صفحه 1137 از 1547 نخستنخست ... 1376371037108711271128112911301131113211331134113511361137113811391140114111421143114411451146114711871237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,361 تا 11,370 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA186 نمایش پست ها
    ممنون..یعنی نیازی به انگلیسی نمیشه؟؟مدرک ایلتس هم که توو مدارک مورد نیاز ویزا نبود دیگه؟؟
    و یک سوال دیگه..درسته واسه مستر بدون تز یا Meng ویزا سخت تر میدن از مستر ریسرچ؟؟
    بینهایت ممنون به خاطر وقتی که میزارین...
    واسه کانادا میخوام
    شما سوالتان در پست قبلی در مورد مصاحبه سفارت بود که توضیح داده شد چنین مصاحبه ای برای کانادا مطرح نیست. اینکه نتیجه گرفتید یعنی نیازی به انگلیسی نمیشه مثل قضیه" پیداکنید پرتقال فروش را" ی معروف است.
    مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی کانادا و ترتیب آنرا در ویکی ویزای دانشجویی کانادا اینجا ببینید. اگر یکبار این متن را مطالعه بفرمایید،خواهید دید که مدرک زبان بخشی از مدارک Exp. letter است. البته منظور از مدرک زبان هرکدام از مدارک انگلیسی یا فرانسه است که براساس آن پذیرش دانشگاه را هم قاعدتا گرفته اید.
    مدارک که کامل باشد و تایید کنند تفاوتی بین مستر باتز یا بدون تز نیست جز اینکه مساله تامین مالی باید در حالت دوم قاعدتا جدی تر تثبیت شود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

توی مدارکی که در explanation letter می گذارید، مدرک زبان معتبر (انگلیسی یا فرانسه) رو می خواد.

Result of International English (IELT or TOEFL) or French (DELF or TEF) language"
    "testing taken within the last 2 years
    ابن رو توی فایل راهنمای مدارک لازم برای ویزای دانشجویی از طریق سفارت آنکارا، نوشته. فایلش رو ضمیمه کردم به همین پست.

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA186 نمایش پست ها
    ممنون..یعنی نیازی به انگلیسی نمیشه؟؟مدرک ایلتس هم که توو مدارک مورد نیاز ویزا نبود دیگه؟؟
    و یک سوال دیگه..درسته واسه مستر بدون تز یا Meng ویزا سخت تر میدن از مستر ریسرچ؟؟
    بینهایت ممنون به خاطر وقتی که میزارین...
    واسه کانادا میخوام
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام، توی BS که از بانک صادرات گرفتم یک average balance دارم که مقدارش کم است و حدود 500 هزارتومان است و که یک credit Balance دارم که مقدارش بد نیست و حدود 20 میلیون است، همچینن یک credit Tumover وجود دارد که مقدارش حدود 290 میلیون است، میخواستم بدونم برای سفارت کدام یکی از اینا ملاک است؟ تشکر

Junior Member mahsarez آواتار ها

سلام دوستان،
    یه سوال دارم من فاند15000$ دارم از یکی از دانشگاه های کانادا،اگر برای ساپورتر مالی بخوام پدر و مادرم و معرفی کنم که هر دوشون شغل آزاد دارن،
    و بیمه هم نیستن (کس دیگه ای ندارم) و فقط یه حساب سپرده گذاری بلند مدت، 50 میلیونی مشترک دارند...با این حساب آنها هم می خوام اثبات کنم از هزینه سال اول زندگی+تحصیل بر میام و سود حاصل از این حساب را به عنوان ساپورتم بیان کنم(حدود 900هزار تومن ماهیانه)... این ازنظر آفیسر اکی هست؟؟باید چیکار کنم؟؟؟

یه سوال دیگه، برای اثبات وابستگی به ایران، میخوام سند خانه ی پدرمو ترجمه کنم، آیا ارزش خانه (از نظر متراژ و مکانی)برای آفیسر اهمیت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsarez نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال دارم من فاند15000$ دارم از یکی از دانشگاه های کانادا،اگر برای ساپورتر مالی بخوام پدر و مادرم و معرفی کنم که هر دوشون شغل آزاد دارن،
    و بیمه هم نیستن (کس دیگه ای ندارم) و فقط یه حساب سپرده گذاری بلند مدت، 50 میلیونی مشترک دارند...با این حساب آنها هم می خوام اثبات کنم از هزینه سال اول زندگی+تحصیل بر میام و سود حاصل از این حساب را به عنوان ساپورتم بیان کنم(حدود 900هزار تومن ماهیانه)... این ازنظر آفیسر اکی هست؟؟باید چیکار کنم؟؟؟

یه سوال دیگه، برای اثبات وابستگی به ایران، میخوام سند خانه ی پدرمو ترجمه کنم، آیا ارزش خانه (از نظر متراژ و مکانی)برای آفیسر اهمیت داره؟
    اولا اینکه آیا این مقدار فاند شما پس از کسر شهربه هست؟ دوما حداقل اینه که باید نشون بدید که برای سال اول 10000$+شهریه میتونید فراهم کنید( البته برای کبک 11000$+شهریه) و برای سالهای بعد باید فاندتون و و البته ساپورترا اینو نشون بدن که از پس هزینه ها بر میاید. لازم نیست که ساپورترا حتما حقوق ثابت داشته باشن مدرکی که نشون بده اونا شغل آزاد دارن میتونه مناسب باشه و سپس با پرکردن یه حساب از اونا میتونید اظمینانتون رو بیشتر کنید.
    برای وابستگی و تای سند نشون میده شما چندین سال در اونجا زندگی میکنید و تعلق خاطر دارید و بر میگردید بنابراین قیمت مهم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsarez نمایش پست ها
    سلام دوستان،

