صفحه 1446 از 1547 نخستنخست ... 4469461346139614361437143814391440144114421443144414451446144714481449145014511452145314541455145614961546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,451 تا 14,460 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim1 نمایش پست ها
    لطفا راهنمايي كنيد
    مداركي كه اسكن شدن بايد تك تك آپلود بشن يا ميشه به صورت ٢ تا يكيشون كرد؟ چون اينطوري حجم كمتري مي گيرن . اگه كه تك تك هست چطور حجمش و بيارم پايينتر؟
    و اينكه نامه تمكن مالي از بانك بايد چه مدت قبل از سابميت باشه؟ ممنون
    مدارک مرتبط رو باید با هم آپلود کنید.

با نرم افزار Adobe acrobat و گزینهsave as reduced pdf size حجم فایل تا حد زیادی کم میشه

مدارک تمکن مالی هرچقدر جدیدتر باشه بهتره

سلام
    یه سوال دارم
    من الان پدرم اسپانسر مالی من هستن. من باید شناسنامه ایشون را هم ترجمه کنم و همراه سایر مدارک آپلود کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mysterious_boy نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم
    من الان پدرم اسپانسر مالی من هستن. من باید شناسنامه ایشون را هم ترجمه کنم و همراه سایر مدارک آپلود کنم؟
    بله انجام بدید.

Junior Member

سلام. برای جبران گپ تحصیلی ,در ارسال مدارک به سفارت خواستم سابقه بیمه کار در جایی که مربوط به رشته ام هست را ارائه بدم
    1- اینکار چقدر تاثیر داره؟ آ همان ذکر آن در رزومه کافی نیست؟
    2-برای تایید سابقه بیمه باید چکار کنیم؟
    با سپاس
    PLUS VLTRA

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    سلام. برای جبران گپ تحصیلی ,در ارسال مدارک به سفارت خواستم سابقه بیمه کار در جایی که مربوط به رشته ام هست را ارائه بدم
    1- اینکار چقدر تاثیر داره؟ آ همان ذکر آن در رزومه کافی نیست؟
    2-برای تایید سابقه بیمه باید چکار کنیم؟
    با سپاس
    خیر کافی نیست سوابق بیمه رو تهیه و ترجمه کنید. برای تایید نامه از محل کار میگیرید و با پرینت اینترنتی سوابق به شعبه مربوطه میبرید تا ممهور بشه.

سلام دوستان
    من بین فارق التحصیلیم و زمان مصاحبه سه سال و نیم گپ دارم که برای یک سال و نیم آخرش گواهی کار خواهم داشت.

ایا اون دوسال رو میتونم با خوندن زبان و کنکور و یادگیری نرم افزارهای مربوط به رشته م(معماری) پر کنم؟ اینا کارهاییکه که واقعن انجام دادم تو اون مدت. البته مدرکی برای هیچ کدوم ندارم.
    البته به طور شخصی هم کارهای معماری داخلی انجام میدادم. ولی چون جز هیچ شرکت یا موسسه نبودم نمیدونم قابل ارایه هست یا نه.
    ویرایش توسط Nastarannnn : July 24th, 2018 در ساعت 09:43 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarannnn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بین فارق التحصیلیم و زمان مصاحبه سه سال و نیم گپ دارم که برای یک سال و نیم آخرش گواهی کار خواهم داشت.

ایا اون دوسال رو میتونم با خوندن زبان و کنکور و یادگیری نرم افزارهای مربوط به رشته م(معماری) پر کنم؟ اینا کارهاییکه که واقعن انجام دادم تو اون مدت. البته مدرکی برای هیچ کدوم ندارم.
    البته به طور شخصی هم کارهای معماری داخلی انجام میدادم. ولی چون جز هیچ شرکت یا موسسه نبودم نمیدونم قابل ارایه هست یا نه.
    بله میتونید مخصوصا زبان.

Junior Member

سلام.
    من جمعه اپلیکیشنم رو سابمیت کردم برای ۱۳ نوامبر پذیرش داشتم. ولی فراموش کردم study plan رو بزارم داخل clinet information و تا سابمیت کردم متوجه شدم ولی نشد دیگه اضافه کنم.

یه ایمیل براشون فرستادم و توضیح دادم اتفاقات رو و فایل رو براشون فرستادم. سه روز پیش برام نامه اومد که برم سفارت ولی چیزی راجع به وبفرم ندارم. الان باید برم سفارت یا منتظر چواب وب فرمم باشم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چیکار کنم که مشکلی برای پرونده‌ام پیش نیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1992 نمایش پست ها
    سلام.
    من جمعه اپلیکیشنم رو سابمیت کردم برای ۱۳ نوامبر پذیرش داشتم. ولی فراموش کردم study plan رو بزارم داخل clinet information و تا سابمیت کردم متوجه شدم ولی نشد دیگه اضافه کنم.

یه ایمیل براشون فرستادم و توضیح دادم اتفاقات رو و فایل رو براشون فرستادم. سه روز پیش برام نامه اومد که برم سفارت ولی چیزی راجع به وبفرم ندارم. الان باید برم سفارت یا منتظر چواب وب فرمم باشم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چیکار کنم که مشکلی برای پرونده‌ام پیش نیاد.
    برید انگشت نگاری کار دیگه ای نه لازمه نه میتونید بکنید.

Junior Member

سلام دوستان.
    از اینکه وقت میذارید و با دقت به سوالات همه ما جواب میدین یه عالمه ممنونم..من سوالم رو قسمت ویزای انلاین گذاشتم کسی از دوستان ظاهرا انلاین نبودن جواب بدن..ممنون میشم اگر کسی اینجا هست من رو راهنمایی کنه
    من امروز مدارکم رو برای آخرین بار چک کردم..میخوام سابمیت کنمچون کسی ندرم که باهاش چک کنم خواستم برای اطمینان نحوه قرار دادن مدارمن رو با شما چک کنم..ممنون میشم اگر نظری دارین بفرمایید.
    من از Laval پذیرش گرفتم و همسرم هم با ویزای owp من رو میخوان همراهی کنن
    مدارکی که برای بارگزاری آماداه کردم آینهاست
    ۱) نامه CAQ
    ۲) کپی دو صفحه اول پاسپورتم (باقی صفحات مهر نداره) در ادامه پاسپورتم ترجمه شناسنامه خودم رو هم آوردم
    ۳) نامه پذیرشم که در ادامه این نامه ترجمه مدارک ارشد و کارشناسی و ریزنمرات و گواهی شاگرد اولی مو رو هم آوردم
    ۴) ترجمه عقدنامه م
    ۵) مدارک مالی شامل: موجودی حسابم، گردش حسابم، موجودی حساب پدرم، ترجمه فیش حقوقی پدرم، ترجمه اسناد و مدارک خونه و سهام و اینجور چیزا
    ۶) Client Information اینجا استادی پلن م (جواب اون هفت تا سوال معروف که دوستان اشاره داشتن) رزومه، جاب افر و گواهی عدم سو پیشینه مو آوردم
    ۷) تکمیل فرمهای سفارت شامل: IMM1294 IMM5257 IMM5645 IMM5713 ، که از بین شون فقط فرم IMM5713 رو که باید امضا میشد و آنلاین پر کردم..پرینت کردم..من و همسرم امضا کردیم..اسکن کردم
    ۸) یک قطعه عکس 3.5*4.5 خودم (لازمه پشت عکس اسم نوشته بشه؟) من فقط روی عکس رو اسکن کردم

مدارک همسرم هم شامل:
    ۱) اسکن دو صفحه اول پاسپورتشون (باقی صفحات مهر نداره) ترجمه شناسنامه شون رو هم در ادامه ش آوردم
    ۲) اسکن عکس شون
    ۳) Purpose of Travel یه نامه نوشتم که توی نامه اشارره کردم به یه سری مدارک شون که مدارک رو داخل Client Information H آوردم
    ۴) Client Information هم شامل : نامه مرخضی شون، نامه اشتغال شون، گواهی عدم سو پیشینه، فیش حقوقی و سایر مدارک مالی شون شامل : موجودی حسابشون، گردش حسابشون، فیش حقوقی شون، سند ماشین شون، موجودی حساب پدرشون، سند خونه و ماشین پدرشون و در آخر هم نظر متخصص در مورد بیماری پدرشون به منظور tie
    ۵) تکمیل فرمهای سفارت شامل فرم : IMM1295 IMM5257 IMM5645

دو تا سوال دیگه هم دارم من شهریه دانشگاهم و room , other رو هم رفته میشه حدودا ۱۷ هزار دلار کانادا و من به عنوان منبع درآمدهامون مبلغ ۹۷۰۰۰ دلار رو تو حساب خودم و فاندم و همسرم دارم و به عنوان ساپورتر هم فاند دانشگاه و والدین و حوجودی حساب خودم و همسرم رو زدم این رقم چه طوره به نظرتون؟

دوم اینکه الان من و همسرم توی یکی از فرمها گزینه Married خالی نداشت و من زدم married physically present درسته؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی م کنین..ببخشید طولانی شد