صفحه 1442 از 1547 نخستنخست ... 4429421342139214321433143414351436143714381439144014411442144314441445144614471448144914501451145214921542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,411 تا 14,420 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام. من یه تعداد از مدارکم رو دادم به یک دارالترجمه و تقریبا آمادس منتها چند تا مدرکم هنوز آماده نشده که بدم دستش. از طرفی اون دارالترجمه خیلی بد قوله و دیر مدارکو تحویل میده. اینکه مدارکم بوسیله دو تا دارالترجمه مجزا ترجمه شده باشه، میتونه باعث مشکل توی بررسی پرونده یا صدور ویزا تحصیلی بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaak89 نمایش پست ها
    سلام. من یه تعداد از مدارکم رو دادم به یک دارالترجمه و تقریبا آمادس منتها چند تا مدرکم هنوز آماده نشده که بدم دستش. از طرفی اون دارالترجمه خیلی بد قوله و دیر مدارکو تحویل میده. اینکه مدارکم بوسیله دو تا دارالترجمه مجزا ترجمه شده باشه، میتونه باعث مشکل توی بررسی پرونده یا صدور ویزا تحصیلی بشه؟
    خیر نمیتونه.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    آیا مادر در پروسه ی دریافت ویزای تحصیلی ، فمیلی ممبر حساب میشه؟ (اپلیکیشن به نام فرزنده)
    مادر ویزای توریستی داره و میخواد همراه فرزند زیر 12 سال به کانادا بره.
    در جواب این سوال:
    Are you accompanying a family member that has status in Canada, or has recently been approved to come to Canada?
    باید بلی بزنم یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi6111 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    آیا مادر در پروسه ی دریافت ویزای تحصیلی ، فمیلی ممبر حساب میشه؟ (اپلیکیشن به نام فرزنده)
    مادر ویزای توریستی داره و میخواد همراه فرزند زیر 12 سال به کانادا بره.
    در جواب این سوال:
    Are you accompanying a family member that has status in Canada, or has recently been approved to come to Canada?
    باید بلی بزنم یا خیر؟
    خیر شامل والدین نمیشه:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/glossary.asp

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم به من کمک کنین..من به شدت گیر افتادم و خیلی عجله دارم..برای ویزای داشنجویی همه مدارکم رو دادم دارالترجمه که ترجمه کنه و از اونجایی که توی همین سایت خوندم که دوستان گفتع بودت تاییدیه وزارت خارجه و مهر دادگستری نمیخواد منم گفتم فقط خود مترجم امضا کنه..الان دیدم دوستان گفتن برگه آخر که کپی اصل مدارکمون هست باید مهر برابر اصل دادگستری به انگلیسی بخوره برای من هیچ کدوم این مهرها نخورده الان باید چیکار کنم؟؟؟ تو رو خدا منو راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط Cana نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم به من کمک کنین..من به شدت گیر افتادم و خیلی عجله دارم..برای ویزای داشنجویی همه مدارکم رو دادم دارالترجمه که ترجمه کنه و از اونجایی که توی همین سایت خوندم که دوستان گفتع بودت تاییدیه وزارت خارجه و مهر دادگستری نمیخواد منم گفتم فقط خود مترجم امضا کنه..الان دیدم دوستان گفتن برگه آخر که کپی اصل مدارکمون هست باید مهر برابر اصل دادگستری به انگلیسی بخوره برای من هیچ کدوم این مهرها نخورده الان باید چیکار کنم؟؟؟ تو رو خدا منو راهنمایی کنین
    خیر مهر هیچ جایی جز دارالترجمه در هیچ صفحه ای لازم نیست.

Junior Member

سلام کپی اصل مدارک فارسی هم باید اپلود بشه مگه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi6111 نمایش پست ها
    سلام کپی اصل مدارک فارسی هم باید اپلود بشه مگه؟؟
    طبق قوانین بله (ولی سخت نمیگیرن)

http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=018

Junior Member

سلام. ایا برای رزومه نیاز به ارائه مدرک جهت ساپورت هست؟ مثلا شرکت در کارگاه، ایا نیاز هست مدرکشم اپلود بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirian نمایش پست ها
    سلام. ایا برای رزومه نیاز به ارائه مدرک جهت ساپورت هست؟ مثلا شرکت در کارگاه، ایا نیاز هست مدرکشم اپلود بشه؟
    اگر بشه به اپلیکیشن کمک میکنه ولی اجباری نیست.