سند خونه پدرتون واسه شما تای به حساب نمیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط alighgv نمایش پست ها
    سند خونه پدرتون واسه شما تای به حساب نمیاد
    اینو نشون میده که چندین ساله که اونجا اقامت دارید و دوست دارید دوباره به اونجا برگردید و اصولا دوستان برای همین سند خونه و املاک خانوادگی رو میزارن

سلام دوستان

من از یه دانشگاه پذیرش دارم و جدیدا برای ویزای تحصیلی اقدام کردم (تازه 4 روزه بایو دادم). قبل برای یه دانشگاه با موقعیت خیلی بهتر اپلای کرده بودم که ریجکت شده بود ولی الان یکی از استادای این دانشگاه ایمیل زده میگه اگه میخوای میتونی برای ژانویه بیای. الان نمیدونم اگه پذیرش این دانشگاه جدید را بگیرم تکلیف ویزا و سفارت چی میشه. توی فروم بچه ها گفته بودن برای تغییر دانشگاه فقط لازمه نامه دانشگاه جدید برای استادی پرمیت توی فرودگاه ارائه بشه. خودم میترسم اگه الان به سفارت بگم روند کار مختل بشه و به هیچ کدوم نرسم. از طرفی اگه نگم هم نامه جدید تاریخش مشخصه و یه جورایی پنهون کاری میشه. ممنون میشم اگه دوستان تجربه‌ای دارن منو راهنمایی کنن.

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5264 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از یه دانشگاه پذیرش دارم و جدیدا برای ویزای تحصیلی اقدام کردم (تازه 4 روزه بایو دادم). قبل برای یه دانشگاه با موقعیت خیلی بهتر اپلای کرده بودم که ریجکت شده بود ولی الان یکی از استادای این دانشگاه ایمیل زده میگه اگه میخوای میتونی برای ژانویه بیای. الان نمیدونم اگه پذیرش این دانشگاه جدید را بگیرم تکلیف ویزا و سفارت چی میشه. توی فروم بچه ها گفته بودن برای تغییر دانشگاه فقط لازمه نامه دانشگاه جدید برای استادی پرمیت توی فرودگاه ارائه بشه. خودم میترسم اگه الان به سفارت بگم روند کار مختل بشه و به هیچ کدوم نرسم. از طرفی اگه نگم هم نامه جدید تاریخش مشخصه و یه جورایی پنهون کاری میشه. ممنون میشم اگه دوستان تجربه‌ای دارن منو راهنمایی کنن.

با تشکر
    اگر پروسه ویزاتون با مدارک قبلی داره انجام میشه اجازه بدید مراحلش طی شه.
    شما با نامه استاد هنوز پذیرشی ندارید که بخواهید اقدام کنید. تا آن زمان هم شاید قبل از نامه رسمی پذیرش جدید، ویزاتون رسید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad139 نمایش پست ها
    سلام، توی BS که از بانک صادرات گرفتم یک average balance دارم که مقدارش کم است و حدود 500 هزارتومان است و که یک credit Balance دارم که مقدارش بد نیست و حدود 20 میلیون است، همچینن یک credit Tumover وجود دارد که مقدارش حدود 290 میلیون است، میخواستم بدونم برای سفارت کدام یکی از اینا ملاک است؟ تشکر
    جایی محدودیتی در این خصوص ذکر نشده به صورت مستقیم که گردش شش ماهه شما باید دارای این حداقلها باشد. چیزی که مشخص است توانایی تامین هزینه های شهریه + مقداری مشخص طبق اعلام سفارت براساس ایالت و تعداد نفرات ملاک عمل خواهد بود و اینکه تشخیص داده شود با مدارک ارائه شده شما یا ساپورتر شما قادر به تامین این هزینه ها خواهد بود.
    البته وقتی Avarage balance ;l ,و Credit Turnover حساب شما بالاست نشان دهنده اینستکه پول زیادی به حساب شما در این محدوده زمانی وارد و خارج شده است(مبالغ سنگن احتمالا) ولی ماندگاری پول وجود نداشته و بلافاصله از حساب خارج شده است. اگر شغل شما یا ساپورتر هم نشان دهنده چنین وضعیتی است(مثل بیزینسهای مبتنی بر گردش مالی نظیر صرافی و نظایر آن) این مساله در انطبق با نوع شغل و درآمد تعریف می شود و مشکلی ندارد. سایر مدارک شغلی نظیر گواهی کار یا جواز کسب نیز به این مضمون کمک می کند.
    در غیر این صورت مساله بایستی به صورت کیس تعریف شود و طبعا با چنین میانگینی و ترن آور بالا که ممکن است مبلغی سنگین در یکی دومرحله ساعتی جابجا شده باشد چندان نمیتوان چیز خاصی راجع به توانایی ساپورتر بیان نمود و بهتر است جمیع جهات را با کیس بررسی کرد
    موفق باشید
    ویرایش توسط amirhbll : September 15th, 2015 در ساعت 10:45 PM دلیل: حذف نقل قول از پست محذوف