صفحه 1291 از 1547 نخستنخست ... 2917911191124112811282128312841285128612871288128912901291129212931294129512961297129812991300130113411391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,901 تا 12,910 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

با سلام
    ممنون می شم سوالم رو جواب بدهید
    خیلی شک دارم به اقدام برا ی ویزای دانشجویی کانادا
    من لیسانس برق سال 89 گرفتم
    بعد دوره mba یک ساله دانشگاه تهران رو گذروندم
    از سال 2012 دوره مستر را در رشته supply Chain management در یک دانشگاه انگلیسی در قبرس شروع کردم و برای 2 واحد درسی آخر درخواست ویزای انگلیس کردم که به علت اینکه نمی دونستم مدارک ازدواجم و همسرم رو ارایه بدم بهتره , ویزام رد شد و من مجبور به ترک دوره و گرفتن مدرک post graduate certificate در سال 2013 شدم.
    مجددا در سال 2016 june اقدام کردم و به قبرس برگشتم برای 2 تا یک هفته و نه مدت طولانی و شروع به خواندن الباقی درس کردم و همه واحد ها تمام شد و الان مشغول پایان نامه هستم در تهران......
    الان از 2 تا از دانشگاههای خوب در ایالت British Columbia کانادا با رتبه 200-300 ok گرفتم برای یک مستر دیگه.....سوالات:
    1) به سفارت یا دانشگاه بگم دارم مستر می خونم یا نه؟
    2) اگر رشته ها یکی و هردو مدیریتی باشد و لی شاخه ها فرق کند بگم دارم مستر می خونم یا نه؟
    من ویزای شنگن در سال 2012 داشتم والان هم یکی دیگه ماه پیش گرفتم ...هردو توریستی
    3) با توجه به اینکه من متاهل هستم و همسرم جواز کسب مغازه دارد و خودم 35 سالمه و همسرم با من اقدام نمی کنه برای سفارت ودر صورت نگفتن مستر از 2013 گپ دارم که البته می تونم نامه کار بگیرم براش......ضمنا اسناد ملکی به نام خودم دارم و حساب بانکی خیلی خوب هم به نام خودم دارم ....احتمال گرفتن یا رد ویزای من چقدره به نظرتون؟
    من خیلی خیلی نگرانم ممنون می شم جوابم رو بدید بچه ها چون می خوام اگه احتمال گرفتنش کمه اقدام نکنم.....
    ممنون می شم در اسرع وقت جواب منو بدهید...
    با سپاس

سلام
    برای می باید لندن باشم (اونتاریو)
    میخواستم برای ویزا اقدام کنم آنکارا - ممکنه سوالام ابتدایی باشه ولی بسیار عجله دارم
    1)آخرین و آپدیت شده ترین مدارکی که باید داشته باشم رو لطف میکنید بگید؟
    2) R.A گرفتم - آیا نامه تمکن مالی بازم لازمه؟
    3) از طریق VAC و اون هم اینترنتی باید اقدام بکنم؟
    اگه پیشنهادی جهت تسریع کار دارید ممنون میشم بگید
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان، من هنوز پذیرشم نیومده، آیا کاری هس که قبل از اومدن پذیرش انجام بشه که بعد دریافت پذیرش فرایند سابمیت و اخذ ویزا را تسهیل کنه؟ ممنون میشم جواب بدید. سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    دو استاد از یک دانشگاه کانادا ولی از دو دانشکده مختلف من رو قبول کردن، یکی از آنها برای May و دیگری برای September چون مطمئن نیستم هنوز، می خوام برای هردو اقدام کنم. ولی مشکلم اینه که اگه واسه May اقدام کنم و ویزام بیاد ولی نرم تا September ایراد داره؟ Admission May برام اومده می خوام واسه September هم اقدام کنم ولی میترسم به هوای اون همین May رو هم از دست بدم ولی سره ویزا به این مشکل خوردم ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    من 25 سالم هست و لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با GPA :3.07 دارم میخواستم برای دانشگاه های کانادا مستقیما برای مدرک دکتری اقدام کنم.
    به دلیل اینکه برای دانشگاه های بهتر میخواستم اقدام کنم اول برای مدت 2 سال به یکی از کالج ها برای بهبود GPA اقدام میخوام بکنم بعد از اونجا برای دکتری اپلای کنم.
    به نظر شما از نظر گرفتن ویزا این فرایند مشکلی پیش میاره؟
    آیا بگم که از قبل مدرک لیسانس دارم ؟

Junior Member

سلام
    من یک سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی جوابشو میدونه بگه
    من درخواست ویزا دانشجویی دادم برایه ی کالج دوره graduate certificate شروع دوره از می و به مدت 4 ترم.
    حالا از یک دانشگا هم برای ارشد پذیرش گرفتم. شروع دوره از سپتامبر به مدت 6 ترم.
    حالا باید برای رفتن به دانشگاه یکبار دیگه درخواست ویزا بدم یا میشه هنوز که جواب درخواست ویزا برا کالج نیومده یا وقتی که بیاد بتونم یک جوری با همون ویزا بجایه کالج برم به دانشگاه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    معمولا مدت زمان خاصی نداره. شما میتونید درخواست withdraw رو بدید (همزمان میتونید به CIC call center هم زنگ بزنید تا شاید برای افیسر نوت بزارن) در درخواست جدید خودتون دلیل باز کزدن حساب جدید و دلیل لغو قبلی رو توضیح بدید. توی نامه توضیحی.

ضمنا همیشه توی
    status نمیزنه که کنسل شده یا نه. من اینکار رو کردم و پرونده بیرون کشیده شده بود اما توی status مشخص نبود. من از داخل کانادا اقدام کرده بودم ولی مثل بقیه از طریق همون سیستم انلاین.
    18 january برام نامه withdraw اومده. این یعنی اینکه 18 january این کار انجام شده یا طبق حرف شما انجان شده بود و الن نامه رو فرستادن برام؟

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

سلام
    يه سوال داشتم جوابش رو تو بحث ها پيدا نكردم.
    من براي فرصت مطالعاتي از دانشگاه تورنتو پذيرش گرفتم.
    دعوتنامه بايد كاغذي باشه يا نسخه الكترونيكي هم قبوله؟
    اگه حتما بايد كاغذي باشه، كسي ميدونه پستش از تورنتو تا ايران چقدر طول ميكشه؟
    و اينكه گرفتن وقت سفارت چقدر طول ميكشه؟
    ميخوام بدونم كي بايد بگم دعوتنامه را ارسال كنن. من بايد اوايل شهريور اونجا باشم و ميدونم فرايند صدور ويزا حدود سه ماه طول ميكشه ولي مراحل قبلش رو نميدونم.
    ممنون از همه
    ویرایش توسط samaneh1986-13 : January 27th, 2017 در ساعت 10:35 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran-Industrial design MA

دوستان سلام
    من یه سوالی داشتم
    ایلتس من تازه ژانویه اکسپایر شده و البته پذیرشم کاندیشنال هست و برای دانشگاه باید آیلتس بدم
    آیا این مساله روی ویزام تاثیر داره یا خیر؟
    2- بحث این موضوع رو داخل cover letter توضیح بدم؟

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم نامه عدم سو پیشینه برای ویزا دانشجویی لازمه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید......تا این مراحل رو سریعتر انجام بدیم
    من توی قسمت ویکی این سایت و یکی دو تا پست قدیمیتر دیدم حرف از این مدرک بود.....ولی سایت خود کانادا رو دیدم حرفی از این مدرک نزده بود!
    ویرایش توسط annesh : January 31st, 2017 در ساعت 07:36 PM