صفحه 941 از 1547 نخستنخست ... 44184189193193293393493593693793893994094194294394494594694794894995095199110411441 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,401 تا 9,410 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان نامه رسمی که استاد برام ایمیل کرده واسه سفارت کافیه؟ یا اینکه لازمه پستش کنه برام؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط nsm نمایش پست ها
    سلام دوستان نامه رسمی که استاد برام ایمیل کرده واسه سفارت کافیه؟ یا اینکه لازمه پستش کنه برام؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنون
    برای چه کاری بسه؟
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

نقل قول نوشته اصلی توسط nsm نمایش پست ها
    در صورتی که مبلغ فاند و یا عنوان پروژه و یا زمان شروع به کار شما تو نامه استاد ذکر شده باشه، باید نامه استاد رو جز مدارک تحویلی به سفارت بزارید
    در غیر اینصورت نیازی به نامه پذیرش استاد نیست-- مهم نامه پذیرش از طرف دانشگاه هست که باید جز مدارک باشه

به صورت کلی شما نیاز به اصل نامه پستی ندارید-- چون مدارک رو به صورت آنلاین سابمیت میکنید و در هر صورت تمام مدارک شما اسکن هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology Telecommunications - Cryptology

امیدوارم سوالم خارج از بحث نباشه.من شنیده ام بر خلاف آمریکا که در رشته هایی مثل مهندسی برق ویزای سینگل میده کانادا ویزای مالتیپل میده. آیا این حرف درست هست؟ آیا اساسا سینگل و مالتیپل بودن ویزا مخصوص آمریکا هست یا در مورد تمام کشورها این اصطلاح معنی داره؟پیشاپیش ممنونم ازجوابتون.

Junior Member

سلام دوستان
    من توی ارتش خدمت کردم و خدمتم هم تموم نشده. به خاطر گرفتن پاسپورت و ویزا وثیقه گذاشتم و اومدم بیرون.حالا میخام بدونم آیا توی فرم 1294 که میگه 10 سال گذشته رو چیکار کردی و توی استادی پلن بگم که من سربازی بودم؟یا نه؟ آیا کسی بوده که نگه و نفهمن و ویزا بدن؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط hyajam نمایش پست ها
    امیدوارم سوالم خارج از بحث نباشه.من شنیده ام بر خلاف آمریکا که در رشته هایی مثل مهندسی برق ویزای سینگل میده کانادا ویزای مالتیپل میده. آیا این حرف درست هست؟ آیا اساسا سینگل و مالتیپل بودن ویزا مخصوص آمریکا هست یا در مورد تمام کشورها این اصطلاح معنی داره؟پیشاپیش ممنونم ازجوابتون.
    ویزای دانشجوئی کانادا مالتیپل هست.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط Drill نمایش پست ها
    سلام دوستان

پروژه ای که قراره برای کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک روش کار کنم در مورد توسعه توربین های بادی هست که در شرایط سخت جوی قراره کار کنند. به نظرتون این پروژه با توجه به اینکه در مورد انرژی هست احتمال ریجکت رو افزایش نمیده؟ اگر میده، چه کار میشه کرد؟ با استاد صحبت کنم و در جریان شرایط تحریم قرارش بدم و ازش بخوام که یه عنوانه کمتر حساس پیشنهاد بده؟

با تشکر
    من دقیقا یادم میاد که یکی از دوستان در همین فروم پارسال نامه dual application رو از سفارت دریافت کرده بود و اتفاقا زمینه کاری قبلیش (در کشور خودمون البته) راجع به همین توربین های بادی بود... ممکنه کمی دردسر درست کنه. البته همونطور که گفتم اون شخص در ایران پروژه کاریش توربین و انرژی و... بود و ممکنه برای شما مشکلی نباشه.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

اگه یکی پدرش قبلا عضو سپاه قدس باشه
    این میتونه برای دریافت ویزا از سفارت کانادا مشکل درست کنه؟ دقیقتر بگم ایشون (پدره) جزو نیروهای امنیتی توی سفارت ایران تو روسیه بودن اما الان شغل آزاد دارن.

این میتونه ریسک جدی بهمراه داشته باشه برای قبولی فرزندشون در اخذ ویزا؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hnavazi نمایش پست ها

اگه یکی پدرش قبلا عضو سپاه قدس باشه
    این میتونه برای دریافت ویزا از سفارت کانادا مشکل درست کنه؟ دقیقتر بگم ایشون (پدره) جزو نیروهای امنیتی توی سفارت ایران تو روسیه بودن اما الان شغل آزاد دارن.

این میتونه ریسک جدی بهمراه داشته باشه برای قبولی فرزندشون در اخذ ویزا؟

ممنون
    اگر جایگاه سازمانی پدرشون در حدی نبوده که توسط سازمان های اطلاعاتی کشورهای غربی شناسایی شده باشه که مشکلی نیست ولی اگر پست و مقام بالایی داشته احتمالا به مشکل خواهید خورد

Junior Member

سلام دوستان

من یه سوال در مورد گواهی سابقه ی کار دارم. جواب سوالم رو نتونستم جای دیگه ای پیدا کنم. گواهی سابقه ی کار چی هست؟ من توی چند سال گذشته همزمان با تحصیل، کار میکردم و بیمه برام رد میشده. برای گواهی سابقه ی کار، صرفا یه نامه از شرکتی که توش کار میکردم کفایت میکنه؟ آیا جای خاصی مثل دادگستری باید این نامه رو تایید کنه؟ آیا باید از جای دیگه ای مثل بیمه یا اداره کار هم گواهی ببرم؟ چه مسائلی باید توی این نامه ذکر بشه؟ ممنون میشم به سوالم جواب بدین