صفحه 1025 از 1547 نخستنخست ... 25525925975101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010311032103310341035107511251525 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,241 تا 10,250 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

خیلی ممنون از راهنماییتون، ایمیل که آخه میگن هیچ مدرکیو برای ما ایمیل نکنید، شما چه آدرس ایمیلی منظورتونه؟، فکر کنم enquiry نظر خوبیه، نمیدونم شاید هم withdraw کردم، ولی تو یه سایتی دیدم که معمولا officer اگه مدرکی نداری ازت میخواد که upload کنی مگه جزو ملزوماتی باشه که اگه نداشته باشی کلن نمیتونی submission انجام بدی. در هر صورت ممنونم از لطفت و اینکه اگه شما یا کسه دیگه چیزی به نظرش اومد ممنون میشم بهم بگه.

Junior Member

دوست عزیز منظورتون از کیس پر کردن چیه؟..میشه خواهش کنم توضیح بدید واسم..من خیلی به هم ریختم بابت این مسئله..ممنونت میشم

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed3105 نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورتون از کیس پر کردن چیه؟..میشه خواهش کنم توضیح بدید واسم..من خیلی به هم ریختم بابت این مسئله..ممنونت میشم
    اگر بعد از سابمیت نهایی، نکته ای یا مدرکی جا مونده باشه میشه از طریق کیس پر کردن یا ایمیل زدن پیگیری کرد، هرچند که تضمینی برای اثربخشی اونها وجود نداره و به همین دلیل بایستی از ابتدا با دقت تمام مدارک رو تهیه کنید.
    غرق شدن تاوان لحظه ای بود، که بی گدار به آب زدم.

Junior Member

حالا که این اتفاق برای من افتاده، من از دوست قبلی هم پرسیدم که منظورشون از کیس پر کردن چیه؟، همون enquiry؟، ضمنا منظورتون از ایمیل زدن چیه؟ چه آدرسی ایمیلی؟، آخه میگن که ایمیل نزنید مدرک بفرستید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط darkproc نمایش پست ها
    من نظر قطعی نمیتونم بدم. دوستان دیگه هم اگه نظر بدن ممنون میشم.
    مدرک زبان و تحصیلی لازمه.اگه خودم بودم ایمیل میزدم و اون مدارک رو میفرستادم یا enquiry پر میکردم و منتظر میموندم یک ماه. اگه ریجکت میشدم دوباره کامل میفرستادم. ولی میتونید withdraw هم بکنید.
    https://secure.cic.gc.ca/enquiries-r...mission=ankara
    به نظر من هم پرکردن enquiry بهترین راه هست. البته الان فرصت هم هست و مشکل زمان ندارید. withdraw را خیلی توصیه نمیکنم چون اگر به دلایلی غیر از این مورد مدارک در مرحله اول ریجکت شدید با اطلاع از علت ، فرصت یک بار اقدام دیگر و تکمیل سایر مدارک را خواهید داشت.
    سعی کنید از طریق همین آدرس که معرفی فرمودند، با پرکردن enquiry و توضیحات لازم مدارک را ارسال کنید و منتظر نتیجه بمانید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hilda_le نمایش پست ها
    من تمام مدارک رو که معمولا اسکن و بصورت JPG هست رو در یک فایل world ، کپی پیست کردم و فهرستم اولش گذاشتم. بعد تبدیلش کردم به pdf. حالا بازم دوستان اگه نظر دیگری داشته باشند....
    از نرم افزارهای Adobe Professional یا Nitro PDF و مشابه میتوانید فایلهای مختلف را به PDF تبدیل کنید و همه را نیز به یک فایل ترکیبی تبدیل کنید. برخی درایورهای پرنتر-اسکنر را نیز اگر کامل نصب کنید قابلیت ذخیره اسکن به فرمت PDF را مستقیم دارد که راحت تر این کار را انجام میدهد. توصیه می شود در صورت امکان یک کاور لتر برای روکش درصفحه اول فایل و یک صفحه مندرجات(لیست) و توضیحات مربوط به هربخش را نیز در فایل قرار دهید.

سلام دوستان. من از کانادا پذیرش گرفتم به نظر شما تا کی می تونم صبر کنم و بعد برای ویزا اقدام کنم؟ منتظر جواب جاهای دیگه ام
    Life is a Choice

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MARITO نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از کانادا پذیرش گرفتم به نظر شما تا کی می تونم صبر کنم و بعد برای ویزا اقدام کنم؟ منتظر جواب جاهای دیگه ام
    جاهای دیگر منظورتون در کاناداست یا احتمالا دانشگاههای خارج از کانادا ؟
    اگر در کانادا گزینه مشخصا برتری نسبت به پذیرش اخیرتان ندارید توصیه میشه کرد که با توجه به زمان ، اقدام کنید برای ویزا.
    ویرایش توسط gbahrein : April 16th, 2015 در ساعت 03:01 PM

Junior Member

سلام
    استاد من تو کانادا پروژه ای که قرار هست اونجا کار کنم رو فرستاده با سربرگ دانشگاه. اما توی تعریف پروژه یه سری کلمات که ممکن هست دردسر ساز باشه تعریف شده. اشکالی نداره من خودم در حد یک چاراگراف پروژه رو تعریف کنم به صورت خلاصه و اون نامه رو نیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalehm نمایش پست ها
    سلام
    استاد من تو کانادا پروژه ای که قرار هست اونجا کار کنم رو فرستاده با سربرگ دانشگاه. اما توی تعریف پروژه یه سری کلمات که ممکن هست دردسر ساز باشه تعریف شده. اشکالی نداره من خودم در حد یک چاراگراف پروژه رو تعریف کنم به صورت خلاصه و اون نامه رو نیارم؟
    من فکر می کنم اینطوری خیلی هم بهتر باشه که در استادی پلن در حد یک پاراگراف در موردش توضیح بدید.