صفحه 1018 از 1547 نخستنخست ... 18518918968100810091010101110121013101410151016101710181019102010211022102310241025102610271028106811181518 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,171 تا 10,180 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad2015 نمایش پست ها
    ممنون. من همسرم استادی پرمیت اقدام میکنه و فاند 16500 ذلار داره. من هم اپن ورک پرمیت. BS حدود 55 میلیون تومن برای هردو داریم با گردش حساب حدود 100 میلیون. سند خانه هم گذاشتیم که بیشتر تای محسوب میشه. 2 تا ساپورتر دیگه ( بجز ساپورتر ارتشی) با سند خانه و فیش حقوقی کم ( بازنشستگی) داریم که اونا هم BS با 40 تومن دارن با گردش 60 -70. البته میانگین حساب ها کمه و اونا رو نمی خاهیم در BS بیاریم. ولی نگرانی و محکم کاری باعث می شه به ساپورتر سوم هم فکر کنیم. با این شرایط به نظرتون چکار کنیم؟
    خیلی ممنون از وقتی که می گذارید.
    به نظر من خوبه شما دو نفری هم حساب کنید نفری 10000 تا خرجتون باشه، می شه حدود 54 میلیون، به نظر من بهتره یکم پول قرض کنی حساب خودت را سنگین تر کنی
    مثلا می تونی 100 دیگه بریزی تو حسابت بگی وام گرفتم برای خرج و زندگی

من خیالم راحته که شما یک سال اول را خوب ساپورت می کنید مسئله برای سال های بعد است
    اگه افسر فقط سال اول را در نظر بگیره و شما یه جوری بهش ثابت کنید که کار پیدا می کنید اونجا مسئله حله
    دقیق در این باره نمی دونم واقعیتش که در زمینه ورک ایا برای سال های بد هم می خوان یا نه بهتره یک سری به خود سایت cic بزنید کامل توضیح دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    به نظر من خوبه شما دو نفری هم حساب کنید نفری 10000 تا خرجتون باشه، می شه حدود 54 میلیون، به نظر من بهتره یکم پول قرض کنی حساب خودت را سنگین تر کنی
    مثلا می تونی 100 دیگه بریزی تو حسابت بگی وام گرفتم برای خرج و زندگی

من خیالم راحته که شما یک سال اول را خوب ساپورت می کنید مسئله برای سال های بعد است
    اگه افسر فقط سال اول را در نظر بگیره و شما یه جوری بهش ثابت کنید که کار پیدا می کنید اونجا مسئله حله
    دقیق در این باره نمی دونم واقعیتش که در زمینه ورک ایا برای سال های بد هم می خوان یا نه بهتره یک سری به خود سایت cic بزنید کامل توضیح دادن
    مرسی از راهنمائیتون. تو سایت گفته برای یک سال. البته من تصمیم دارم با گواهی کار های قبلیم و توضیحی که در مورد کارم میدم و یک سری مدارک دوره های آموزشی و حتی چند تا کارت ویزیت خودم که از شرکت های قبلیم و در فعلی دارم به آفیسر بگم که می تونم کار پیدا کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر امیرکبیر

سلام
    من مدارکم رو برای ویزا آماده کردم و توی سایت آپلود کردم، اما خوب توی چک لیستش فقط کلیات داره، یعنی حتی سو پیشینه و نمره تافلم رو ازم نخواسته
    نمی دونید لیست این سری مدارک رو باید از کجا پیدا کرد و مجا آپلود کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareftm نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکم رو برای ویزا آماده کردم و توی سایت آپلود کردم، اما خوب توی چک لیستش فقط کلیات داره، یعنی حتی سو پیشینه و نمره تافلم رو ازم نخواسته
    نمی دونید لیست این سری مدارک رو باید از کجا پیدا کرد و مجا آپلود کرد؟
    نمره زبان (Result of English Test) همیشه جز "Documents to Support your application" بوده و هست. به PDF زیر برای ویزا آفیس آنکارا توجه کنید که حذف نشده! و الان به سرور خود CIC منتقل شده:
    مدارک مورد نیاز آفیس آنکارا (Ankara Office Instructions) موجود روی CIC
    عدم سو پیشینه هم همیشه جز مدارک مورد نیاز "Must be provided" برای ویزا بوده و هست. PDF زیر رو ببینید از CIC که "Country Specific Instructions" هست برای کشورهایی از جمله ایران:
    مدارک ویژه برای کشورهایی از جمله ایران (Country Specific Instructions) موجود روی CIC

در ارائه مدارک ضروری مورد نیاز مثل عدم سو پیشینه دقت کنید، بالا pdf ذکر شده »»» If any of the documents listed below are missing, your application will be returned
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

