صفحه 1529 از 1547 نخستنخست ... 529102914291479151915201521152215231524152515261527152815291530153115321533153415351536153715381539 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,281 تا 15,290 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام
    ایا میشه فرم قدیمی imm5645e که قبلا پر کردیم رو مجدد استفاده کنیم؟ یا حتما باید از اول پرش کنیم و پرینت کنیم و امضاش کنیم؟

دوستان سلام. بنده حدود ۴ سالی هست ک ایران نیستم و عدم سو سابقه رو پارسال تابستون گرفتم و تو زمستون هم دو هفته برگشتم ایران. به نظر شما مجددا باید عدم سو سابقه بکیرم یا همین ک دارم کافیه!؟!
    ممنونم از جوابتون

دوستان عزیز سلام.
    من تمام تلاشم کردم ک شهریه دانشگاه رو بریزم و نشد. با دانشگاه خیلی مکاتبه کردم و چون اونا هم از شرایط انتقال پول برای ایرانیا خیلی مطلع هستند محبت کردن و شهریه رو پیوسته کردن نامه ادمیشن رسمی رو قراره بفرستن. حالا به نظر شما این نامه ادمیشنی ک میدن با شهریه ویو شده، چقدر رو تصمیم افیسر تاثیر داره!؟؟

دانشگاه این متون به من داده
    Thank you for your patience as we explored options for you to make the deposit payment. I truly believe you are sincere in your attempts to make this payment happen. Unfortunately, the current restrictions on currency transfers from Iran are causing problems for many students, not just yourself.

The decision has been reached to waive the $7500 deposit because of your circumstances. Your official letter of acceptance will shortly be issued to you.

I wish to clearly state that UNBC cannot assist you with your application for a study permit to come to study at UNBC and we have no influence over the decisions made by the Government of Canada.

Further, I wish to sincerely state the fact that because you were unable to make a deposit to UNBC, this may severely hinder your ability to get a study permit, as the Government of Canada​ needs assurances that you can financially support yourself while in Canada. The inability to transfer money from Iran to Canada is a significant barrier. We are currently working with numerous Iranian students who are in very significant financial trouble because they cannot transfer funds and are unable to find employment because of Covid-19, or other factors.

Junior Member

سلام و وقت همه بخیر.
    بچه ها برای ویزای آنلاین، من زیر نمره غیر رسمی و نامه ادمیشن و فول فاند دارم. مدرک زبانم نیامده. ایا ریز نمرات غیر رسمی برای شروع اپلیکیشن ویزا کافیه؟ آیا شانس ویزا رو ممکنه کم کنه؟

دوستان من به شدت سر دوراهی وکیل بگیرم یا نگیرم موندم ، به جایی نیست که راهنمایی بده مدارک چی باید بذاریم برای استادی پرمیت ، بیشتر منظورم چطور جمع کردن پرونده است ، تو سایت CIC دیدم مدارک لازمو . استادی پلن هم خودم بلدم ولی یکی میگه پرینت حساب چهار ماه یکی میگه شش ماه ، یکی میکه فیش حقوق بذار ، نمیدونم کار درستی هست یا نه خودم اقدام کنم ، نمیخوام چیزی از قلم بیفته

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    دوستان من به شدت سر دوراهی وکیل بگیرم یا نگیرم موندم ، به جایی نیست که راهنمایی بده مدارک چی باید بذاریم برای استادی پرمیت ، بیشتر منظورم چطور جمع کردن پرونده است ، تو سایت CIC دیدم مدارک لازمو . استادی پلن هم خودم بلدم ولی یکی میگه پرینت حساب چهار ماه یکی میگه شش ماه ، یکی میکه فیش حقوق بذار ، نمیدونم کار درستی هست یا نه خودم اقدام کنم ، نمیخوام چیزی از قلم بیفته
    سلام. اپلای برای ویزا کار سختی نیست و با مطالعه سایت CIC به صراحت مدارک مورد نیاز از جمله bank statement و ... ذکر شده که میتونید خودتون انجام بدید و در هزینه گرفتن وکیل صرفه جویی کنید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

سلام به همگی
    اگه میشه راهنماییم کنین ممنون میشم .
    ارایه بیمه کاری برای ویزا ضروری هست ؟ یا گواهی کار کفایت میکنه ؟ توی خود سایت کانادا ننوشته ولی خیلی موسسات توی سایتشون جزو چک لیست نوشتن .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_ak نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ارایه بیمه کاری برای ویزا ضروری هست ؟ یا گواهی کار کفایت میکنه ؟ توی خود سایت کانادا ننوشته ولی خیلی موسسات توی سایتشون جزو چک لیست نوشتن .
    باسلام
    اگه مدارك لازم رو داريد ارائه بديد چون به خصوص اگه طولاني مدت باشه تاي حساب ميشه و ميشه بهش استناد كرد كه چند سال بيمه واريز شده و براي اينكه از مستمري بازنشستگي در آينده بهره مند بشيد برميگرديد و ادامش رو واريز ميكنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_ak نمایش پست ها
    سلام به همگی
    سلام من بیمه نداشتم و فقط گواهی کارم و فیش حقوقی رو گذاشتم،و گرفتم ویزا،اگه بیمه دارید حتما بزارید اگه نه همون گواهی کفایت می‌کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام من فیش حقوق رو گذاشتم و پرینت ۶ ماهه گذاشتم از حساب بانکی.اگه سابقه بیمه دارید بزارید و اگه مشغول به کار هستید جاب آفر هم بزارید بد نیست.دوست عزیز اینا همه برای محکم کاریه که آفیسر قانع بشه شما برمیگردید و هدفتون از گرفتن ویزا تحصیل هست واقعا.هرکدوم از مدارک رو دارید بزارید و اگه ندارید هم به منظور رد شدن شما نیست.امیدوارم موفق باشید.