صفحه 1019 از 1547 نخستنخست ... 19519919969100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029106911191519 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,181 تا 10,190 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم و دارم مدارکم رو برای ویزای دانشجویی اماده میکنم . باتوجه به اینکه هنوز فارق التحصیل نشدم میخوام نامه ای از استاد یا مثلا مدیر گروهمون بگیرم که تاریخ احتمالی فارف التحصیلی منو مشخص کنه . حالا سوالم اینجاست که این نامه اگه فقط توی سربرگ دانشگاه و با امضای استاد یا مدیرگروه باشه کافیه؟ یا حتما باید مهر دانشگاه داشته باشه و بدون مهر بی ارزشه؟ چون از استاد و مدیر گروهمون که سوال کردم گفتن فقط میتونن امضا کنن بدون مهر
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    نمره زبان (Result of English Test) همیشه جز "Documents to Support your application" بوده و هست. به PDF زیر برای ویزا آفیس آنکارا توجه کنید که حذف نشده! و الان به سرور خود CIC منتقل شده:
    مدارک مورد نیاز آفیس آنکارا (Ankara Office Instructions) موجود روی CIC
    عدم سو پیشینه هم همیشه جز مدارک مورد نیاز "Must be provided" برای ویزا بوده و هست. PDF زیر رو ببینید از CIC که "Country Specific Instructions" هست برای کشورهایی از جمله ایران:
    مدارک ویژه برای کشورهایی از جمله ایران (Country Specific Instructions) موجود روی CIC

در ارائه مدارک ضروری مورد نیاز مثل عدم سو پیشینه دقت کنید، بالا pdf ذکر شده »»» If any of the documents listed below are missing, your application will be returned
    موفق باشید
    دوستان من یک توضیحی اضافه میکنم:
    لینک دوم بطور واضح فقط برای متقاضیان "مهاجرت از طریق خویشاوندی" یا Family Class هست.
    پ.ن. سایر اطلاعات موجود در این پست کلی است و به هر دو مورد عدم سو پیشینه و همینطور نمره زبان (Result of English Test) در لینک اول اشاره شده.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

ترجمه شناسنامه ساپورتر (مثلا مادر) نیاز هست؟؟
    مرسی

Junior Member

سلام. آیا برای ترجمه ی گواهی عدم سو پیشینه مهر دارالترجمه کافیه؟ یا مهر وزارت امور خارجه یا مهر دیگه ای هم لازمه؟ چون بعضی ها می گن برای ارسال آملاین مدارک مهر دارالترجمه خورده باشه پای گواهی عدم سوپیشینه کافیه. خوشحال میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط idamogh نمایش پست ها
    سلام. آیا برای ترجمه ی گواهی عدم سو پیشینه مهر دارالترجمه کافیه؟ یا مهر وزارت امور خارجه یا مهر دیگه ای هم لازمه؟ چون بعضی ها می گن برای ارسال آملاین مدارک مهر دارالترجمه خورده باشه پای گواهی عدم سوپیشینه کافیه. خوشحال میشم راهنماییم کنید.
    به اختیاط واجب مهر دادگستری هم بزنید ، ولی امور خارجه لازم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط idamogh نمایش پست ها
    به نظر من هیچ کدوم رو نمی خواد.
    چون تو سایت محاجرت کانادا فقط گفته ترجمه باید توسط یک مترجم رسمی تایید بشه. وقتی میدیم دارالترجمه مترجم رسمی اون دارالترجمه زیرش نوشته که این ترجمه تایید میشه و مهر و امضا می کنه.

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...bdisable=false

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    ترجمه شناسنامه ساپورتر (مثلا مادر) نیاز هست؟؟
    مرسی
    منم این سوال برام پیش اومد الان. مادر و خواهر.. ترجمه لازمه؟ خواهر که اسمش هیچ جای شناسنامه نیست دیگه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    منم این سوال برام پیش اومد الان. مادر و خواهر.. ترجمه لازمه؟ خواهر که اسمش هیچ جای شناسنامه نیست دیگه.
    من نمیدونم این اکتشافات و ابداعات از کجا بوجود میاد واقعا... شما هیچ نیازی نیست شناسنامه کسی جز خودتون رو ارائه بدید.

Junior Member

سلام
    بعد از سابمیت کردن، برای biometric نیاز به گرفتن وقت قبلی هس؟ یا میشه رفت آنکارا همینطوری و biometric را انجام داد؟
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    به اختیاط واجب مهر دادگستری هم بزنید ، ولی امور خارجه لازم نیست
    ممنونم دوست عزیز
    اگر احیانن در مدارک اشکالی وجود داشته باشه آیا بعد از آپلود مدارک و قبل از اینکه بیومتریک رو اعلام کنن، میگن که نقص مدارک چیه و چه مدارکی نیاز هست؟
    و سوال بعدی اینکه اطلاعات مربوط به نحوه آپلود رو از کجا باید بخونم؟