صفحه 1 از 1547 1234567891011511015011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

دوستان عزیز،

بر اساس پیشنهادات خوبی که در تاپیک "
    ایجاد تالار جدید " در رابطه با موضوع روادید دانشجویی مطرح شد،
    و با توجه به انتقال بخش ویزای تحصیلی به آنکارا و برای جلوگیری از همپوشانی مباحث، تاپیک های

مدارک مورد نیاز برای روادید دانشجویی کانادا (سوالات کلی)

روادید دانشجویی کانادا (سوالات متداول)
    ويزاي تحصيلي کانادا (سوالات كلي)

بسته شده و این موضوع جدید راه اندازی می شود.

یادآوری مهم: لطفا ابتدا نسبت به مرور مطالب تاپیک های مذکور اقدام نمایید و فقط در صورت عدم یافتن پاسخ پرسش‌های خود، آنها را در این تاپیک مطرح کرده و از پست مطالب تکراری جدا خودداری فرمایید.

با تشکر از همکاری شما
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

از بچه هایی که رفتن از دی اچ ال ، اصل مدارک بگیرن، کسی هست که بهش ناقص داده باشن. اگه هست لطفا بگه چه چیزو بهش ندادن. مرسی

Junior Member

دوستان من به نظرم میرسه که خیلی داریم پیچیده اش میکنیم، چون مدارکمون رو بر اساس چک لیست ایران تهیه کرده بودیم. چک لیست ترک ها خیلی مختصر و مفیده و نبایستی با گذاشتن مدارکی که نخواستن پروندمون رو شلوغ کنیم. بر طبق دو تا چک لیست ترکیه ، چک لیست انگلیسی داخل study kit و صفحه مربوط به study permit قدم به فدم جلو بریم. یه سری از مدارکی که تهران می خواست رو آنکارا نمی خواد. البته این نظر من هست.

سلام

من یه سوالی دارم. ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده. الان تو چک لیست ترکیه ذکر نشده که bank statement چقدر اعتبار داره. تو چک لیست تهران گفته بود 1 ماه اعتبار داره. من یه bank statement از ماه مارچ دارم. به نظر شما الان بخوام واسه ترکیه بفرستم معتبره یا باید دوباره اقدام کنم؟

متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

من یه سوالی دارم. ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده. الان تو چک لیست ترکیه ذکر نشده که bank statement چقدر اعتبار داره. تو چک لیست تهران گفته بود 1 ماه اعتبار داره. من یه bank statement از ماه مارچ دارم. به نظر شما الان بخوام واسه ترکیه بفرستم معتبره یا باید دوباره اقدام کنم؟

متشکرم
    فکر میکنم یه بار دیگه بگیری بهتر باشه.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

متشکرم
    معمولن یک ماه رو مدت اعتبار در نظر میگیرند. (نظر شخصی!!)
    ویرایش توسط atabak-aut : May 3rd, 2012 در ساعت 04:34 PM
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

سلام دوستان
    نامه پذيرش من مشروط به فارغ‌التحصيلي تو مقطع فوق و آوردن اصل مدرك ليسانس و فوق هستش، من تا فارغ التحصيلي 1 ماه فاصله دارم.
    سوال: آيا سفارت كانادا اگركه مدرك فوقم رو نذارم تو مدارك سفارت نقص ميزنه؟
    سپاس

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط mrm_reza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نامه پذيرش من مشروط به فارغ‌التحصيلي تو مقطع فوق و آوردن اصل مدرك ليسانس و فوق هستش، من تا فارغ التحصيلي 1 ماه فاصله دارم.
    سوال: آيا سفارت كانادا اگركه مدرك فوقم رو نذارم تو مدارك سفارت نقص ميزنه؟
    سپاس
    شما ریز نمره (تا همین الان) و یه گواهی اشتغال به تحصیل بگیرید و بفرستید. مشکلی نخواهد بود.
    البته چون پذیرش شما مشروط هست، یه کاغذ هم بذارید رو مدرک تحصیلی تون و به سفارت بگید که در صورت نیاز می تونید دانشنامه رو هم بفرستید. (به نظرم این کار بهتر از اینه که یه ماه صبر کنید و بعد مدارک رو بفرستید)
    ویرایش توسط soheil136 : May 3rd, 2012 در ساعت 05:29 PM
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

سلام دوستان

امروز از دی اچ ال به من زنگ زدن و رفتم مدارکمو گرفتم. گفت همه مدارک رو سفارت فرستاده آنکارا فقط اصل مدرک لیسانس و فوق لیسانس و ریز نمره هامو که گذاشته بودم پس داد. و گفت هر وقت هر مدرک دیگه سفارت بخواد خودش بهتون ایمیل می زنه می گه چی کار کنین. من مدارکمو 23 آپریل تحویل دی اچ ال دادم. کلی بسته دیگه هم بود که داشتن به همشون زنگ می زدن بیان تحویل بگیرن

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    سلام دوستان

امروز از دی اچ ال به من زنگ زدن و رفتم مدارکمو گرفتم. گفت همه مدارک رو سفارت فرستاده آنکارا فقط اصل مدرک لیسانس و فوق لیسانس و ریز نمره هامو که گذاشته بودم پس داد. و گفت هر وقت هر مدرک دیگه سفارت بخواد خودش بهتون ایمیل می زنه می گه چی کار کنین. من مدارکمو 23 آپریل تحویل دی اچ ال دادم. کلی بسته دیگه هم بود که داشتن به همشون زنگ می زدن بیان تحویل بگیرن
    حالا سوالی که این وسط پیش میاد اینه که اگه پست به کسی که اصل مدرکش رو فرستاده بوده زنگ نزنه، میشه این نتیجه گیری رو کرد که مدارکش به آنکارا فرستاده نشده و همینجا بررسی میشه. مخصوصا پرونده های ترم May ؟
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی