صفحه 1482 از 1547 نخستنخست ... 482982138214321472147314741475147614771478147914801481148214831484148514861487148814891490149114921532 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,811 تا 14,820 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_abedy نمایش پست ها
    سلام دوستان من قسمت اعظم مطالب را مطالعه کردم و چند تا سئوال بی جواب دارم. ممنونم میشم راهنمایی کنید.
    سئوال اولم در مورد تمکن مالی هست. سایت گفته برای دانشجوهای کبک جمعاً 19900 دلار (11000 دلار دانشجو+5100 دلار نفر دوم که همسرم میشه +3800 دلار نفر سوم که فرزندم میشه) موجودی حساب باید نشون بدم. منتها از طرفی دانشگاه به من سالی 20 هزار دلار فاند میده( نامه رسمی دارم ازشون) و شهریه ام هم سالی 2200 دلار هست . با این حساب بانک استیتمنت من چقدر باید باشه؟؟ اون 19900 دلار+ شهریه رو از مبلغ فاند کم کنم و مابه التفاوت رو بزارم تو حسابم؟ یا 19900 دلار+ شهریه؟؟

سئوال دومم در مورد ویزای همراه هام هست. من به جز همسرم ( که براشون درخواست ویزای owp میکنم) یه فرزند 10 ماهه هم دارم. اول اینکه اونم هم باید بیومتری بشه؟ اگه آره، هزینه فامیلی بدم که 170 دلاره یا 3 تا 85 دلار؟ دوم اینکه برای اون درخواست چه ویزایی بدم؟ توریستی؟ (مشکل ویزای توریستی اینه که بیشتر از 6 ماه مداوم نمیتونی بمونی.) گزینه دیگه ای نیست؟ برای ویزای اونم باید هزینه جدا بدم ؟ چقدر؟ و به جز پاسپورتش چه مدارکی باید براش ارائه بدم؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید.

سئوال سومم در مورد گواهی عدم سو پیشینه هست. ارائه اش برای هر دومون (من و همسرم) اجباری هست؟؟ مشخصا همسرم به جز پاسپورتشون و احیانا گواهی عدم سو پیشینه چه مدرکی باید ارائه بدن واسه ویزای owp ؟
    خیلی ممنون
    دوستان
    جواب سووال اول و سوم رو پیدا کردم ولی کسی نمیتونه در مورد سووال دوم من رو راهنمایی کنه؟؟ تو گزینه ها visit-all other types و visit-Tourism هست. برای فزرند 10 ماهه ام کدوم رو انتخاب باید بکنم ؟؟

سلام دوستان عزیز
    با صحبتی که با وکیل کردم قرار هستش برای دوره 2 ساله کالج برای دیپلم مرتبط با رشته برق پذیرش بگیرم.
    33 سالمه. فوق لیسانس برق سال 93 دارم و لیسانس برق سال 89. از 92 تا 96 سابقه کار مرتبط دارم.
    آیلتس جنرال 8 دارم. و توی پول اکسپرس امتیازم 392 شد. برای همین این پلن پیشنهاد شد.
    بدون آیلتس آکادمیک و با گرفتن پذیرش از کالج میشه آفیسر و راضی کرد و استادی پرمیت گرفت؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه کالج دارن راهنمایی کنن.

Banned

سلام

فرض بگیریم یک نفر پذیرش فول فاند بگیره از کانادا و همسرش دانشجو نباشه؟ برای سفارت دقیقا از لحاظ تمکن مالی یا گردش چه چیزی لازمه؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای ریز نمرات انگلیسی میشه همون ترنسکریپت انگلیسی رسمی که دانشگاه داده رو بفرستیم یا باید حتما فارسی رو بدیم ترجمه با مهر وزارت علوم و دادگستری
    مدارک کارشناسی و ارشد هم باید مهر دادگستری داشته باشن؟
    من قبلا تاییدیه فارسی شون رو گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط dream2018 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ریز نمرات انگلیسی میشه همون ترنسکریپت انگلیسی رسمی که دانشگاه داده رو بفرستیم یا باید حتما فارسی رو بدیم ترجمه با مهر وزارت علوم و دادگستری
    مدارک کارشناسی و ارشد هم باید مهر دادگستری داشته باشن؟
    من قبلا تاییدیه فارسی شون رو گرفتم
    سلام، من فقط میدونم بیشتر افراد میگن مهر دادگستری و وزارت خارجه لازم نیست روی ترجمه ، فکر میکنم همون نمرات دانشگاه کافی باشه اگر مهر مترجم رسمی دادگستری روشه ، باید مترجم رسمی روی کپی فارسی نمرات و مدرک مهر کنه و هم روی ترجمه هم مهر کنه اینطوری درسته که همه مترجمین رسمی هم همینکارو میکنند. بعد باید حتما اسکن کپی هر دو نسخه فارسی و انگلیسی که مترجم مهر کرده را بفرستید ، یه وقت اصل مدرک را اسکن نکنید ، حتما باید اسکن کپی مهر شده توسط مترجم فرستاده بشه .ولی مهر وزارت خارجه و داد گستری اکثرا میگن لازم نیسیت
    ویرایش توسط hilarious : January 27th, 2019 در ساعت 11:20 PM

