صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: نرسیدن I-20 و expired شدن pick up ویزا

Junior Member

پیش فرض نرسیدن I-20 و expired شدن pick up ویزا

سلام من دوستم clear شده رش تا 19 نوامبر برا پیک اپ وقت داره و ترمشو defer کرده ولی دانشگاه I-20 جدیدو با پست معمولی فرستاده و احتمال خیلی زیاد دستش نمیرسه چیکار باید بکنیم خواهشا راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : نرسیدن I-20 و expired شدن pick up ویزا

کاش می گفتید i-20 رو به هتل تو قبرس بفرستند. یکی دو روزه می رسید. با هتل هم هماهنگ می کردید که تحویل بگیره تا خودتون برسید. حالا الان با دانشگاه صحبت کنید ببینید می تونن یکی دیگه به آدرس قبرس بفرستند یا نه؟

Junior Member

uni میگه ما دیگه صادر نمیکنیم موندیم الان چیکار کنیم

Junior Member

مطمئن هستيد كه تا نوامبر نمي رسه؟
    .Hope for the best and prepare for the worst

Junior Member

پرسیدم و گفتن که پستهای معمولیو 2 تا 3 هفته فقط تو us نگه میدارن و امکان گم شدنش هم هست

خیلی عجیبه که دانشگاه دوباره I20 صادر نمیکنه. من خودم دوبار به فاصله ی دو هفته از دانشگاه خواستم که برام I20 صادر کنند و بدون هیچ مشکلی پذیرفتند. ولی امروز تازه 2 سپتامبره! خیلی زمان دارید که! اگر تا دو هفته ی دیگه نرسید به دانشگاه شرایطتونو بگید و خواهش کنید دوباره صادر کنه .

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_matlab
    خیلی عجیبه که دانشگاه دوباره I20 صادر نمیکنه. من خودم دوبار به فاصله ی دو هفته از دانشگاه خواستم که برام I20 صادر کنند و بدون هیچ مشکلی پذیرفتند. ولی امروز تازه 2 سپتامبره! خیلی زمان دارید که! اگر تا دو هفته ی دیگه نرسید به دانشگاه شرایطتونو بگید و خواهش کنید دوباره صادر کنه .
    زیادم عجیب نیست که فقط 1 بار I-20 صادر کنن، دانشگاه من هم همینو گفته اما خب معمولا این دانشگاه ها خیلی حساسن و هیچ وقت I-20 رو با پست معمولی نمی فرستن.
    تنها چاره ای که شما دارین دانشگاهه، یا I-20 جدید براتون بفرستن یا اون قبلی به دستتون برسه.

Junior Member

تاریخ expired ,19 october هستش اشتباه گفتم

دوست من، نگران نباش. برای من هم با پست معمولی فرستادند و ظرف 10 روز رسید. من هم مثل شما خیلی نگران بودم و فکر میکردم که دیگه به دستم نمیرسه. به اداره پست محلتون هم یه سری بزنید و بهشون بگید که منتظر چنین بسته ای هستید.

Senior Member

راستش منم نامه هاي معمولي که دانشگاه يا از جاهاي ديگه امريکا با پست معمولي فرستادن، خيلي زود رسيده. اکثرا 3 هفته اي رسيده! به نظر منم زياد جاي نگراني نيست. با اين حال، اگه بعد از 2-3 هفته ديگه به دستتون نرسيد، ازشون خواهش کنيد که با DHL يا TNT بفرستن. يا حتي شايد بتونين توي دانشگاه کسي (دانشجو يا استاد) رو پيدا کنين و خواهش کنين که اون i-20 رو واستون با TNT يا DHL واستون بفرسته.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)