صفحه 1341 از 1547 نخستنخست ... 3418411241129113311332133313341335133613371338133913401341134213431344134513461347134813491350135113911441 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,401 تا 13,410 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_eli نمایش پست ها
    سلام دوستان سوال دارم راجع به مهر مدارک برای اپلای ان لاین . منظور از OFFICIAL CERTIFIED TRANSLATION چی هست؟
    حتما مدارک باید مهر وزارت و دادگستری داشته باشه ؟ من واقعا احتیاج به کمک دارم جون جوابها ضد و نقیضه
    سلام غیر از مدارک دانشنامه و ریزنمرات مهر وزارت خارجه و دادگستری نمیخواد بقیه مدارک.همچنین گواهی عدم سوء پیشینه هم نمیخواد این مهر هارو همون مهر دارالترجمه کافی هستش برای گواهی عدم سوء پیشینه و بقیه مدارک .منظور از این عبارت همون مهر دارالترجمه رسمی هستش.

Junior Member

سلام

من یک اشتباهی کردم می خواستم ببینم نظر دوستان چی هست و چه کاری بهتره انجام بدم.
    برای ثبت نام آنلاین همه فرمها و مدارکی که جاهای جداگانه ای برای آپلود داشت رو انجام دادم. اما متاسفانه عجله کردم و اون قسمت مربوط به LOE که باید همه مدارکی که جاشون در سایت نیست(ریز نمرات و مدرک تحصیلی و.....) آپلود نکردم. بعد از سابمیت کردن اسک شدم برای CV و Supplementary information (همون 7 سوال) و چیز دیگه ای نگفته بود که انجام بدم. بعد از آپلود کردن CV و جوابهای اون 7 سوال فرصتی پیش اومد و بیومتریک رو در دبی انجام دادم. الان یک هفته از بیومتریک میگذره و در سایت چیزی نگفته و همچنان در مرحله processing هست.

حالا با این وضع به نظرتون بعدا دوباره برای این مدارکی که نفرستادم اسک میشم یا الان بگم که اشتباها اونهارو نفرستادم؟ در سایت خودشون که نوشته اگر نیازی باشه خودشون از من مدارک مورد نیازشون رو میخوان.

با تشکر

Junior Member

یک دنیا سپاس گذارم ازتون . شما راجع به ویزای کالج هم اظظلاعات دارید؟
    این درسته که به کالج ویزا داده نمیشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_eli نمایش پست ها
    یک دنیا سپاس گذارم ازتون . شما راجع به ویزای کالج هم اظظلاعات دارید؟
    این درسته که به کالج ویزا داده نمیشه؟
    فکر نمیکنم اینطور باشه که میگن نه من اطلاعی ندارم در مورد ویزای کالج

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faizollah نمایش پست ها
    سلام

من یک اشتباهی کردم می خواستم ببینم نظر دوستان چی هست و چه کاری بهتره انجام بدم.
    برای ثبت نام آنلاین همه فرمها و مدارکی که جاهای جداگانه ای برای آپلود داشت رو انجام دادم. اما متاسفانه عجله کردم و اون قسمت مربوط به LOE که باید همه مدارکی که جاشون در سایت نیست(ریز نمرات و مدرک تحصیلی و.....) آپلود نکردم. بعد از سابمیت کردن اسک شدم برای CV و Supplementary information (همون 7 سوال) و چیز دیگه ای نگفته بود که انجام بدم. بعد از آپلود کردن CV و جوابهای اون 7 سوال فرصتی پیش اومد و بیومتریک رو در دبی انجام دادم. الان یک هفته از بیومتریک میگذره و در سایت چیزی نگفته و همچنان در مرحله processing هست.

حالا با این وضع به نظرتون بعدا دوباره برای این مدارکی که نفرستادم اسک میشم یا الان بگم که اشتباها اونهارو نفرستادم؟ در سایت خودشون که نوشته اگر نیازی باشه خودشون از من مدارک مورد نیازشون رو میخوان.

با تشکر
    در این مقطع نمی تونید مدارک جامونده رو اضافه کنید. اگر اون مدارک در نتیجه ویزا تعیین کننده باشند ممکنه درخواستتون رد بشه و مجبور بشید دوباره اپلای کنید. اگر نه هم که ویزاتونو میگیرید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

دوستان سلام، سوالی فوری دارم ممنون میشم راهنمایی کنین.

آدرس واسه دفتر VAC ایروان که تو سایت خودشون زده گویا آپدیت نیست: Yerevan 10 Vazgen Sargsyan

چون خواهرم دیروز رفته و بهش گفتن که از اونجا نقل مکان کردن. و آدرس جدیدی هم که گرفته یه ساختمون نیمه کارس که ساعت 2:30 بعد از ظهر دیگه کسی اونجا نبوده...

