صفحه 1003 از 1547 نخستنخست ... 350390395399399499599699799899910001001100210031004100510061007100810091010101110121013105311031503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,021 تا 10,030 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : Study Plan

سلام بچه ها
    برا این
    • Proof of accommodation arrangements for the duration of your studies in Canada

چیکار باید کرد دقیقا؟ من کل تاپیک رو خوندم نفهمیدم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

با سلام علی رغم کم و بیش خوندن پست های قبلی می خواستم قطعی بدونم که آیا اصل دانشنامه و ریز نمرات نهایی برای آنلاین اپلای کردن لازم است یا خیر ؟ من در اواسط تیر فارغ التحصیل میشم. آیا باید صبر کنم تا ریز نمرات و دانشنامه رو بگیرم و بعد اقدام کنم برای ویزا یا زودتر باید این کارو انجام بدم؟ برای fall 2015 آیا دیر نمیشه تا گرفتن مدارک نهایی صبر کنم ؟ ممنون از پاسخ دوستان

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط BIGNimo نمایش پست ها
    با سلام علی رغم کم و بیش خوندن پست های قبلی می خواستم قطعی بدونم که آیا اصل دانشنامه و ریز نمرات نهایی برای آنلاین اپلای کردن لازم است یا خیر ؟ من در اواسط تیر فارغ التحصیل میشم. آیا باید صبر کنم تا ریز نمرات و دانشنامه رو بگیرم و بعد اقدام کنم برای ویزا یا زودتر باید این کارو انجام بدم؟ برای fall 2015 آیا دیر نمیشه تا گرفتن مدارک نهایی صبر کنم ؟ ممنون از پاسخ دوستان
    سلام، اگر از ترکیه اقدام می کنید لطفا این لینک رو مطالعه کنید.
    و این آیتم:

• Transcripts and proof of graduation from all post-secondary education institution you have completed

البته براساس این جمله، Proof of graduation لزوما اصل دانشنامه نیست، ولی باید مدارکی مبنی بر فارغ التحصیلی ارایه شه.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mghicho نمایش پست ها
    این اسناد خونه قدیمی که قیمتش کمه رو اگه بخوایم به عنوان مدرک توانایی مالی استفاده کنیم چیکار باید کرد؟
    چجوری ثابت کنیم الان ارزشش زیاده؟
    شما دو تا راه داری:
    1. از مترجم بخواهید که قیمت معامله ها از جمله آخرین معامله رو ذکر نکنه (از اونجاییکه این قیمتها مال سالها پیش هستند و نرخ نجومی و تخیلی تورم در ایران، عدد ها کاملا شوکه کننده است اگر فقط ذکر نشه کافیه از اونجایی که خونه اصولا چیز با ارزش هست!). این حالت فقط در ترجمه یک صفحه ای ممکن هست بدون مهر دادگستری که البته نیاز هم نیست!
    اگر همچنان اصرار دارید که ارزش زیاد خونه تاکید شه:
    2. از یک بنگاه معاملات ملکی بخواهید که خونه رو براتون ارزشگذاری کنه با تاریخ روز و اون گواهی رو ببرید دالترجمه ضمیمه ترجمه سند کنه.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

سلام دوستان، در فرم Family Information خواسته شده نام ها هم به انگلیسی و هم به فارسی نوشته بشود. من وقتی زبان کیبورد رو تغییر میدم به فارسی نمیتونم چیزی بنویسم. خطا میده. میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mghicho نمایش پست ها
    این اسناد خونه قدیمی که قیمتش کمه رو اگه بخوایم به عنوان مدرک توانایی مالی استفاده کنیم چیکار باید کرد؟
    چجوری ثابت کنیم الان ارزشش زیاده؟
    بابا سند خونه ارزشش زیاد افسر چه می دونه این خونه کجاست و قیمتتش چند، شما فقط کافیه ترجمه سند را بزارید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    سلام دوستان، در فرم Family Information خواسته شده نام ها هم به انگلیسی و هم به فارسی نوشته بشود. من وقتی زبان کیبورد رو تغییر میدم به فارسی نمیتونم چیزی بنویسم. خطا میده. میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
    یک جای دیگه بنویس کپی پیس کنید

Junior Member

برای فرم ها همین که اسم رو تایپ کنیم به عنوان امضا کافیه؟ یا باید پرینت بگیریم و دوباره اسکن کنیم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalehm نمایش پست ها
    برای فرم ها همین که اسم رو تایپ کنیم به عنوان امضا کافیه؟ یا باید پرینت بگیریم و دوباره اسکن کنیم؟
    فرم خانواده را باید پریینت کنید و امضا و بعد اسکن
    ولی فرم 1294 یک قسمت داره به نام ولی دیت که باید روی اون کلیک کنید که معمولا با برنامه adobe arcrobat انجام می شود

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

نقل قول نوشته اصلی توسط BIGNimo نمایش پست ها
    سلام. من موقعی که داشتم برای ویزا اقدام میکردم هنوز دانشجوی ارشد بودم و نامه ادمیشنم هم کاندیشنال به ارائه مدرک ارشد بود. برای ویزا، ریز نمرات رسمی گذاشتم و یه نامه هم از استادم گرفتم که گفته بود من تا 1 ماه دیگه دفاع میکنم. خدا رو شکر ویزا گرفتم و اصلا ازم مدرک نخواستن