صفحه 1479 از 1547 نخستنخست ... 479979137914291469147014711472147314741475147614771478147914801481148214831484148514861487148814891529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,781 تا 14,790 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbahman نمایش پست ها
    سلام دوستان. ترجمه کارت معافیت از سربازی (موارد خاص) ضروریه تو مدارک باشه؟؟ باید توضیح داد راجبه معافیت؟
    و اینکه سند خونه اگه در رهن باشه اشکالی داره برای تای؟؟
    نه دوست عزیز هیچ نیازی نیست ترجمه کارت رو بذارین چون اصلا در مدارک حرفی ازش زده نشده بیخودی پروندتون رو پیچیده نکنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشکده فنی دانشگاه تهران

سلام دوستان من برای تمدید ویزا و استادی و پرمیت از داخل مونترال میخوام اقدام کنم. سوالم اینه که سی ای کیو رو برای استادی پرمیت نیاز دارم یا برای ویزا؟ و اینکه اول برای استادی پرمیت باید اقدام کنم یا ویزا؟

رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط tempus نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای تمدید ویزا و استادی و پرمیت از داخل مونترال میخوام اقدام کنم. سوالم اینه که سی ای کیو رو برای استادی پرمیت نیاز دارم یا برای ویزا؟ و اینکه اول برای استادی پرمیت باید اقدام کنم یا ویزا؟
    CAQ رو برای تمدید استادی پرمیت نیاز دارین. بعد از تمدید استادی پرمیت میتونین برای تمدید ویزا اقدام کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشکده فنی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط dalhosie نمایش پست ها
    CAQ رو برای تمدید استادی پرمیت نیاز دارین. بعد از تمدید استادی پرمیت میتونین برای تمدید ویزا اقدام کنین.
    ولی توی مدارک مورد نیار برای اپلود چایی برای اپلود سی ای کیو توی پروفایلم نیست!

رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط tempus نمایش پست ها
    ولی توی مدارک مورد نیار برای اپلود چایی برای اپلود سی ای کیو توی پروفایلم نیست!
    https://www.immigration-quebec.gouv....ons/index.html

Junior Member

سلام من یه سوال داشتم.
    توی فرم 1294 دانشجویی اولین سوال برای UCI است. من ویزای توریستی کانادا رو دارم آیا باید UCI ویزای توریستی رو بزنم یا این فقط مخصوص به کسایی که قبلا UCI دانشجویی داشتند؟
    و اونجوری که خوندم توی سایت برای کسایی که توریستی ویزا دارند دیگه بیومتریک لازم نیست.

رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyamob نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم.
    توی فرم 1294 دانشجویی اولین سوال برای UCI است. من ویزای توریستی کانادا رو دارم آیا باید UCI ویزای توریستی رو بزنم یا این فقط مخصوص به کسایی که قبلا UCI دانشجویی داشتند؟
    و اونجوری که خوندم توی سایت برای کسایی که توریستی ویزا دارند دیگه بیومتریک لازم نیست.
    UCI حکم شماره شناسایی شما رو در اداره مهاجرت داره پس بهتره در فرمتون واردش کنین. در رابطه با بایو بستگی داره کی بایو داده باشین و اینکه در پروفایلتون وضعیت بایو رو چی زده؟

Junior Member

سلام دوستان
    نمیدونستم این سوالم رو کجا بپرسم، بخاطر هیمن اینجا پرسیدم.
    من از دانشگاه مگگیل پذیرش یکساله زبان فرانسه برای ترم زمستان رو گرفتم. ولی متاسفانه فعلا بخاطر آماده نشدن بعضی از مدارکم سابمیت نداشتم، ولی میتونم یک ماه defer بکنم و تا تاریخ 4 مارچ اونجا باشم.
    سوالی که دارم اینه بنظر شما آیا سفارت از اینکه ببینه دانشجو به ترم مورد نظر نمی رسه احتمال داره ریجکتش بکنه یا اونا به این کاری ندارند؟ چون پذیرش اولیه من واسه 14 Jan بود ولی میتونم تا 4 march با تاخیر بندازمش و توی اون تاریخ باید در دانشگاه و سرکلاس حاضر بشم.
    امروز ایمیل زدم و از دانشگاه خواستم گه یک معرفی نامه مبنی بر اینکه من ترم رو از 4 مارچ شروع میکنم واسم ارسال بکنند تا ضمیمه پرونده بکنم و بفرستم واسه ویزا.

اگر هم به این دوره نرسیدم می تونم پذیرش تابستان سال 19 رو بگیرم، با دانشگاه صحبت کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dalhosie نمایش پست ها
    UCI حکم شماره شناسایی شما رو در اداره مهاجرت داره پس بهتره در فرمتون واردش کنین. در رابطه با بایو بستگی داره کی بایو داده باشین و اینکه در پروفایلتون وضعیت بایو رو چی زده؟
    سلام من پارسال انگشت نگاری کردم، تا 10 سال اعتبار داره ، هنوز کامل پروفایل و پر نکردم فقط این سوال شماره UCI ذهنمو مشغول کرد. پس UCI توریستی رو درج کنم اونجا؟

Junior Member

سلام دوستان

من برای ویزای تحصیلی برای خودم و کاری برای همسرم ( open work permit) اقدام کردم ، برا همسرم مشکلی پیش اومده که نمیتونه بیاد و میخواد سال بعد بیاد روشی هست که بشه به سفارت ایمیل زد و خواستار لغو بررسی پرونده شد؟