در مورد عکس مورد نیاز برای ویزا میشه از همون عکسهای پرسنلی که داریم استفاده کنیم یا حتما باید عکس مخصوص برای ویزا بگیریم. آخه یه ویژگی هایی تو سایت نوشته بود که درست متوجه نشدم که با عکس های معمولی ما مطابقت داره یا نه

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط afzal1 نمایش پست ها
    در مورد عکس مورد نیاز برای ویزا میشه از همون عکسهای پرسنلی که داریم استفاده کنیم یا حتما باید عکس مخصوص برای ویزا بگیریم. آخه یه ویژگی هایی تو سایت نوشته بود که درست متوجه نشدم که با عکس های معمولی ما مطابقت داره یا نه
    همون عکس پرسنلی خودمون کفایت میکنه. منتها حتما فایل عکس رو تهیه کنید. اسکنش نکنید که کیفیتش خیلی میاد پایین.
    غرق شدن تاوان لحظه ای بود، که بی گدار به آب زدم.

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshams نمایش پست ها
    دوستای گل سلام
    کسی می دونه گواهی عدم سوئ پیشینه چقدر اعتبار داره برای سفارت؟ من سپتامبر پارسال گرفتم یعنی تقریبا 7-8 ماه پیش، ترجمه هم کردم واسه یه کاری می خواستم. معتبره یا باز برم بگیرم؟ اگه رفرنس سایت رو دارید بزارید چیزی نیافتم من
    مرسي از كساني كه جواب دادند
    خودم يافتم بالاخره اينجا مينويسم شايد به كار كسي بياد
    در CIC نوشته تاريخ issue سوئ پيشينه نبايد بيشتر از 3 ماه قبل از اپلاي كردن شما براي ويزا باشه، كهميشه همون 3 ماه اعتبار
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

دوستان
    ما حسابمون گردش زيادي نداره، يعني مي خوايم پول بريزيم تو حساب و يه موجودي ساده بگيريم. پذيرش مستره با سالي 19000 تا شهريه و 18000 فاند به طور كلي.
    براي اثبات اينكه پول داريم هم ميخوايم:1- اجاره نامه يه خونه به نام من كه به تازگي رهن رفته 35 تومن+ نامه از محل كار من كه درآمدم رو به صورت ساليانه گفته+نامه از يه جا كه همسرم درس ميده و ذكر اينكه تو 3-4 سال گذشته حدود 70 ميليون از اونها پول گرفته + ذكر اينكه خونه اي كه توشيم رو ميديم اجاره از پولش استفاده مي كنيم رو بياريم
    به نظر شما قابل قبوله براي سفارت يا حتما بايد گردش داشته باشه حساب؟

ساپورتر هر پدر و مادرم ميشن با سند خونه و فيش حقوقي و يه گواهي مانده حساب ساده 50-60 ميليوني
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshams نمایش پست ها
    دوستان
    ما حسابمون گردش زيادي نداره، يعني مي خوايم پول بريزيم تو حساب و يه موجودي ساده بگيريم. پذيرش مستره با سالي 19000 تا شهريه و 18000 فاند به طور كلي.
    براي اثبات اينكه پول داريم هم ميخوايم:1- اجاره نامه يه خونه به نام من كه به تازگي رهن رفته 35 تومن+ نامه از محل كار من كه درآمدم رو به صورت ساليانه گفته+نامه از يه جا كه همسرم درس ميده و ذكر اينكه تو 3-4 سال گذشته حدود 70 ميليون از اونها پول گرفته + ذكر اينكه خونه اي كه توشيم رو ميديم اجاره از پولش استفاده مي كنيم رو بياريم
    به نظر شما قابل قبوله براي سفارت يا حتما بايد گردش داشته باشه حساب؟

ساپورتر هر پدر و مادرم ميشن با سند خونه و فيش حقوقي و يه گواهي مانده حساب ساده 50-60 ميليوني
    گردش اگه باشه بهتره ولی مدارک شما کامله و مشکلی نداره اگه گردش هم نزارید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    عزیز نمره تافل هم که قبلا نمی خواست و بچه ها تو نامه توضیحات می گذاشتن، عدم سو پیشنه هم ممکنه ربطی به این قانون جدید 31 مارس داشته باشه که نمی خواد

http://www.cic.gc.ca/ENGLISH/study/s...-documents.asp

جالبه که حذفش کردن ؟؟!!
    اینچا حذف کردن چون Specific و مختص برای ایران نیست. ولی تو CIC برای همه کشور ها گفته که سوء پیشینه لازمه.