صفحه 1481 از 1547 نخستنخست ... 481981138114311471147214731474147514761477147814791480148114821483148414851486148714881489149014911531 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,801 تا 14,810 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

دوستان سلام. پذیرش مشروط در مقطع دکترا از یکی از دانشگاههای کانادا گرفتم. میخواستم بدونم برای سفارت حتما می بایست مدرک زبان ارائه داد؟
    ممنون از پاسختون🙏🙏

سلام کسی میدونه برای اثبات اینکه شرکت داریم ، ترجمه روزنامه رسمی کافیه یا اینکه باید اساسنامه هم ترجمه بشه؟؟؟ یکی از دوستان گفت اساسنامه هم لازمه ، اخه مگه چی میخان بدونن؟ تو روزنامه رسمی اسم هیئت مدیره را نوشته ، دیگه ، بس نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه برای اثبات اینکه شرکت داریم ، ترجمه روزنامه رسمی کافیه یا اینکه باید اساسنامه هم ترجمه بشه؟؟؟ یکی از دوستان گفت اساسنامه هم لازمه ، اخه مگه چی میخان بدونن؟ تو روزنامه رسمی اسم هیئت مدیره را نوشته ، دیگه ، بس نیست؟
    روزنامه کافی است . نهایتا اظهارنامه ثبت که میزان سهام هم در آن قید شده تکمیل کننده خوبیست و البته اگر شرکت دارای مجوز یا پروانه فعالیت مشخصی نیز هست نیز مفید خواهد بود. ( و نه لازم )

ببخشید این استادی پلن ، سوال 7 و 8 اجباریه؟ اصلا سوال 7 در مورد من که 30 سالمه باید جواب داده بشه؟ minor applicant یعنی چی؟
    7) In the case of a minor applicant, what are your reasons for studying in Canada? What is your parents’ or guardians’ immigration status in their current country of residence?

و همینطور سوال 8 که نوشته سوابق تحصیلی را بگید ، آیا باید از روز اول دبستان شروع کنیم؟!! نوشتن این سوال اجباریه/؟!

8) Provide details of your education history – dates when the course started and ended, the name and address of the school, the course taken, qualification, degree or certificate awarded for the course

Junior Member

سلام
    من ٣٤ سالمه ، سال ٨٨ در رشته مهندسي مخابرات از دانشگاه علمي كاربردي در مقطع كارشناسي فارغ التحصيل شدم و از سال ٨٩ مشغول به كار مرتبط همراه با بيمه هستم. زبانم در حد ٦ آيلتس هست ولي مدرك ندارم(من شنيدم كانديشنال ميشه رفت) . به نظرتون ميتونم از يك كالج تو رشته برنامه نويسي يا رشته هاي مربوط به مخابرات پذيرش بگيرم و بعدش از كشور كانادا ويزا دريافت كنم؟ اگه ميشه لطفا راهنماييم كنين از كجا بايد شروع كنم. تشكر

سلام عزیزان. من پذیرش مشروط در مقطع دکترا May 2019 از یکی از دانشگاههای کانادا گرفتم. میخواستم بدونم برای سفارت حتما می بایست مدرک زبان ارائه داد؟ تافلم 84 هست. ولی نمره مورد نیاز دانشگاه 86. الان میتونم ویزا بگیرم؟
    دوستانی که اطلاع دارن لطفا پاسخ بدن

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadtorabi نمایش پست ها
    سلام عزیزان. من پذیرش مشروط در مقطع دکترا May 2019 از یکی از دانشگاههای کانادا گرفتم. میخواستم بدونم برای سفارت حتما می بایست مدرک زبان ارائه داد؟ تافلم 84 هست. ولی نمره مورد نیاز دانشگاه 86. الان میتونم ویزا بگیرم؟
    دوستانی که اطلاع دارن لطفا پاسخ بدن
    سلام. اجباری به ارایه مدرک زبان نیست.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

سلام دوستان من قسمت اعظم مطالب را مطالعه کردم و چند تا سئوال بی جواب دارم. ممنونم میشم راهنمایی کنید.
    سئوال اولم در مورد تمکن مالی هست. سایت گفته برای دانشجوهای کبک جمعاً 19900 دلار (11000 دلار دانشجو+5100 دلار نفر دوم که همسرم میشه +3800 دلار نفر سوم که فرزندم میشه) موجودی حساب باید نشون بدم. منتها از طرفی دانشگاه به من سالی 20 هزار دلار فاند میده( نامه رسمی دارم ازشون) و شهریه ام هم سالی 2200 دلار هست . با این حساب بانک استیتمنت من چقدر باید باشه؟؟ اون 19900 دلار+ شهریه رو از مبلغ فاند کم کنم و مابه التفاوت رو بزارم تو حسابم؟ یا 19900 دلار+ شهریه؟؟

سئوال دومم در مورد ویزای همراه هام هست. من به جز همسرم ( که براشون درخواست ویزای owp میکنم) یه فرزند 10 ماهه هم دارم. اول اینکه اونم هم باید بیومتری بشه؟ اگه آره، هزینه فامیلی بدم که 170 دلاره یا 3 تا 85 دلار؟ دوم اینکه برای اون درخواست چه ویزایی بدم؟ توریستی؟ (مشکل ویزای توریستی اینه که بیشتر از 6 ماه مداوم نمیتونی بمونی.) گزینه دیگه ای نیست؟ برای ویزای اونم باید هزینه جدا بدم ؟ چقدر؟ و به جز پاسپورتش چه مدارکی باید براش ارائه بدم؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید.

سئوال سومم در مورد گواهی عدم سو پیشینه هست. ارائه اش برای هر دومون (من و همسرم) اجباری هست؟؟ مشخصا همسرم به جز پاسپورتشون و احیانا گواهی عدم سو پیشینه چه مدرکی باید ارائه بدن واسه ویزای owp ؟
    خیلی ممنون

سلام ببخشید اینکه باید رفت دفتر خونه تعهد محضری داد برای ساپورت مالی، ایا فرمت خاصی داره یا نه؟ دفتر خونه پرسید ایا فرمت خاصی داره کشوری که میخای؟

سلام ببخشید این سندهای خونه که ترجمه میکنیم یه قسمت توش نوشته بها. و قیمت را زده یه چیز فوق العاده بیربط! یعنی یه خونه 70 متری در تهران جایی که متری 14 ملیون است را کل خونه را زده 1 میلیون تومن !! این چیه؟ کارو خراب نمیکنه ؟؟؟ خیلی مسخره است نمیدونم چیه ، تازه دیدمش ...
    یکی هم اینکه هر جایی بری بایو متریک ایا ویزاتو باید از انکارا بری برداری؟ منظورم اینه که به درد سر نمیافتم برم دبی بیو متریک؟