صفحه 10 از 1547 نخستنخست 1234567891011121314151617181920601105101010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir12lan نمایش پست ها
    دوستان میدونم این بحث زیاد اینچا شده و جواب هم دادن دوستان بهش ولی من فک کنم که واقعا ترجمه سند ها هم نیازی نباشه، چون اگه نیاز بود به این بچه هایی هم که قبل ما فرستادن و سفارت بهشون اصل مدارک رو پس فرستاده، نقص مدرک نزده و این یعنی این که یکی اونجا هی که فارسی حالیشه حداقل!!!

میدونم این بحث تکراریه ولی خواستم به بچه هایی مه مث خودم سند هاشون زیاده و نمیخوان ترجمشون کنن یه روحیه بدم. همین! مرسی

از نظر استدلالی، کاملا درسته امیر.
    فقط سوالی که برای خودم ایجاد میشه اینه که خب اونا از کجا میفهمن این کپی ها چی هست و مثلا ارزشش چقدر هست و اینطور چیزا. با علم به اینکه فارسی نمیفهمن.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    آره دیدم که اونا رو هم میخواد. فقط یه سوالی. من عدم سوء پیشینه ایرانم تاریخ 3 اردیبهشت رو داره و گمون نمیکنم تا یکی دو هفته دیگه بتونم مدارکم رو آماده کنم و بفرستم واسه سفارت. احتمالا از تاریخش 1 ماه میگذره. به نظرت برم دوباره با تاریخ جدیدتر بگیرم و بدم واسه ترجمه؟؟؟ آخه خیلی هم طول میکشه تا بیاد. من اصفهانم و تقریبا 16 روز طول کشید تا اومد.

دیگه اینکه فرم اطلاعات خانوار کدومه؟؟؟ میتونی لینکشو بذاری؟؟ من تو فرمها نگاه کردم اما نفهمیدم کدومه.
    سهيل عزيز جواب سوال اولت رو داد. اون فرم اسمشfamily information هست. اينجا:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ns/student.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    بارکد چی هست؟؟؟
    و ببین تو میدونی اگه ساپورت مالی پدر و مادرم باشن چجوریه وضعیتش؟؟؟ بازم تعهدنامه میخواد؟؟
    میتونی سوالای منو تو پست قبلیم جواب بدی؟؟؟
    خواهش عزیز
    بارکد رو فراموش کردم که اینجا می گم برات:
    وقتی فرم 1294 رو کامل پر کردی دکمه validate رو توی فرم بزن، یه بارکد به وجود میاد تو صفحه5. اونو هم پرینت بگیر.
    در مورد عکس من عکس با حکاب عین پاسپورتم گذاشتم (گرچه عکسم مال 1 سال پیشه نه 6 ماه اما دیگه میسپارم به خدا) تصمیم با شماس...
    به امید خبرهای خوب (:

نقل قول نوشته اصلی توسط ntahghigh نمایش پست ها
    دوستان
    مگه فاند رو توی همون نامه ی پذیرش نمیزنن؟!؟!؟!
    یا 2 تا نامه ی جداس؟
    كاملا بسته به دانشكاهه. جاي نگراني نيس.

سلام
    این سوالات study plan مربوط به ایران
    How will this program enhance your employment opportunities in your country of
    residence/citizenship?
    What ties do you have to your country of residence/citizenship?
    رو دیگه جواب ندیم؟

سلام دوستان
    توی فرم 1294 بند 9 باید جواب این سوال را چی بنویسیم؟ country where applying اگه باید بنویسیم no پس اونوقت status را چی بنویسیم. توی تاپیک فرمهای سفارت هم این سوال مطرح شده ولی کسی پاسخی نداده.

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    سلام
    این سوالات study plan مربوط به ایران
    How will this program enhance your employment opportunities in your country of
    residence/citizenship?
    What ties do you have to your country of residence/citizenship?
    رو دیگه جواب ندیم؟
    چرا. حتما جواب بدید. چون این دو تا سوال خیلی مهمه. مخصوصا برای ایرانی ها که آفیسرها کلا دید خوبی نسبت بهشون ندارن (منظورم از نظر برگشت به ایران بعد از تحصیله)
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط ntahghigh نمایش پست ها
    حالا خودم چند تا سوال دارم P: (از اونهایی که به کامل بوند مدارک معتقدن)
    س1- اصل تعهد نامه رو هم بفرستیم؟
    س2-ترجمه مدرک و ریز نمره کارشناسی رو هم بدیم؟
    س3- مورد 9 رو مطمئن نیستم لازمه یا نه ):

پیشاپیش ممنون
    سلام. جواب سوالاتون:
    1. میتونید ازش یک کپی بگیرید بعد اصلش رو بدید. به هر حال که با مدارکتون در پایان بهتون برمیگردونن.
    2. بدین
    3. سوءپیشه ، اصلش و ترجمش حتما لازمه. هم تو چک لیست تهران هست هم آنکارا

موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    EE, UT

دقیقا مینو جان به نظر من اونجا یا کسی هس که فارسی بفهمه یا از کسی که فارسی میفهمه (مثلا همین کارمندای سفارت ایران) میخوان که سند ها رو بررسی کنن. چون این رو من واقعا نمیتونم قبول کنم که اگه اونجا قراره کارای ویزای ایرانی ها رو انجام بده و بعدش فارسی هم نفهمن. پس الان تکلیف بچه هایی که الان ترانسفر شدن چیه؟! اگه اینجوری باشه اونا از از اطلاعات فیش ما هم چیزی نمیفهمن و یعنی اون رو هم باید ترجمه کنیم؟! من الان این رو هم میدونم که چند تا از دوستامم همینطوری فرستادن. وقتی که پرونده های بچه های قبل ما رو بررسی کنن کاملا در مورد سند های فارسی اطلاع پیدا میکنن. در مورد ارزشش هم که اصلا قرار نیس ما خونه یا هر چیز دیگه ای رو ارزش گذاری کنیم و به سفارت بدیم چون اینا واسه نشون دادن tie هستش و نه تمکن مالی.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    از نظر استدلالی، کاملا درسته امیر.
    فقط سوالی که برای خودم ایجاد میشه اینه که خب اونا از کجا میفهمن این کپی ها چی هست و مثلا ارزشش چقدر هست و اینطور چیزا. با علم به اینکه فارسی نمیفهمن.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط calgary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی فرم 1294 بند 9 باید جواب این سوال را چی بنویسیم؟ country where applying اگه باید بنویسیم no پس اونوقت status را چی بنویسیم. توی تاپیک فرمهای سفارت هم این سوال مطرح شده ولی کسی پاسخی نداده.
    من زدم no. بعد زدم other بعد زدم applicant from Iran تاریخم زدم از 30 ماه 4 سال 2012 تا 30 ماه 12 سال 2020. چیز دیگه نداشتم بنویسم.
    والا تا الان فکر میکردم فقط مملکت ماست که اول قانون رو اجرا میکنن بعد تصمیم میگیرن که همه چیو بر اساس اون اصلاح کنن. حالا فهمیدم کانادا هم همینطوره...!!!