانشگاه دولتي تر باشه بهتره؟( من هيچ وقت به اين موضوع دقت نكرده بودم)
    معمولا دانشگاههای دولتی در USA کمتر به International Student فاند می دن...

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

کلا ایالت واشینگتن دو تا دانشگاه مهم داره یکیش Washington State university اون یکی هم University of Washington (که تو سیاتل هست) ...
    من هم دو سالی با این دوتا دانشگاه آشنائی دورادور داشتم و به این نتیجه رسیدم که کلاً نگاه مثبتی به international ها ندارند و خیلی کم دانشجوی خارجی می خواهند و اگر
    هم کسی رو قبول کنند طرف دانشجوی خیلی خاص و قابلی بوده توی اون رشته...شرایطشون هم خیلی سخته مثلا GRE بالائی می خوانند (فکر می کنم بالای 1200 یا کمش 1150)
    و در مجموع Native american ها رو بیشتر می پسندند تا international ها رو ...

Senior Member

من امسال از Immunology این دانشگاه ریجکت شدم. تجربه به من نشون داد که روی نمرات GRE خیلی بالا حساس هستند و باید حتما GRE در حد Verbal بالای 600 و AW =4.5-5 ذاشته باشید (هرچند توی سایتشون چیزی ننوشتند). روی خوشی هم به دانشجوهای international نشون نمی دن. یعنی تاکید می کنند که محدودیت زیادی تو پذیرش دانشجوی international دارند. استادها هم کمک زیادی نمی کنند و graduate committee هست مه تصمیم گیرنده اصلی هست.
    من اصولا فکر می کنم همون اول کار بر اساس نمره GRE و international بودن applicant ها رو غربال می کنند.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین