صفحه 1547 از 1547 نخستنخست ... 54710471447149715371538153915401541154215431544154515461547
نمایش نتایج: از شماره 15,461 تا 15,468 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان
    من بالاخره بعد 3 ماه انتظار دیروز ویزام اومد.
    39 سال سن دارم و برای مستر مجدد اقدام کرده بودم و 4 سال گپ تحصیلی داشتم.
    فقط خواستم بگم اصلا نا امید نباشید و نگران سن و گپ تحصیلی و این چیزها نباشید.
    مطمئنم اگر حساب شده و با مدارک کافی اقدام کنید موفق میشید.

Junior Member simahmt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    wood science & technology

نقل قول نوشته اصلی توسط zeipd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تبریک میگم بهتون امیدوارم موفق باشین.
    من 4 ماهه منتظرم و هنوز خبری نشده. اسک یا ریجکت نشدین ؟

ضمن تبريك خيلي ممنون كه اين پست رو گذاشتين چون من شرايطم شبيه شما هست و داشتم نااميد ميشدم از گرفتن ويزا. در ضمن ميخواستم بپرسم ماكسيمم زماني كه پروسه ويزا در بدترين حالت طول ميكشه چقدر هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط zeipd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

سلام دوستان من جواب اين سوالو پيدا نكردم تو فروم ممنون ميشم اگر كسي پاسخ بده
    آيا اگر پيشوند عنوان كورسي كه ادميشن گرفتم بجاي مستر Post graduate certificate باشه خللي در اخذ ويزا ايجاد ميكنه يا خير؟
    با ذكر اينكه دوره 8 ماهه هست و من مستر مرتبط با همين رشته رو تو ايران اخذ كردم و سابقه كار 10 ساله مرتبط هم دارم
    متشكرم

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط sali4 نمایش پست ها
    سلام دوستان من جواب اين سوالو پيدا نكردم تو فروم ممنون ميشم اگر كسي پاسخ بده
    آيا اگر پيشوند عنوان كورسي كه ادميشن گرفتم بجاي مستر Post graduate certificate باشه خللي در اخذ ويزا ايجاد ميكنه يا خير؟
    با ذكر اينكه دوره 8 ماهه هست و من مستر مرتبط با همين رشته رو تو ايران اخذ كردم و سابقه كار 10 ساله مرتبط هم دارم
    متشكرم
    هدف شما از گرفتن پست گرجوئت سرتیفیکیت چی هست؟
    شما رزومه کاری خوبی دارید.
    این رو بخونید.
    https://www.mastersportal.com/countr...in-canada.html
    مشکلی که هست اینه که ممکنه که افیسر بگه چرا همین رو انلاین نمیگذرونی؟
    تو دانشگاههای امریکا شیمی رو انلاین گذروندن اندرگردها.
    الان که همه چی رو به مجازی شدن داره میره، کم کم حضور داشتن به دلایل متعددی داره از بازار میفته.
    بر اساس این:
    he post-graduate certificate or diploma is comprised of coursework at the master’s degree level, assuming a full undergraduate degree is earned first.The difference in the US is that most post-graduate certificate programs assume students have already completed a graduate degree, not just a bachelor’s degree.
    از این سایت:
    https://www.geteducated.com/careers/...#39;s%20degree.
    به نظرم مهم ترین سوال سفارت از شما این خواهد بود که شما ام بی ای دارید، دقیقا دنبال چی هستید با این مدرک؟
    مدرک پست گرجوئت دیگری که میخواید بگیرید در چه زمینه ای هست؟
    ایا خیلی مرتبطه به ام بی ای؟
    همیشه فروم های انگلیسی رو هم مطالعه کنید.
    کامیونیتی ایرانی همه جا به کامیونیتی ایرانی میچسبه (خوب هست و معایب هم داره)، و باعث میشه تقریبا همه ایرانیای خارج همون قدر بدونن که ایرانیای ایران میدونن یا شاید یکمی بیشتر.
    برای همین بهتره که فروم های خارجی رو هم بخونید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    هدف شما از گرفتن پست گرجوئت سرتیفیکیت چی هست؟
    شما رزومه کاری خوبی دارید.
    این رو بخونید.
    https://www.mastersportal.com/countr...in-canada.html
    مشکلی که هست اینه که ممکنه که افیسر بگه چرا همین رو انلاین نمیگذرونی؟
    تو دانشگاههای امریکا شیمی رو انلاین گذروندن اندرگردها.
    الان که همه چی رو به مجازی شدن داره میره، کم کم حضور داشتن به دلایل متعددی داره از بازار میفته.
    بر اساس این:
    he post-graduate certificate or diploma is comprised of coursework at the master’s degree level, assuming a full undergraduate degree is earned first.The difference in the US is that most post-graduate certificate programs assume students have already completed a graduate degree, not just a bachelor’s degree.
    از این سایت:
    https://www.geteducated.com/careers/...#39;s%20degree.
    به نظرم مهم ترین سوال سفارت از شما این خواهد بود که شما ام بی ای دارید، دقیقا دنبال چی هستید با این مدرک؟
    مدرک پست گرجوئت دیگری که میخواید بگیرید در چه زمینه ای هست؟
    ایا خیلی مرتبطه به ام بی ای؟
    همیشه فروم های انگلیسی رو هم مطالعه کنید.
    کامیونیتی ایرانی همه جا به کامیونیتی ایرانی میچسبه (خوب هست و معایب هم داره)، و باعث میشه تقریبا همه ایرانیای خارج همون قدر بدونن که ایرانیای ایران میدونن یا شاید یکمی بیشتر.
    برای همین بهتره که فروم های خارجی رو هم بخونید.

