صفحه 1429 از 1547 نخستنخست ... 4299291329137914191420142114221423142414251426142714281429143014311432143314341435143614371438143914791529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,281 تا 14,290 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamtash نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی خوبتون
    ما یه شرکت عمرانی داریم که همسر من جزو هیت مدیره و بنده مدیر عامل هستم و با توجه به این قضیه اعلام کردیم که ایشون با توجه به شرایط شغلیشون نیاز دارند این رشته رو بخونن
    نمیدونم چقدر مفید میتونه باشه
    اگر شرکت فعال و دارای ترن آور بالایی است (نه شرکت ثبتی بدون کارکرد یا صوری) می تواند برای تای مهم باشد. در این صورت هم حضور شما در این مرحله در کشور می تواند توحیه تای همسر باشد اگر به همراه فرزندتان اقدام میکنند. به همراه هم اقدام کردن هر دو نفر و فرزند در این شرایط قدری مساله شرکت را کمرنگ میکند . نه اینکه تاثیر نداشته باشد ولی عموما ریسک کیسهایی نظیر شما بالاست و به همین جهت باید دلایل منطقی کافی برای آفیسر وجود داشته باشد. البته عدم اقدام همزمان نیز تضمینی بر موفقیت نیست و عدم صدور ویزای همسر در مرحله بعدی نیز ممکن است مشکل ساز باشد ولی تقریبا نهایت تسهیلی است که اگر ریسک به میزان قابل توجهی کمتر را خواستار باشید می توان پیشنهاد نمود.
    ذکر این نکته هم ضروری است که تصمیم گیری بر اساس واقعیات موجود بر عهده خود شماست و نمی توان خطرات یا ریسکهای دیگر محتمل در هر تصمیمی را بر عهده نگرفت. به عنوان نمونه برخی ممکن است امکان مسافرت تنها بدون همسر را نداشته باشند و یا اصولا این مساله ریسک و خطرات دیگر احتناب ناپذیری را در آینده به ایشان وارد کند و نباید اصولا انرا به عنوان یک گزینه مطرح نمود. در عین حال برای برخی کیسهای مشابه در آینده می تواند گزینه ای قابل تامل در موضوع باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام خدمت همه عزیزان
    دوستان من هفته پیش بایو دادم و دو روز پیش برام نامه مدیکال اومد!!
    تاحالا نشنیده بودم برای ویزای تحصیلی مدیکال بخوان
    الان گیج شدم. این رو پروسه ویزام چه تاثیری میذاره ( از لحاظ زمان ) و اینکه ایا کلا نشونه مثبتیه یا خیر
    رشته پذیرشم هم مستر kinesiology هست و سنم 19

اگه تجربه مشابهی داشتید ممنون میشم تجربیاتتونو در اختیارم بذارید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroushmotalle نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان
    الان گیج شدم. این رو پروسه ویزام چه تاثیری میذاره ( از لحاظ زمان ) و اینکه ایا کلا نشونه مثبتیه یا خیر

احتمالا شما سوالاتی که به نوعی مربوط به خدمات پزشکی، درمانی و روانشناسی باشه رو جواب مثبت دادید.
    به همین دلیل باید مدیکال بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    احتمالا شما سوالاتی که به نوعی مربوط به خدمات پزشکی، درمانی و روانشناسی باشه رو جواب مثبت دادید.
    به همین دلیل باید مدیکال بدید.
    سلام
    از طریق وکیل اقدام کردم. یعنی بنظرتون ایشون اشتباه کردن؟ کاریش نمیشه کرد؟

اگر بیش از 6 ماه هم در کشور دیگه ای هم زندگی کرده باشین مدیکال را میگیرن ازتون. ما شرایط شما را نمیدونیم چیه. ولی مدیکال چیز عجیبی نیست. اکثر بچه ها ایران هستند و بودن برا همین مدیکال خیلی بحث نشده براش.

سلام خدمت همه عزیزان

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrepg نمایش پست ها
    اگر بیش از 6 ماه هم در کشور دیگه ای هم زندگی کرده باشین مدیکال را میگیرن ازتون. ما شرایط شما را نمیدونیم چیه. ولی مدیکال چیز عجیبی نیست. اکثر بچه ها ایران هستند و بودن برا همین مدیکال خیلی بحث نشده براش.
    ممنون بخاطر پاسختون
    ولی کشور دیگه ای ساکن نبودم.
    ممکنه بخاطر رشتم که در زمینه health care هست این ازمایشو ازم خواسته باشن؟ یا به قول دوستمون فرم ها اشتباهی پر شده که بعید میدونم.
    اینطوری احتمالا پروسه ویزام میره بالای شیش هفت ماه :|

Senior Member

ممنون بخاطر پاسختون
    ولی کشور دیگه ای ساکن نبودم.
    ممکنه بخاطر رشتم که در زمینه health care هست این ازمایشو ازم خواسته باشن؟ یا به قول دوستمون فرم ها اشتباهی پر شده که بعید میدونم.
    اینطوری احتمالا پروسه ویزام میره بالای شیش هفت ماه :|
    به همین دلیل health care هست احتمالا
    اشتباهی توی فرمها نشده، بعضی رشته ها باید این مدیکال رو بدن.
    ایشالا برای شما زودتر بررسی بشه. هیچی معلوم نیست.

Junior Member

سلام دوستان برای درخواست ویزای تحصیلی به صورت آنلاین نیاز به سو پیشینه هست که با مدارک ارسال شود؟ یا بعدا با مدیکال انجام می شود؟ چون جزو مدارک نیست ولی بعضی از علما اصرار و تاکید بر گذاشتن نامبرده بر روی مدارک هستند.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mino24 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای درخواست ویزای تحصیلی به صورت آنلاین نیاز به سو پیشینه هست که با مدارک ارسال شود؟ یا بعدا با مدیکال انجام می شود؟ چون جزو مدارک نیست ولی بعضی از علما اصرار و تاکید بر گذاشتن نامبرده بر روی مدارک هستند.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    بله نیاز هست همراه با مدارک اولیه سابمیت کنید. لینک زیر رو نخوندید تا حالا؟ مهم ترین مرجع شما باید این لینک باشه توش به صراحت نوشته Police Clearance Certificate
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5816E.pdf

Junior Member

برای پرداخت application fees ما که کردیت کارت نداریم باید چطور پرداخت کنیم
    و یه سوال دیگه اینکه برای انگشت نگاری میتونیم استانبول بریم ؟ روز و ساعت خاصی باید رفت ؟
    ممنون میشم جواب بدین