دوستان ببخشید در سی وی باید نوشت خدمت سربازی از چه تاریخی تا چه تاریخی بوده؟ من میخام ننویسم اشکالی داره؟ چون در قسمت سوابق کاری که خدمت را نباید بنویسم چون کار نبوده

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    دوستان ببخشید در سی وی باید نوشت خدمت سربازی از چه تاریخی تا چه تاریخی بوده؟ من میخام ننویسم اشکالی داره؟ چون در قسمت سوابق کاری که خدمت را نباید بنویسم چون کار نبوده
    نیازی نیست

Junior Member

سلام عذرخواهی بابت سوال اگر خیلی تکراری است چون ایران زندگی نمیکنم و برای تهیه مدارک و ... امدم ایران و کمتر از ۱۰ روز دیگر برمیگردم میخواستم بدانم غیر از مدارکی که از کشور فعلی محل سکونت تهیه خواهم کرد این مدارک رو از ایران تهیه کردم و ایا چیز دیگری هست که به هر دلیلی شاید نیاز شود و بخواهم اینده نگری کنم و همراه داشته باشم
    مدارک تهیه و ترجمه شده:

۱) شناسنامه خودم و همسرم + سند ازدواج
    ۲) تهیه عدم سو سابقه برای هر ۲ طرف
    ۳) ترجمه ۲ سند خونه به نام خانواده همسر به عنوان تای
    ۴) ترجمه مدارک شرکتم + ۳ قرارداد خرید زمین خانواده خودم و گواهی پزشکی به نام پدرم که عمل کردن و نیاز به مراقبت دارم به عنوان تای برای خودم
    ۵) وکالت ساپورت مالی و ... توسط من به همسرم
    ۶) مدارک دیپلم پیش دانشگاهی و دانشگاه خودم و همسرم
    ۷)ترجمه کارت پایان خدمت خودم
    ۸) تمکن و پریینت ۶ ماهه از بانک با نرخ دلار کانادا
    ۹) سابقه کاری برای خودم و همسرم

آیا هر گونه مدرک دیگری وجود دارد که نیاز باشد حتی با احتمال خیلی پایین که در زمانی که در ایران هستم تهیه کنم

ممنون از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    نیازی نیست
    پس چرا تو این فرم کلی بحث هست که در سی وی باید نوشت؟ مثلا میگن در کاور لتر باید نوشت که چرا کم بوده سربازیم یا امریه بودم یا نه؟؟؟ چه لزومی داره ؟!!؟! من خودم از نخبگان کسری داشتم ، کار خاصی هم نکردم یه کتاب مدیریتی را ترجمه کردم ، یه خورده کسری دادن ، حالا باید بنویسم چرا کم شده و اینا ؟ اخه هیچ جا هم نگفتم چقدر رفتم اصلا ،

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoala نمایش پست ها
    سلام عذرخواهی بابت سوال اگر خیلی تکراری است چون ایران زندگی نمیکنم و برای تهیه مدارک و ... امدم ایران و کمتر از ۱۰ روز دیگر برمیگردم میخواستم بدانم غیر از مدارکی که از کشور فعلی محل سکونت تهیه خواهم کرد این مدارک رو از ایران تهیه کردم و ایا چیز دیگری هست که به هر دلیلی شاید نیاز شود و بخواهم اینده نگری کنم و همراه داشته باشم
    مدارک تهیه و ترجمه شده:

۱) شناسنامه خودم و همسرم + سند ازدواج
    ۲) تهیه عدم سو سابقه برای هر ۲ طرف
    ۳) ترجمه ۲ سند خونه به نام خانواده همسر به عنوان تای
    ۴) ترجمه مدارک شرکتم + ۳ قرارداد خرید زمین خانواده خودم و گواهی پزشکی به نام پدرم که عمل کردن و نیاز به مراقبت دارم به عنوان تای برای خودم
    ۵) وکالت ساپورت مالی و ... توسط من به همسرم
    ۶) مدارک دیپلم پیش دانشگاهی و دانشگاه خودم و همسرم
    ۷)ترجمه کارت پایان خدمت خودم
    ۸) تمکن و پریینت ۶ ماهه از بانک با نرخ دلار کانادا
    ۹) سابقه کاری برای خودم و همسرم

آیا هر گونه مدرک دیگری وجود دارد که نیاز باشد حتی با احتمال خیلی پایین که در زمانی که در ایران هستم تهیه کنم

ممنون از همگی
    به نظر من چیزی جز اینا نیست ولی محض احتیاط حتما یک بار چک لیست آنکارا رو چک کنید باز هم.