صفحه 1243 از 1547 نخستنخست ... 2437431143119312331234123512361237123812391240124112421243124412451246124712481249125012511252125312931343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,421 تا 12,430 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrasekh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مستر دوم اپلای گرفتم و رشتم برق هست. من از یه شرکتی که زمینه کاریش صادرات و واردات هست( اصلا واحد برق نداره) job offer دارم، و تو اون نامه گفتم بنویسن که من اینجا پروژه برقی انجام میدادم و در study plan هم گفتم که میخوام برگردم اونجا کار کنم. همچنین سابقه بیمه هم رد کردن واسم اونجا، سوالم اینه که سفارت میتونه بفهمه که این شرکت اصلا کارش چیزه دیگه بوده؟ ( از روی اسم شرکت مشخص نیست و وبسایت شرکت هم تعطیله ) )
    شما جاب افر دارید، مهم همین هست، اگر بتوانید از جایی جاب افر بگرید که به رشته شما باشد خیلی بهتر است، ولی وقتی نمی شه از هر کجا بگیرید بازم هم خوب هست زیرا منظور تای هست، بقیه مسائل مربوط به سفارت و قانون هاست، پرونده همه مثل هم بررسی نمی شه و شما باید سعی کنید به خاطر شرایط سخت ویزای کانادا هیچ دلیلی به انها برای رد شدن ندهید
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام دوستان. با گواهی موقت و ریزنمرات غیر رسمی (فقط با مهر مترجم و بدون مهر وزارت علوم و خارجه) برای ویزا اقدام کنین مشکلی پیش میاد؟ من آزاد کردن مدرکم دو هفته طول میکشه میترسم دیر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_r69 نمایش پست ها
    دوست عزیز مگر شما قبلا مدارک رو داخل اکسپلینین لتر نذاشته بودین؟ اگر منظورتون اینه که از شما Supplementary Information Request خواستن که حداقل 20 نفر توی همین صفحات اخیر گفتن که نیازی به آپلود مجدد مدارک نیستش و فقط جواب سوالات را باید بدین.
    نه من نذاشته بودم اول گفتم هر وقت خواست بذارم فقط میخوام بدونم کپی برابر اصلم لازمه آپلود بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Application15 نمایش پست ها
    نه من نذاشته بودم اول گفتم هر وقت خواست بذارم فقط میخوام بدونم کپی برابر اصلم لازمه آپلود بشه؟
    اوکی اصولا باید ترجمه همراه اصل مدارک گذاشته ولی اگر به هیچ عنوان نمیتونید حجم رو کاهش یدین(بالای 80 صفحه) میتونید اونارو حذف کنید

Junior Member

سلام،
    آیا میشه اطلاعات رو آنلاین آپلود کرد، هزینه رو داد و بیومتریک رو رفت ولی برگشت و فرم ها رو تغییر داد و بعد سابمیت کرد؟ من دو تا پذیرش دارم، اولی برای سپتامبر و دومی برای ژانویه. می خوام با اطلاعات دانشگاه اول تا انجام بیومتریک برم ولی بعد برگردم و اطلاعات دانشگاه دوم رو آپلود کنم؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط babak121 نمایش پست ها
    سلام،
    آیا میشه اطلاعات رو آنلاین آپلود کرد، هزینه رو داد و بیومتریک رو رفت ولی برگشت و فرم ها رو تغییر داد و بعد سابمیت کرد؟ من دو تا پذیرش دارم، اولی برای سپتامبر و دومی برای ژانویه. می خوام با اطلاعات دانشگاه اول تا انجام بیومتریک برم ولی بعد برگردم و اطلاعات دانشگاه دوم رو آپلود کنم؟
    مرسی
    شما وقتي submit مي كني اطلاعات رو ديگه قابل تغيير نيس و سفارت بايد تكليف شمارو بدونه كدوم دانشگاه مي خواين بريد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط babak121 نمایش پست ها
    سلام،
    مرسی
    Changing institution at the post-secondary level

If you applied for a study permit to attend a post-secondary institution after June 1, 2014, you must notify Citizenship and Immigration Canada (CIC) via your MyCIC account every time you change institutions. You are not required to apply for a new study permit when changing institutions that are at the same level of study (e.g., from a college to a university).
    For example, you must notify CIC if you submit a letter of acceptance from the University of Ottawa when you apply for your study permit but then transfer to Carleton University once you arrive in Canada.
    You are not required to notify CIC when you change institution if:

• you applied for a study permit prior to June 1, 2014;
    • you were issued a study permit to attend an institution at the primary or secondary level; or
    • you obtained a study permit as the family member of a study or work permit holder (i.e., you were not required to submit a letter of acceptance when applying for a study permit).

Junior Member mahsarez آواتار ها

سلام دوستان عزیز،
    در حال حاضر دارم فرم های اولیه را در MY CIC پر میکنم که خیلی واضح است.
    اما در قسمت فرم های آپشنال explanation of letter در مرحله اولیه پروسه باید چیزی آپلود کنم؟؟
    مثلا یه جا خوندم که باید اینها در explanation of letter بذارم:

Study plan……………………………………… ………………………………………2
    Medical proof of my father’s disease…………………………………… ……………..4
    Deed of my father’s house (1)……………………………………… ………………….6Penal records…………………………………… ………………………………………27
    Birth Certificate………………………………… …………………………………………29
    Bachelor Degree…………………………………… …………………………………...31
    Master Degree…………………………………… ……………………………………..33
    IELTS test score……………………………………… …………………………………..35

مگه استادی پلن همون شش تا سوال نیست بعد از ثبت اطلاعات مرحله اولیه ویزا که آفیسر از ما می پرسه؟
    بعد اگه من استادی پلن را حذف کنم در این لتر در مرحله اولیه...آیا در مرحله ی بعدی که باید به سوالات جواب بدم می تونم یه لتره کاملتر آپلود کنم؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsarez نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    در حال حاضر دارم فرم های اولیه را در MY CIC پر میکنم که خیلی واضح است.
    اما در قسمت فرم های آپشنال explanation of letter در مرحله اولیه پروسه باید چیزی آپلود کنم؟؟
    مثلا یه جا خوندم که باید اینها در explanation of letter بذارم:

Study plan……………………………………… ………………………………………2
    Medical proof of my father’s disease…………………………………… ……………..4
    Deed of my father’s house (1)……………………………………… ………………….6Penal records…………………………………… ………………………………………27
    Birth Certificate………………………………… …………………………………………29
    Bachelor Degree…………………………………… …………………………………...31
    Master Degree…………………………………… ……………………………………..33
    IELTS test score……………………………………… …………………………………..35

مگه استادی پلن همون شش تا سوال نیست بعد از ثبت اطلاعات مرحله اولیه ویزا که آفیسر از ما می پرسه؟
    بعد اگه من استادی پلن را حذف کنم در این لتر در مرحله اولیه...آیا در مرحله ی بعدی که باید به سوالات جواب بدم می تونم یه لتره کاملتر آپلود کنم؟؟؟
    سلام لطفا این صفحه را کامل مطالعه کنید

سلام من مي خواستم بدونم اگر براي پذيرش ترم سپتامبر ويزا به موقع نياد و ديفر كنيم به ترم ژانويه تكليف ويزا چي مي شه؟ زمان تحصيل برا ويزا از كي محاسبه مي شه؟