صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: نرسیدن I-20 و expired شدن pick up ویزا

Barcelona
    Guest

پیش فرض پاسخ : نرسیدن I-20 و expired شدن pick up ویزا

امروز Offer Letter من رسيد. دقيقا 13 روز طول كشيد. با USPS و Global Priority‌ فرستادن. ازشون بپرس با چه نوع پستي فرستادن. اين Global Priority تاثير داره. قيمتش هم حدود 12 دلاره.
    پي نوشت: خيلي به من اهميت مي دن. يه بار Offer Letter يه بار هم I20 رو مي فرستن. ;D

Junior Member

منم براش دعا میکنم زود برسه چون واقعا ضد حاله و مثل اینکه با AirMail فرستادن

Junior Member

من هر موقع از امریکا با پست معمولی برا ایران کارت و از این چیزها می فرستم با یه تمبر به قیمت 94 سنت! دو هفته ای میرسه. تا حالا همیشه هم رسیده. نگران نباشید.

Junior Member

Hi,

I am a returning PhD student. I got my clearance one month ago. And the deadline for me to pick up my visa is Nov. 22nd. I had my interview in Istanbul. While there is no date in my I-20 from to enter USA, is there any possibilities that the consulate does not issue my visa? Fall term in my university starts from Sep. 30th but I have passed all my courses and only I have my PhD thesis.

Ramin

nazanin105
    Guest

پیش فرض به موقع نرسیدن I-20 بعد از defer

سلام .من با f2 , و همسرم با f1 کلیر شدیم ولی مجبور به defer شدیم ولی متاسفانهI-20 جدید تا قبل از expire date visa f2(march27(به دستمون نمی رسه خیلی نگران هستیم .لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : به موقع نرسیدن I-20 بعد از defer

تا ۲۷ مارچ که فرصت زیادی باقی مونده. نمی‌تونید با دانشگاه صحبت کنید که I-20 جدید رو سریع براتون آماده کنند و با DHL بفرستند؟
    بچه‌ها بحث‌های زیادی در لینک زیر در مورد defer داشته‌اند. بد نیست نگاهی به اون‌ها هم بیاندازید شاید موردی مثل شما قبلا بوده باشه:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7595.0.html

Junior Member

سلام کسی اینجا هست که اون 16 سوال سفارت براش فرستاده شده باشه ؟؟؟؟ برای جواب سوال 16 مشکل دارم !!!!1

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)