صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43

موضوع: کمک هزینه تحصیلی در رشته حقوق

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه تحصیلی در رشته حقوق

سلام وقت شما بخیر من دانشجوی رشته ی حقوق در یک موسسه ی غیر انتفایی ام که نمراتش فکر میکنم در اخر مورد تایید دانشگاه مازندران قرار میگیره میخوام ببینم ایا برای مقطع فوق لیسانس ممکنه فاند گرفت که چشم گیر باشه؟و من برای اینکه بتونم فاند رو بگیرم باید خودمو برای چه چیزهایی اماده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز و اساتید بزرگوارم
    من با اجازه شما مبحثی رو در این تاپیک شروع میکنم که به بررسی بورس و کمک هزینه تحصیلی برای بچه های رشته حقوق می پردازه، به این امید که به فضل خدا منشاء خیری باشه برای دوستانی که میخواهند برای ادامه تحصیلاتشون در رشته حقوق، منابع مالی لازم رو از طریق کمک هزینه ها و بورس های تحصیلی تامین کنند.
    از تجارب دوستانی هم که تا حالا بورس تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی در رشته حقوق دریافت کرده اند، که خوشبختانه تعدادشون هم رو به افزایش هست بهرمند خواهیم شد.
    من خیلی اشنا نیستم با سیستم این سایت لطفا کامنتی که گذاشتم رو جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق محیط زیست دانشگاه شهید بهشتی

سلام دوستان، من در مرحله کار بر روی پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد حقوق محیط زیست در دانشگاه شهید بهشتی هستم و دارم همزمان برای IELTS می خونم، برای یافتن گزینه های ادامه تحصیل در خارج از کشور ترجبحا کانادا در رشته کارشناسی ارشد خودم دچار سردرگمی هستم و نمی دونم چطوری می تونم به گزینه های مناسب شرایط خودم دست پیدا کنم، ممنون می شم راهنماییم بفرمائید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)