صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: کمک هزینه تحصیلی در رشته حقوق

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه تحصیلی در رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    تشکر Salehifar عزیز از اطلاع رسانی . بنده فکر کنم امسال نتونم اپلای کنم . آیا میشه گفت که شرایط برای سال دیگه همینطوره یا بهتر و بدتر میشه ؟! ممنون از وقتی که میگذارید
    خواهش میکنم. برای سوئد شرایط همین خواهد بود برای سال آینده و انتظار هیچ تغییری نیست نه منفی نه مثبت.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

سلام
    معدل ۳.۶ (۱۸) حقوق اقتصاد بینل الملل از دانشگاه ukm رنک 260، 2 مقاله کنفرانس بینل المللی
    شانسی دارم واسه گرفتن scholarship ؟

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط bndryn نمایش پست ها
    سلام
    معدل ۳.۶ (۱۸) حقوق اقتصاد بینل الملل از دانشگاه ukm رنک 260، 2 مقاله کنفرانس بینل المللی
    شانسی دارم واسه گرفتن scholarship ؟
    سلام
    به نظر من در مورد کیس شما حتما شانس هست ... شما هم معدل و هم رنک دانشگاهت خوبه ... اپلای کنید
    توصیه من همیشه به دوستانم اینه که حتی اگر شانستون رو کم میدونید هم اپلای کنید؛
    Never Try, Never Know!!
    ویرایش توسط salehifar : March 16th, 2013 در ساعت 08:31 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام.لطفا در مورد گرفتن بورسیه دکترای حقوق از دانشگاههای سوئد بیشتر توضیح بدین

Junior Member

با سلام به تمامی دوستان واساتید

من دانشجوی ترم یک ارشد دانشگاه ازاد هستم .ایا برای بورس دررشته ی تجارت بین الملل شانسی دارم؟با توجه به تعداد زیاد دانشگاههای خوب نمیدونم از کجا شروع کنم و چه دانشگاههایی را برای تقاضادادن انتخاب کنم ؟وهمینطورچند تادانشگاه را برای اقدام انتخاب کنم خواهشا کمکم کنید

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morton نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان واساتید

من دانشجوی ترم یک ارشد دانشگاه ازاد هستم .ایا برای بورس دررشته ی تجارت بین الملل شانسی دارم؟با توجه به تعداد زیاد دانشگاههای خوب نمیدونم از کجا شروع کنم و چه دانشگاههایی را برای تقاضادادن انتخاب کنم ؟وهمینطورچند تادانشگاه را برای اقدام انتخاب کنم خواهشا کمکم کنید

با تشکر
    با سلام
    بورس کاملا به رزومه شما بستگی داره باید رزومتونو قوی کنین و زبان بسیار خوب در کنار مقاله و معدل بالا این ها فاکتورهای بورس هستند. انتخاب دانشگاه کاملا سلیقه ای و به شما بستگی داره . اروپا برای این رشته خوبه به خصوص انگلستان - هلند - بلژیک و
    سوئد
    موفق باشید
    به سرنوشت بگویید : اسباب بازی هایت بی جان نیستند ! ادمند ،*میشکنند ،*ارامتر!

Junior Member

سلام واقعا بهتون تبریک میگم بابت این موقعیتتون، ی سوال داشتم من قبلا که سرچ کردم زبان تدریس در خیلی از دانشگاه های سوئد سوئدیه،شما کدوم دانشگاه تحصیل می کنید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون واقعا سردرگمم، من 25 سالمه، لیسانس حقوقمو از دانشگاه سراسری شیراز با معدل 17/03 گرفتم ارشدمو حقوق خصوصی دانشگاه سراسری اصفهان با معدل 17/33 گرفتم، دوتا مقاله علمی پژوهشی دارم و دوتا مقاله علمی و پژوهشی دیگه هم هنوز جوابش نیومده به اضافه شرکت در دو سه تا همایش بین المللی که توی ایران برگزار شده، پایان ناممو در حوزه داوری بین المللیه و دانشگاه به عنوان یکی از پایان نامه های برتر به جشنواره فارابی فرستاده، می خواستم برای دکترا یا اگر مجبور بشم ارشد اقدام کنم، ولی نمیدونم کدوم دانشگاه و کدوم کشور؟شرایطم برای دکترا در چه وضعیتی هست؟ضمنا کارآموز وکالت هستم و مشاور حقوقی یک شرکت، ی سوال دیگه هم دارم میشه دانشگاهایی رو معرفی کنید که زبان تدریسشون انگلیسیه،مممنون