با سلام و تشكر از اطلاعاتي كه به اشتراك گذاشتين
    در خصوص سوال افسر در مورد دوره آنلاين بايد بگم كه اين سوال رو ميشه در مورد مستر مجدد هم پرسيد چون دوره هاي مستر آنلاين هم در همين دانشگاه ها ارايه ميشه اما ميبينيم كه براي مستر مجدد دوستاني هستن كه ويزا گرفتن

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

در هر صورت شما باید آفیسر را قانع کنید که گذراندن این دوره (هر چه که هست) در کشور کانادا از همه نظر برای شما توجیه منطقی دارد، یعنی با توجه به هزینه ای که می کنید، چه مالی و چه زمانی و غیره، گذراندن این دوره چه آورده ای برای شما خواهد داشت که این هزینه را منطقی کند. برای مثال عرض کردم. این بخشی از چیزی هست که شما باید در استادی پلن خودتون با دقت توضیح بدین طوری که آفیسر نتونه بگه حضوری خوندنش توی کانادا منطقی نیست، یا مثلا این دوره رو توی کشور یا منطقه خودت هم میتونی بخونی، یا به فرض افزایش حقوقی که پس از این دوره خواهی داشت با توجه به هزینه آن منطقی نیست.
    نکته دیگر اینکه این قبیل حساسیت ها برای دوره های کالج بیشتر مطرح هست و مستر دانشگاهی را به نسبت راحتتر می شود توجیه منطقی کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sali4 نمایش پست ها
    با سلام و تشكر از اطلاعاتي كه به اشتراك گذاشتين
    در خصوص سوال افسر در مورد دوره آنلاين بايد بگم كه اين سوال رو ميشه در مورد مستر مجدد هم پرسيد چون دوره هاي مستر آنلاين هم در همين دانشگاه ها ارايه ميشه اما ميبينيم كه براي مستر مجدد دوستاني هستن كه ويزا گرفتن
    96 nine or six

Junior Member simahmt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    wood science & technology

سلام دوستان. من از این پرتال برای استادی پرمیت اقدام کردم. https://www.canada.ca/en/immigration...n/account.html
    یعنی باید از پرتال جدید استفاده میکردم ؟