صفحه 1532 از 1547 نخستنخست ... 532103214321482152215231524152515261527152815291530153115321533153415351536153715381539154015411542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,311 تا 15,320 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط royalgirl نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون. مدرک دال بر اجاره محل زندگی چطور؟ آیا اون هم لازمه؟
    صرفا در مرحله اپلای برای ویزا نیازی به ارائه مدرک از محل اجاره شده در کانادا ندارید ولی در هنگام ورود به کشور بهتر هست مدرکی که نشان دهنده اینکه کجا اقامت خواهید داشت (حتی موقت) به همراه داشته باشید که میتونه قرارداد اجاره یا booking confirmation از هتل یا سایر شرکت ها باشه.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

سلام دوستان
    از بچه های ورودی سپتامبر کسی برای ویزا اقدام کرده!؟ خبری دارید!؟ جوابی، اپدیتی، اسکی، ... کسی داشته!؟
    ممنون از پاسخگوییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    همچنان در انتظار
    سلام دوست عزیز، امیدوارم حالتون خوب باشه تو این وضعیت انتظار،

شما بایو دادین؟ اسک شدید!؟ میشه بگید کی سابمیت کردید!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، امیدوارم حالتون خوب باشه تو این وضعیت انتظار،

شما بایو دادین؟ اسک شدید!؟ میشه بگید کی سابمیت کردید!؟
    سلام و ممنون. همچنین شما

بایو ندادم هنوز. همین اخیرا سابمیت کردم (15 جولای). اسک هم نشدم هنوز. نمی دونم با این پروسه two stage چطوری می خوان قبل از شروع ترم بررسی کنن. بعیده تا اون موقع خبری بشه ولی نگران نباشید. اگه بایو دادین فک کنم به زودی اپدیت می گیرین

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال دارم
    من فرم بایو متریکم رو گرفتم و دیروز موفق شدم وقت سفارت از انکارا بگیرم
    سوالم اینه که من با قطر ایرلاین میرم و ازم تست خواستن برم ترکیه نیازی نیست که دو هفته قرنطینه باشم که ؟
    میتونم راحت تو شهر برم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگر در اپلای برای ویزای دانشجویی دکترا مدرک زبان آپلود نکنیم مشکلی بوجود میاد؟ چون جزو موارد اجباری ذکر نشده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر در اپلای برای ویزای دانشجویی دکترا مدرک زبان آپلود نکنیم مشکلی بوجود میاد؟ چون جزو موارد اجباری ذکر نشده.
    تا جایی که من یادمه توی چک لیست آنکارا بود که مدرک زبان هم باشه. اما در هر حال چه باشه چه نه بهتره بذاری. اگر هم نذاشتی بعد احتمالا ازت میخوان. بنابر این فکر نمی کنم مشکل خیلی خفنی ،مثلا اینکه کلا ردت کنن، برات پیش بیاد جز اینکه وقتت گرفته میشه و معطل میشی اگر پروندت کامل نباشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    تا جایی که من یادمه توی چک لیست آنکارا بود که مدرک زبان هم باشه. اما در هر حال چه باشه چه نه بهتره بذاری. اگر هم نذاشتی بعد احتمالا ازت میخوان. بنابر این فکر نمی کنم مشکل خیلی خفنی ،مثلا اینکه کلا ردت کنن، برات پیش بیاد جز اینکه وقتت گرفته میشه و معطل میشی اگر پروندت کامل نباشه.
    خیلی ممنون از پاسخ شما.
    چون اکثر دانشگاه های کانادا، درصورتی که سابقه تحصیل به زبان انگلیسی داشته باشید مدرک زبان نمیخوان. میخواستم بدونم سفارت هم همون سابقه تحصیل رو قبول میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای 9 سپتامبر وقت از آنکارا گرفتم
    سوالم اینه که مدرکهایی که آپلود کردیم نیازی هست به صورت حضوری ببریم سفارت؟
    اصلا برای اینکه میریم سفارت وقتی که اونجا میریم چه مدارکی لازم هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidatash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای 9 سپتامبر وقت از آنکارا گرفتم
    سوالم اینه که مدرکهایی که آپلود کردیم نیازی هست به صورت حضوری ببریم سفارت؟
    اصلا برای اینکه میریم سفارت وقتی که اونجا میریم چه مدارکی لازم هست ؟
    منظورتون وقت بایومتریک!!؟ برای بایومتریک فقط نامه بایو ک براتون فرستادن با رسید وقتگیری ووک و پاسپورتتون برید برای انگشتنگاری... چیزی دیگه ای نمیخواد. به امید پاس شدن همه