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط odman نمایش پست ها
    سلام.لطفا در مورد گرفتن بورسیه دکترای حقوق از دانشگاههای سوئد بیشتر توضیح بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina_ab نمایش پست ها
    سلام واقعا بهتون تبریک میگم بابت این موقعیتتون، ی سوال داشتم من قبلا که سرچ کردم زبان تدریس در خیلی از دانشگاه های سوئد سوئدیه،شما کدوم دانشگاه تحصیل می کنید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون واقعا سردرگمم، من 25 سالمه، لیسانس حقوقمو از دانشگاه سراسری شیراز با معدل 17/03 گرفتم ارشدمو حقوق خصوصی دانشگاه سراسری اصفهان با معدل 17/33 گرفتم، دوتا مقاله علمی پژوهشی دارم و دوتا مقاله علمی و پژوهشی دیگه هم هنوز جوابش نیومده به اضافه شرکت در دو سه تا همایش بین المللی که توی ایران برگزار شده، پایان ناممو در حوزه داوری بین المللیه و دانشگاه به عنوان یکی از پایان نامه های برتر به جشنواره فارابی فرستاده، می خواستم برای دکترا یا اگر مجبور بشم ارشد اقدام کنم، ولی نمیدونم کدوم دانشگاه و کدوم کشور؟شرایطم برای دکترا در چه وضعیتی هست؟ضمنا کارآموز وکالت هستم و مشاور حقوقی یک شرکت، ی سوال دیگه هم دارم میشه دانشگاهایی رو معرفی کنید که زبان تدریسشون انگلیسیه،مممنون
    با سلام
    خدمت دوستانی که در مورد بورس تحصیلی در مقطع دکترا در سوئد سوال پرسیده اند عرض می کنم که؛ در مقطع دکترا در کشور سوئد و بیشتر کشورهای اسکاندیناوی بورسیه به این معنایی که مدنظر ما هست معنا پیدا نمیکنه بلکه دانشجوی دکترا نوعی شغل محسوب میشه و برای این موقعیت شغلی الزاما حقوق باید پرداخت بشه ... بنابراین هر دانشجوی دکترایی در سوئد ماهانه حقوقی حدود 22 تا 24 هزار کرون از دانشگاه دریافت میکنه ... قابل پیش بینیه که رقابت چقدر سخت باشه.... این شغلها (پوزیشن های دکترا) در سایت دانشگاه آگهی داده میشه و بعد از بین متقاضیان دو یا سه نفر انتخاب میشن. در مورد رشته حقوق خیلی جای تعجب نیست اگر بگم که بیشتر تمایل دانشگاه بر اینه که دانشجویان سوئدی و دانشجویان اتحادیه اروپا برای دکترا پذیرش بشن چون بخش مهمی از قوانین و اصطلاحات حقوق این کشورها مربوط به حقوق اتحادیه اروپاست و آنها به این قوانین کاملا آشنا هستند. زبان تدریس هم در مقطع دکترا و ارشد در همه دانشگاههای سوئد به انگلیسی است.من دانشگاه لوند تحصیل کردم.

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم آخر ارشد حقوق خصوصی هستم.با معدل 16.5 و 5سال سابقه کار دارم در بانک.برای دکترا کدوم کشور یا کشورها بهتره از نظرآینده کاری و بورسیه کامل و ارزش دادن به دانشجوی خارجی در رشته حقوق؟!!!زبانمم دارم خوب کارمیکنم.از طرفی زبان تخصصی حقوق چقدر لازمه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.با توضیح متشکرم

سلام
    کسی پاسخگو هست؟
    من واقعا نیاز به کمک دارم!اصلا امکان بورس شدن تو امریکا برای کارشناسی نیست؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)