صفحه 1282 از 1547 نخستنخست ... 2827821182123212721273127412751276127712781279128012811282128312841285128612871288128912901291129213321382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,811 تا 12,820 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان
    برای سفارت 1 سند مالکیت بنام مادر و 1 هم بنام خواهر یا برادر کافیه ترجمش؟
    مهر وزرات خارجه نیاز نیست؟
    فیش حقوقی و پرینت حساب ترجمه شده مادر کافیه یا باید حتمن ب حساب خودمون باشه؟

چون مدارک بالا دارم اگر نیاز نیست اقدام نکنم به ترجمه دیگه...

سپاس

Junior Member

من برای کبک مهاجرت فایل نامبر گرفتم و دو سه سالی اقلا طول میکشه سوالم اینه میتونم برای ویزای تحصیلی هم اقدام کنم چون استاد هم دارم یا باید وایسم تکلیف پرونده کبک مشخص بشه؟

Junior Member

سلام من یه سوالی راجع به مدارک مالی دارم
    من حدود 50م تو حسابم گذاشتم و 46م هم پول رهن خونه م هست (پدرم تو اایران و خواهرم که تو کانادا شاغله هم به عنوان حامی مدارک خواهند داد) میخواستم ببینم ترجمه اجاره نامه (پول رهنش رو)رو میشه به عنوان دارایی ارائه کرد؟ و اینکه ظاهرا اجاره نامه ها ترجمه رسمی نمیشن یعنی مهر دادگستری نمیخورن , آیا کسی تا حالا از اجاره نامه ش به عنوان تمکن مالی استفاده کرده؟

Junior Member

سلام
    میخواستم بپرسم برای ویزا، نیازی به معاینه پزشکی با توجه به لینک زیر هست؟
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ical/dcl.asp#i

سلام
    اگر بخواهیم شرکتی(شخص حقوقی) را به عنوان ساپورتر معرفی کنیم فرایندش( تعهد محضری و...) به چه صورته؟
    اگر کسی تجربه داشته راهنایی کنه ممنون میشم.

Junior Member

دوستان کسی هست آمار داشته باشه که با داشتن مدرک دکتری آیا میشه واسه مستر یه گرایش دیگه ویزا گرفت برا کانادا یا نه؟؟ چند و چون این نوع موارد رو از کجا میشه یافت؟

سلام دوستان

من ماه می برای ویزا اقدام کردم و تا حالا هیچ آپدیتی به جز اسک و بایو مدتهاس (حدود 135 روزه) نداشتم... من 2-3 هفته دیگه واسه یه کاری دوباره میخوام برم ترکیه... به نظرتون اگه withdraw کنم و دوباره مدارکم رو سابمیت کنم تو تسریع روند تاثیری داره؟
    من برای دکترا با فاند پذیرش داشتم و پرونده م هم کامل بود... فقط فکر کنم چون رشته م مکانیک تبدیل انرژی بود انقدر طول کشید وگرنه اصلا رزومه حساسی هم نداشتم.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    من همسرم برای اپلای در دانشگاهی در کانادا اقدام کرده بود برای ترم فال ۲۰۱۶ ولی من هنوز جایی اپلای نکرده بودم و قصد داشتم با ویزای همراه برم باهاشون وقتی نامه ی ادمیشنشون اومد من تازه برای سمستر وینتر استادی رو پیدا کرده بودم و هنوز موقع اپلای ترم وینتر نشده بود و خب بازم نمیشد مطمئن بود ک 100% اکسپت میشم واسه همین همسرم اقدام به گرفتن ویزا کردن و ویزای استادی و ویزیتور همراه برای من اومد حدود یک ماه پیش اما به ترم فال نرسیدیم چون ویزا دیر اومد به خاطر مسائل اون موقع کودتای ترکیه و اینا !
    الان نامه ی اکسپت من اومده !
    میخام بدونم بنظرتون برم اونجا برای ویزای استادی اقدام کنم؟ یا همین الان برای ویزای استادیم اقدام کنم؟ اگه برم اونجا اقدام کنم آیا زودتر میدن ؟ آیا شرایط اونجا طوری هست ک حضورا بتونم برم سفارت مث کسایی که برای ویزای آمریکا اقدام میکنن ؟
    درضمن برای دسامبر بلیط داریم ک بریم
    به فرض اگه الان اقدام کنم برای ویزای استادی ! و تا دسامبر ویزا برام نیاد ! آیا وقتی لند کنم با همسرم واسه اون ویزای ویزیتور مشکلی رخ نمیده ؟؟

Junior Member

کسی که 21 هزارتا فاند داره (9 هزارتاش برای شهریه می ره و 12 هزارتا در سال می مونه) چقدر باید گواهی مالی نشون بده به سفارت؟

Junior Member

سلام . با تشكر پيشاپيش از راهنمايي تمام دوستان. اميدوارم سوال ام رو جاي درستي پرسيده باشم..
    من در ايران يك ارشد گرفتم ولي مي خوام براي يك ارشد ديگه تو همون رشته(معماري) واسه كانادا اقدام كنم. حالا از اون جايي كه مشكل سربازي و معافيت تحصيلي دارم مشاور تحصيلي به من گفت كه مي تونم يك پذيرش دكتري از دانشگاه eum قبرس شمالي بگيرم و با اون معافيت تحصيلي و اجازه خروج از كشور رو اخذ كنم بعد برم واسه مستر كانادا....
    حالا يك سوال خيلي ذهن منو درگير كرده و اون اينه كه با اين اوصاف امكان داره كه سفارت كانادا به من ويزا نده ....؟ و آيا دادن ويزا منوط به ثبت نام كردن در مقطع دكتري در قبرس شمالي است يا ربطي نداره...؟
    سپاس