صفحه 1261 از 1547 نخستنخست ... 2617611161121112511252125312541255125612571258125912601261126212631264126512661267126812691270127113111361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,601 تا 12,610 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    ممنون.ولی مگه آفیسر توی فرودگاه چک نمیکنه؟ یعنی میگید کلا چیزی نگم؟ من توی تورنتو لند میکنم و بعد هم میرم شهری که توش دانشگاهم هست. بلیط مسیر بعدی رو چک نمیکنه؟
    من متوجه منظور شما نمی شوم، شما الان دوتا پذیرش دارید، و مختار هستید هر کدام می خواین برید، خوب شما اگر به سی اس سی اعلام نکنید باید با همونی که ویزا گرفتید اعلام کنید، بعد از یک مدت باید بگید نظرم عوض شد می خوام برم اون یکی، اگر از نظر قانونی این امر مشکل نداشته باشد، سریع بهتون استادی پرمیت جدید می دهند

همه این حرف ها ، در صورتی هست که اگر الان اعلام کنید، بگویند باید دوباره درخواست ویزا بدهید،

من با حرف دوست خوبم کاملا موافق هستم طبق گفته سایت سی ای سی شما باید الان به اونها اعلام کنید، انها هم اثر می دهند، حالا شرایط هم مهم هست یکی پذیرش تو کبک باشه یکی نباشه، با فاند باشه نباشه و خیلی چیز ها روش موثر هست، ولی در نهایت باید جواب ویزا اولتون را بدهند، بعد بگن شما دوباره درخواست بدید
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Senior Member

ممنون.ولی مگه آفیسر توی فرودگاه چک نمیکنه؟ یعنی میگید کلا چیزی نگم؟ من توی تورنتو لند میکنم و بعد هم میرم شهری که توش دانشگاهم هست. بلیط مسیر بعدی رو چک نمیکنه؟
    پارسال که من از فرودگاه پیرسون تورنتو وارد خاک کانادا شدم، در حالیکه دانشگاه هم مونترال بود، آفیسر چیزی نگفت که چرا از تورنتو وارد خاک کانادا شدی، یکی از دوستان هم که دانشگاهش مونترال بود، بلیط رو تا همون تورنتو داشت، جند روز تورنتو خونه فامیلهاش بود بعدش از تورنتو بلیط قطار گرفت. همچین چیزی اصلا چک نمیشه، فکر نمی کنم خیلی اهمیت داشته باشه.
    ولی کلا قبول کردن آفرهای دو تا پذیرش کار خیلی جالبی به لحاظ آکادمیک نیست، شهرت خوبی هم برای ما ایرانیها به ارمغان نمیاره
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    پارسال که من از فرودگاه پیرسون تورنتو وارد خاک کانادا شدم، در حالیکه دانشگاه هم مونترال بود، آفیسر چیزی نگفت که چرا از تورنتو وارد خاک کانادا شدی، یکی از دوستان هم که دانشگاهش مونترال بود، بلیط رو تا همون تورنتو داشت، جند روز تورنتو خونه فامیلهاش بود بعدش از تورنتو بلیط قطار گرفت. همچین چیزی اصلا چک نمیشه، فکر نمی کنم خیلی اهمیت داشته باشه.
    ولی کلا قبول کردن آفرهای دو تا پذیرش کار خیلی جالبی به لحاظ آکادمیک نیست، شهرت خوبی هم برای ما ایرانیها به ارمغان نمیاره
    ممنون از پاسختون. ولی وقتی یک دانشگاه توی سایتش ی چیز مینویسه و بعد از پذیرش وقتی همون مورد رو ازشون میپرسی و میگن هیچ تضمینی نیست و باید بیای اینجا تا مشخص بشه من فکر نمیکنم چه از نظر عقلانی و چه از نظر آکادمیک رفتن به اون دانشگاه کار درستی باشه. در ضمن صرفا رفتن به کانادا و تحصیل به هر شکل من فکر نمیکنم اصلا برازنده ی ایرانی ها باشه!! من فکر میکنم کنسل کردن پذیرش یک دانشگاه و رفتن به یک دانشگاه بهتر برای شخصیت ایرانی ها بسیار بهتره. البته مطمئن هستم نظر شما هم همین هست و صرفا چون از شرایط خاص دانشگاه مورد نظر اطلاع نداشتید این برداشت رو کردید.بازم ممنون از شما و تمام دوستانی که همیشه تجربیاتشون رو در اختیار سایرین قرار میدن.

Junior Member

دوستان به نظر شما تو قسمت Contents نوشتن Bank Account درست هست یا Deposit Account؟
    چون این دوتا باهم فرق دارن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sinamsi نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما تو قسمت Contents نوشتن Bank Account درست هست یا Deposit Account؟
    چون این دوتا باهم فرق دارن
    ببخشید، من منظور شما را متوجه نشدم؟؟ برای کدوم فرم یا بخش منظورتون هست

Junior Member

سلام. دوستان برای نشون دادن فامیلی تای قوی چه توصیه هایی دارید؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    ببخشید، من منظور شما را متوجه نشدم؟؟ برای کدوم فرم یا بخش منظورتون هست
    برای قسمت letter of explanation منظورم هست دوست عزیز در بخش Source of funding که میخوایم ثابت کنیم که حساب بانکی داریم با مبلغ مناسب

دوستان کسی میدونه اطلاع رسانی به سفارت باید به چه ایمیلی فرستاده بشه؟(برای تغییر دانشگاه) البته من نمیخوام از طریقی که خود سایت نوشته از داخل اکانت اقدام کنم ترجیح میدم اطلاع رسانی کنم تا ببینیم چی میشه فعلا. ایمیل ankra@international.gc.ca هست؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

دوستان کسی میدونه اطلاع رسانی به سفارت باید به چه ایمیلی فرستاده بشه؟(برای تغییر دانشگاه) البته من نمیخوام از طریقی که خود سایت نوشته از داخل اکانت اقدام کنم ترجیح میدم اطلاع رسانی کنم تا ببینیم چی میشه فعلا. ایمیل ankra@international.gc.ca هست؟
    کیس پر کنید، خیلی بهتر از میل زدن هست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    کیس پر کنید، خیلی بهتر از میل زدن هست
    ممنون از جوابتون علی جان. ولی من کیس برای تاخیر ویزام پر کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم.توی صفحات قبل دوستان میگفتن ایمیل زدن و سفارت چند روزه پاسخ داده. حالا اون آدرس ایمیل چی بوده رو نمیدونم.دوستان در رابطه با آدرس ایمیل راهنمایی کنن ممنون میشم.