صفحه 1047 از 1547 نخستنخست ... 4754794799710371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710971147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,461 تا 10,470 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط iema نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که کبک پذیرش گرفته باشه؟ در مورد CAQ سوال داشتم؟
    سوالتون رو در بخش خودش قرار بدید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...ficate/page199
    غرق شدن تاوان لحظه ای بود، که بی گدار به آب زدم.

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط afzal1 نمایش پست ها
    سلام
    در فرم 1294 در قسمت هزینه دانشگاه (tuition) و fund باید هزینه یک سال تحصیل و fund را یا هزینه تمام دوره تحصیل را بنویسیم؟

fund همون مجموع research assistant و teaching assistant است؟
    همه رو بر اساس یک سال.
    بله
    غرق شدن تاوان لحظه ای بود، که بی گدار به آب زدم.

Junior Member

کمترین فاصله بین اسک و پاس ریکوئست که تا الان دیدین چند روز بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simkhardar نمایش پست ها
    معمولا بچه ها زودتر اسک میشن. شما خیلی دیر اسک شدید. اگر اسک رو ملاک قرار بدیم یک ماه دیگه حداقل وگرنه دیگه دم دمای پاس ریکوئستتونه.

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    من job offer ندارم. بخاطر همین نمی دونم جواب سئوال 7 فرم student additional information چی بدم. ممنون میشم که از دوستان راهنماییم کنن.
    1- Upon return to Iran, what employment plans do you have in place? At which company or organisation and in what field of work?
    a- Name of company
    b- Duties

c- Name of supervisor(s)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sinag نمایش پست ها
    کمترین فاصله بین اسک و پاس ریکوئست که تا الان دیدین چند روز بوده؟
    یک ماه دوست خوبم شما بهتره برید، فرم های سال 2014 اخر سال را ببنید یا اول های 2015 موارد زیادی هست اگر کمتر پیذا کردید به من هم خبر بدید
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام دوستان
    من خونده بودم که دوستان می گفتن باید سفر های ۵ سال اخیرتو توضیح بدی و اسکن ویزاتو بذاری. ولی من تو قسمت توضیح آپلود پاسپورت دیدیم فقط صفحه اولو می خواد. میشه دوستان راهنمایی کنن اینو کجا نوشته؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Beckham23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خونده بودم که دوستان می گفتن باید سفر های ۵ سال اخیرتو توضیح بدی و اسکن ویزاتو بذاری. ولی من تو قسمت توضیح آپلود پاسپورت دیدیم فقط صفحه اولو می خواد. میشه دوستان راهنمایی کنن اینو کجا نوشته؟
    ممنون
    من هم فقط تو فرم ها دیدیم اگر قبلا کانادا رفتیم uci را بنویسیم جای دیگه ندیدم، حتما خودشون چک می کنن
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hello_all نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    من job offer ندارم. بخاطر همین نمی دونم جواب سئوال 7 فرم student additional information چی بدم. ممنون میشم که از دوستان راهنماییم کنن.
    1- Upon return to Iran, what employment plans do you have in place? At which company or organisation and in what field of work?
    a- Name of company
    b- Duties

c- Name of supervisor(s)
    اگر دقیقا هم نمیتونید مشخص کنید بهتره یه توضیحی رو اینکه بعد از برگشتن با توجه به رشتتون تو چه فیلدی مشغول میشید و کارتون چی خواهد بود را به عنوانOveral employment Plan بنویسید و اولش هم بگید به صورت کلی هدفتون این هست ولی با توجه به بازار کار الان دقیقا نمیتونید کمپانی خاصی را معرفی کنید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Beckham23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    شما احتمالا تو فروم مهاجرت به کانادا یا تاپیکهای مرتبط این رو خوندید. برای کیسهای اقامت دایم و ویزاهای دراز مدت عموما این بخشی از پروسه است ولی در ویزاهای دانشجویی و موقت کمتر پیش می آید کسی پرکردن فرم IMM5562 را ازش خواسته باشند. اگر خواستند تو اسک از تون صرفا پر میکنید:
    When applying for a permanent residency, and in some cases for a temporary residency too, the applicant is required to fill out a detailed personal, travel and educational history.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر دقیقا هم نمیتونید مشخص کنید بهتره یه توضیحی رو اینکه بعد از برگشتن با توجه به رشتتون تو چه فیلدی مشغول میشید و کارتون چی خواهد بود را به عنوانOveral employment Plan بنویسید و اولش هم بگید به صورت کلی هدفتون این هست ولی با توجه به بازار کار الان دقیقا نمیتونید کمپانی خاصی را معرفی کنید
    ممنون از راهنماییتون
    ظاهرا این فرم قبلا سفارت کانادا در تهران بوده که می خواسته. الان که توضیحات سفارت کانادا در آنکارا نگاه کردم. دیدم که این سئوال( یعنی سئوال 7 فرم قبل) حذف شده و فقط سئوال های زیر خواسته که جواب بدیم. من هم تصمیم گرفتم که این سئوال از داخل فرم student additional information حذف کنم. به نظر شما که مشکلی نداره؟
     A detailed Curriculum Vitae (CV)
     Intended field of Study in Canada
     Title and description of the thesis you are going to work on in Canada
     Name and contact information of your intended supervisor in Canada
     Name and contact information of your supervisor in Iran for previous studies
     List of publications and research papers
     Source of funding for studies in Canada (please submit detailed information
    regarding the person/organization funding your studies)