صفحه 1029 از 1547 نخستنخست ... 29529929979101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710381039107911291529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,281 تا 10,290 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان. خواهش می کنم اگر در مورد موضوع من اطلاع دارید راهنماییم کنید. ممنون.
    من از دانشگاه UBC برای دوره مستر پذیرش گرفتم ولی به احتمال زیاد فاندی ندارم و حدوداً 24 هزار دلار هزینه خواهم داشت. پدرم از 30 سال پیش کارگاه تولید تابلو برق دارن و جواز و نامه اتحادیه منوط بر اینکه 30 سال فعالانه مشغول بودن رو گرفتن. مادرم هم بازنشسته آموزش و پرورش هستن و فیش حقوقی دارن. مشکل من اینجا هستش که تمام حساب و کتاب های محل کار پدرم زیر نظر برادرم بوده و ایشون توی 5 تا بانک مختلف حساب باز کردن و با همشون کار می کنن و گردش مالی نسبتاً خوبی هم دارن. ولی حساب پدرم چندان گردش مالی نداره. ممکنه راهنماییم کنید که
    1- الان چه کسی یا چه کسانی رو به عنوان ساپورتر معرفی کنم؟
    2- در مجموع چقدر توی حساب موقع پرینت گرفتن باشه و توی حساب کدام یک از افراد خانواده ام؟
    3- این پول که مثل اینکه مقدارش هم زیاد هستش حداقل چه مدت باید توی حساب باشه؟
    باز هم متشکرم

Junior Member

سلام
    بعد از پر کردن فرم 1294 یک بارکد میده...توی توضیحات سایت گفته که صفحه اول هر فایلی این بارکد رو بذاریم؟ برای کسانی که آنلاین پر میکنن هم اینجوری هست؟
    و یه سوال دیگه. من اول اطلاعات رو اشتباه نوشته بودم و validate کرده بودم و متوجه شدم اشتباهمو و رفتم دوباره فرم رو (از اول )پر کردم و validate کردم اشکالی که نداره؟

Junior Member

با سلام
    من دعوت نامه فرصت مطالعاتی دوره دکترا به مدت 9 ماه از کشور کانادا دارم. آیا باید برای همون work permit اقدام کنم؟ و اینکه برای تمدید این مهلت در زمان اتمام فرصت مطالعاتی تفاوتی بین دعوت نامه 6 ماهه و 9 ماهه وجود دارد؟

ممنون می شم رهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2014 نمایش پست ها
    با سلام
    من دعوت نامه فرصت مطالعاتی دوره دکترا به مدت 9 ماه از کشور کانادا دارم. آیا باید برای همون work permit اقدام کنم؟ و اینکه برای تمدید این مهلت در زمان اتمام فرصت مطالعاتی تفاوتی بین دعوت نامه 6 ماهه و 9 ماهه وجود دارد؟

ممنون می شم رهنمایی کنید
    عزیز استدلال افسر برای من این بود که شما چون درس نمی گیرید پیش باید ورک درخواست می دادید، حالا شما هر چی صلاح می دونید

Junior Member

سلام دوستان من کلی از این پست ها رو خوندم الان کاملا گیج شدم
    میشه بگید که برای ویزای دانشجویی نرجمه کدوم از این مدارک رو باید برد دادگستری مهر زد؟ و اصلا کدوم اینها رو باید ترجمه کرد؟

شناسنامه
    کارت ملی
    دفترچه بیمه
    کارت پایان خدمت
    پاسپورت

لطفا هر کسی بلده جوابم رو بنویسه
    خیلی ممنون میشم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aaarsh نمایش پست ها
    سلام دوستان من کلی از این پست ها رو خوندم الان کاملا گیج شدم
    میشه بگید که برای ویزای دانشجویی نرجمه کدوم از این مدارک رو باید برد دادگستری مهر زد؟ و اصلا کدوم اینها رو باید ترجمه کرد؟

شناسنامه
    کارت ملی
    دفترچه بیمه
    کارت پایان خدمت
    پاسپورت

لطفا هر کسی بلده جوابم رو بنویسه
    خیلی ممنون میشم

شناسنامه
    کارت پایان خدمت- من خدمت نرفتم اینو نمی دونم برای چی می خوای بزاری جر مدارک لازم نیست
    پاسپورت- پاسپورت جدید اینگلیسی هست

