صفحه 1534 از 1547 نخستنخست ... 534103414341484152415251526152715281529153015311532153315341535153615371538153915401541154215431544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,331 تا 15,340 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    دیشب درخواست دادم هنوز نیومده ایملیش. به نظرتون ی تایم دیگه بگیرم ؟
    بله . چون من چند بار تایم رو عوض کردم همون لحظه ایمیل کانفرم برام می اومد

سلام دوستان،
    من از اونجایی ک خیلی پیگیری میکنم، تا به حال تعداد زیادی از دانشجوهای دکتری و چند تا هم مستر ( با هم حدود ۱۵۰ تا دانشجو) رو اطلاع دارم ک اپروو اولیه شدن!!! خیلی هاشون تو همین اگست اپلای کرده بودن و جواب اپرووشون تو کمتر از دو هفته اومده!!!! اما من ۲ ماه پیش سابمیت کردم و بایو دادم و تازه هفته پیش الیجیبیلیتی اپدیت شد و دیگه هیچ خبری نشده!! حالا از اونجایی ک خود دولت کانادا گفته اکثرا پرونده ها رو تا قبل از شروع کلاسهای سپتامبر بررسی میکنه، به نظرتون چقدر احتمال هست ک پرونده من رد شده باشه!؟؟ والا ی بارم وب فرم زدم و تمپلیت همیشگی جواب دادن!! کسی میتونه از تجربیاتشون اینجا بگه؟
    ممنونم از راهنماییتون

سلام خدمت همه دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب دهید من از دانشگاه ساسکاچوان برای دکترا افر برای ژانویه دریافت کردم ولی در مورد فاند هیچ توضیحی نداده است. در نامه عنوان کرده باید ریز نمراتم را دانشگاه مستقیم براشون بفرسته تا امکان ثبت نام داشته باشم.الان سوالم این است 1- ایا با این نامه میتونم شروع کنم برای ویزا ؟چون ارسال ریز نمرات طول میکشه
    2- یا باید منتظر نامه فاند و نامه دیگه ای باشم ؟
    3-با توجه به اینکه این دومین دکترای من است و قبلا هم برای فرصت مطالعاتی کانادا رفته بودم ممکنه باعث ریجکت شدن بشه؟
    4- به نظرتون بهتره اول برای خودم برای ویزا اقدام کنم و بعدا برای همسر و دخترم یا با هم اپلای کنم بهتر نتیجه میده؟ به خاطر هزینه های بالا به فکر اپلای برای خودم هستم که اگر ویزا دادند بعدا براشون اقدام کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب دهید من از دانشگاه ساسکاچوان برای دکترا افر برای ژانویه دریافت کردم ولی در مورد فاند هیچ توضیحی نداده است. در نامه عنوان کرده باید ریز نمراتم را دانشگاه مستقیم براشون بفرسته تا امکان ثبت نام داشته باشم.الان سوالم این است 1- ایا با این نامه میتونم شروع کنم برای ویزا ؟چون ارسال ریز نمرات طول میکشه
    2- یا باید منتظر نامه فاند و نامه دیگه ای باشم ؟
    3-با توجه به اینکه این دومین دکترای من است و قبلا هم برای فرصت مطالعاتی کانادا رفته بودم ممکنه باعث ریجکت شدن بشه؟
    4- به نظرتون بهتره اول برای خودم برای ویزا اقدام کنم و بعدا برای همسر و دخترم یا با هم اپلای کنم بهتر نتیجه میده؟ به خاطر هزینه های بالا به فکر اپلای برای خودم هستم که اگر ویزا دادند بعدا براشون اقدام کنم
    سلام.
    ۱. اگر پذیرش شما Conditional برای ارسال مدارک و ریزنمرات official هست میتونید برای ویزا اقدام کنید.
    ۲. نامه فاند یکی از مهمترین اجزای بخش Proof of Means of Financial Support هست و توصیه من به شما گرفتن نامه فاند و بعد اقدام برای ویزاست.
    ۳. اگر Study Plan به نحوی بنویسید که قانع کننده باشه میتونید ویزا بگیرید.
    ۴. در این مورد تاپیک های ویزا برای همراه و ویزای همسر مطالعه نمایید.

موفق باشید
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

سلام به همه دوستان، یه مورد عجیب برای من پیش اومده کسی تجربه داره؟
    من 2 سپتامبر سابمیت کرد. 16 سپتامبر بایومتریک دادم انکارا بعد 18 سپتامبر آپدیت اومد که :
    We are reviewing your eligibility
    اما الان آپدیت اومد (بدون ایمیل) که :
    We are processing your appliation. we will let you know when we start reviewing your eligibility

الان این یعنی چی؟ انگار یه مرحله برگشته عقب . چون قبل بایو اینو زده بود بعد بایو آپدیت شد به اولیه و الان دوباره اینو زده.
    البته 18 سپتامبر اطلاعات بایومتریک هم آپدیت شده بود تو پروفایل و همزمان Eligibility هم شروع شده بود.

سلام دوستان
    من برای دانشگاه ویندزور مقطع ارشد اقدام کردم و یک سری سوال داشتم
    از دوستان کسی تا بحال با پذیرش از این دانشگاه موفق به اخذ ویزا شده است؟ من از یکی از این دفاتر اعزام دانشجو شنیده ام که آفیسر دانشگاه هایی که شهریه آنها زیر 15 هزار دلار باشه را رد میکنه . دلیلش هم اینه که میگه متقاضی صرفا خواسته تا با اپلای در ارزانترین دانشگاه وارد خاک بشه و برای اقامت دائم اقدام کنه.

ممنون میشم اگر تجربه ای در این زمینه دارید بفرمایید.

بستگی داره، شهریه مک گیل زیر پانزده هزار دلاره ولی مگه به این راحتیا میشه پذیرش گرفت، بحث شهریه نیست بحث اعتبار موسسه است حالا بعضی اوقات اینا هم جهت میش یعنی موسسه رده پایین با شهریه پایین، اونجاست که ریجکت شانسش میره بالا، شما مک گیل بگیر، امکان نداره ریجکت شی مگر اینکه جای دیگه مدارک مشکل داشته باشه.

Junior Member

با سلام. بنده دارم برای ویزای دانشجویی اپلای میکنم با توجه به اینکه خواهرم در تورنتو هستن میخوام بگم که هزینه تحصیلم با خانواده هست و قرار هست پیش خواهرم زندگی کنم.(یعنی مقداری از هزینه زندگیم با خواهرم هست) آیا این بیان این موضوع درست هست؟

سلام دوستان. اگر دانشگاه کانادایی ک در حال تحصیلم ی نامه بده ب انضمام نتیجه کورس ترم اول ک ضمیمه اپلیکیشن کنم، تاثیری تو نگاه مثبت افیسر داره!؟ مدیر گروه دانشگاه گفتش فعلااپلای نکن بذار ترم اول تموم بشه ک با نتایج ترم اولت اپلای کنی؟! حالا دیگه نمیدونم چقدر تاثیر داره؟ ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان
    با مدارک موقت و کارنامه غیر رسمی می شه برای ویزا اقدام کرد؟؟؟