اگه کسی تجربه یا اطلاعاتش رو داره میشه آدرس دفتر VAC ایروان رو بهمون بده؟
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

سلام
    من دارم برای فوق مجدد اقدام میکنم
    سابقه کار دارم بعضی هاش مرتبطه بعضی هاش هم نه
    بعضی از شرکت هاش هم دیگه وجود ندارن
    اما من تو رزومه ای که به دانشگاه زدم بعضی هاشون هست
    اگه من رزومم رو اصلاح کنم و نامه از یه شرکت معتبر بیارم مشکلی پیش میاد
    چون دیدم جز مدارک سوپر وایز دانشگاهم رو می خواد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam1987v نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز اینکه سابقه کاری شما ربط به رشتتون داشته یا نه اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه سفارت نمیگه که حتما کارهایی رو باید انجام بدید که به رشتتون مرتبطه.شما توی رزومتون اون کارهایی رو که کردید رو وارد کنید این قدر هم حساس نشید روی سفارت حساسیت بیشتر از حد متاسفانه کارهارو خراب میکنه.نامه از یه شرکت معتبر میگیرید برای جاب آفرتون بگیرید.البته شرکت ها از جمله شرکت هایی نباشن که روش حساسن. این رو هم بگم که اصلا احتیاج به ارائه دادن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت سربازی نیستش شما با ارائه پاسپورت به طور غیر مستقیم میگید که از لحاظ سربازی مشکلی ندارید.موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam1987v نمایش پست ها
    سلام
    سلام، در اضافه پاسخ کامل armita67 خدمتتون عرض کنم که از الان همیشه حواستون به مرحله بعدی یعنی گرفتن اقامت از طرق مختلف مثل امتیازبندی EE یا استانی باشه. یعنی الان هرچی تو رزومه و گزارش سابقه کار میگید دیگه بعدا نمیتونید زیرش بزنید. الان برای سفارت مهم توجیه پذیر بودن گپ تحصیلی و منبع پول تحصیل هست، یکی میگه رفتم کار مرتبط انجام دادم به خاطر علاقه و هم میشه گفت رفتم کار غیر مرتبط برای کسب درامد ادامه تحصیل و گذران زندگی. برای این اطلاعات هم میتونید خیلی راحت یه برگه توضیح گپ بزارید و مثل رزومه بگید از این تاریخ تا فلان تاریخ این کار رو میکردید و برای آخرین کارتون هم یه نامه اشتغال بکار بزارید. سفارت با دانشگاهی در این مورد کاری نداره ولی من همیشه میگم صداقت و یک رنگی رو حفظ کنید خدایی نکرده بعدا یادتون میره چی رو به کی گفتین.
    در کل باید همیشه رو حرفی که الان میزنید واستید و براش مدرک داشته باشید. مدرک کاری هم بعدا برای اقامت اگر بخواید بدید زیاد سخت نیست (طول اشتغال بکار و حقوق، مشخصات شرکت در سربرگ و کارت یا اطلاعات تماس مدیرعامل) ولی امکان پیگیری داره از طرف سازمان های مربوطه.

سلام دوستان
    بنده تا چند روز آینده نامه پذیرشم از دانشگاه رجاینا میاد، تاپیک های مربوط به ویزای دانشجویی رو تا حدی مطالعه کردم و فعلا اینا دستگیرم شد:
    برای اپلای آنلاین باید یکسری مدارک رو تکمیل کنیم و یک سری مدارک رو هم ترجمه و آپلود کنیم.
    توی مدارکی که باید تکمیل کنیم مدرکی هست بنام Letter of Explanation، توی این مدرک باید هدفمون از تحصیل و برناممون برای بعد از فارغ التحصیلی رو مختصر بگیم، آیا درسته؟، آیا نیازی به قرار دادن Research Plan دکترام هم هست؟ اگه هست خودم باید بنویسم یا از استاد بخوامش؟
    مدارکی که باید ترجمه بشه شامل : گواهی عدم سوء پیشینه و ترجمش فقط با مهر مترجم، ترجمه ی شناسنامه و کارت ملیم فقط با مهر مترجم، ریز نمراتم و ترجمشون با مهر دادگستری و وزارت خارجه، دانشنامه هام و ترجمشون با مهر دادگستری و وزارت خارجه. چیز دیگه ای هم هست؟ آیا حتما دانشنامه هام هم ترجمه میخوان یا ریز نمره ها کافیه؟ راجب مهر ها چی؟ میشه مثلا مهر وزارت خارجه یا دادگستری رو نزد؟ آیا نیاز این مدارک رو به صورت فیزیکی هم تحویل سفارت داد؟ اگه آره آیا مدارک تحصیلیم رو باید مهر و موم شده بدم یا همینطوری کافیه؟
    یه سوال هم راجب اثبات social tie دارم. من نه چیزی بنامم هست نه پدر و مادرم سنشون خیلی بالاست، برای اثبات social tie چی بگم؟ البته هیچ کسی رو هم خارج از کشور کلا ندارم.
    ممنون