در کل هر مدرکی که بگذارید که فارسی باشه باید ترجمه ان هم باشه و سفارت گفته که باید مهر دادگستری داشته باشه ترجمه ها
    پس اگه الزامی نیست و برای محکم کاری می زارید همون ترجمه کافیه

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

سوال منم بود... پس job offer که انگلیسی هست به مهر نیاز نداره اما فیش حقوقیش رو باید برد دادگستری؟ میشه لطفا بگید دادگستری هر برگ رو چقدر میگیره مهر کنه؟ ممنونم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    سوال منم بود... پس job offer که انگلیسی هست به مهر نیاز نداره اما فیش حقوقیش رو باید برد دادگستری؟ میشه لطفا بگید دادگستری هر برگ رو چقدر میگیره مهر کنه؟ ممنونم.
    مدارک اساسی را حتما مهر دادگستری کنید، من که می گم همش را، ولی چون بعضی ها می گن بدون دادگستری درخواست دادن و روادید گرفتید

سال قبل 5 هزار تومان بوده و الان 20 هزار تومن شده صفحه ای

سلام. دوستان کجا حرفی از دفترچه بیمه و کارت ملی زده سفارت کانادا آخه!!!
    چرا سختش میکنید!
    من واقعا گیج شدم. غیر از این مدارک مدارک دیگه ای هم مگه لازمه؟ (لطفا راهنمایی کنید!)
    1. شناسنامه + ترجمه
    2. عکس
    3. سوپیشینه+ ترجمه
    4.نمره زبان (آیلتس)
    5. پاسپورت
    6. stud plan (که زیر مجموعه ی Explanation letter هست)
    7. مدارک مالی
    میشه لطفا proof of accomodation هم راهنمایی بفرمایید؟

سپاس!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhiabany1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهش می کنم اگر در مورد موضوع من اطلاع دارید راهنماییم کنید. ممنون.
    من از دانشگاه UBC برای دوره مستر پذیرش گرفتم ولی به احتمال زیاد فاندی ندارم و حدوداً 24 هزار دلار هزینه خواهم داشت. پدرم از 30 سال پیش کارگاه تولید تابلو برق دارن و جواز و نامه اتحادیه منوط بر اینکه 30 سال فعالانه مشغول بودن رو گرفتن. مادرم هم بازنشسته آموزش و پرورش هستن و فیش حقوقی دارن. مشکل من اینجا هستش که تمام حساب و کتاب های محل کار پدرم زیر نظر برادرم بوده و ایشون توی 5 تا بانک مختلف حساب باز کردن و با همشون کار می کنن و گردش مالی نسبتاً خوبی هم دارن. ولی حساب پدرم چندان گردش مالی نداره. ممکنه راهنماییم کنید که
    1- الان چه کسی یا چه کسانی رو به عنوان ساپورتر معرفی کنم؟
    2- در مجموع چقدر توی حساب موقع پرینت گرفتن باشه و توی حساب کدام یک از افراد خانواده ام؟
    3- این پول که مثل اینکه مقدارش هم زیاد هستش حداقل چه مدت باید توی حساب باشه؟
    باز هم متشکرم
    سلام، اول شهریه بعلاوه ده هزار تا بریز تو حساب خودت موجودی بگیری بگو بابام داده برای خرجی ، هر چی به اسمت هست هم مثل ماشین و خونه سندش را بزار
    بعد بابات و داداشت هر دو ساورت ر بشن پول خوب بریزن تو حسابشون حالا می خوان گردش مالی چهار ماهه هم بگیرن بزارن داداشت باید تعهد محضری بده بهتره باباتون هم بدن
    سند خونه و کارگاه و اینها هم باید ترجمه کنی بزاری

1 داداش و بابا هر دو
    2 تو حساب خودت شهریه و 10000 ها به بالا باید تو ضیح بدی از کجا اوردی و می تونی بگی بابام بهم داده برای خرج تحصیل
    دادش و بابا هم هر چی بیشتر بهتر
    3- فقط همون موقع که موجودی یا گردش گرفتی بعدش می تونی بردارید