صفحه 1485 از 1547 نخستنخست ... 485985138514351475147614771478147914801481148214831484148514861487148814891490149114921493149414951535 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 14,841 تا 14,850 , از مجموع 15468

موضوع: روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط SOHAKABIR نمایش پست ها
    سلام ....من ادمیشن تابستون2019 دانشگاه کونکوردیا رو دارم که بخاطر نمره زبانم کاندیشناله. امتحان زبان من فروردینه ولی الان برای ویزا باید اقدام کنم...بدون نمره زبان برای ویزا مشکلی پیش نمیاد؟ یه نمره دارم که مال 4 سال پیشه و اینکه پرینت ثبت نام آزمون فروردینم رو به دانشگاه دادم که ادمیشن رو دادن. حالا برای ویزا بنظرتون اثر منفی نداره؟ کسی تجربه گرفتن ویزا بدون نمره زبانو داشته؟؟
    شما همون مدرکی که نشون میده ثبت نام کردی برای آزمون بزاری براشون و در کاور لتر توضیح بدی که قصد داری امتحان بدی کافیه.

Junior Member

سلام،
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد:
    من الان دانشجو در كانادا هستم براى تابستان مى خوام ٢ ماه به ايران بيام و برگردم به كانادا براى ادامه تحصيلم. تو سايت cic نوشته ك تضمينى نيست كه شما با ويزا دانشجويى و استادى پرميت بتونيد دوباره وارد كانادا بشيد. مى خواستم بدونم كسى با شرايط من تونسته راحت به كانادابرگرده و يا مشكل براش پيش اومده ونتونسته دوباره وارد كانادا بشه؟
    مرسى

As a foreign student, can I return home or travel outside Canada during my studies?

Yes. However, a study permit isn’t a travel document. It doesn’t give you the right to travel to Canada. Along with your permit, you need either:

Having an eTA or a visa, along with your study permit, doesn’t guarantee that we will let you back into Canada. You must show the border services officer that you meet all the requirements before we will let you re-enter.
    Read more about travelling while you are a student.

سلام ببخشید میخاستم بدونم ایا تا وقتی بیو را ندیم اصلا پرونده بررسی نمیشه؟ یعین هر چی دیر تر بریم دیرتر شروع میشه؟ من یه مشکلی دارم که نمیتونم الن برم و ممکنه یه هفته دیگه برم ایا زمان نهایی جواب یک هفته دیرتر میشه ؟ یا اینکه نه پرونده بررسی میشه و در کنارش هم بایو را میشه انجام داد؟ اخه الان در پروفایلم نوشته که پرونده شما داره بررسی میشه و خبر میدیم با اینکه هنوز بایو ندادم

با سلام

این چند سؤال احتمالا خیلی تکراریه و بابتش معذرت می خوام. ولی ممنون میشم اگه باز هم وقت بذارید و از تجربه تون بگید.

می خوام بدونم مدارکی که تصویرش آپلود میشه برای سفارت، آیا مرحله ای پیش میاد که لازم بشه اصلشون را هم تحویل سفارت بدیم؟ به این خاطر می پرسم که من مدارک دانشگاهی و ریزنمرات ترجمه شده ام را موقع اپلای به دانشگاه فرستادم و دیگه دستم نیست. حالا می تونم اسکن همونا رو بفرستم یا نهایتا لازمه اصلش را هم به سفارت بدم؟ یعنی لازمه دوباره ترجمه بشه؟
    بعلاوه برای درخواست study permit مدارک تحصیلی که خواسته شامل مدرک و ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی هم هست یا تنها مدارک دانشگاهی کفایت می کنه؟

دوم اینکه کسی اطلاع دقیق داره که مهر مترجم کافیه یا اینکه لازمه مهر دادگستری و خارجه هم روی مدارک بخوره؟ تا اینجا هرچه از تجربیات دیگران خوندم ظاهرا مهر مترجم رسمی کافیه. خواستم بدونم کسی خلافش را تجربه کرده؟

نهایتا ایمیلی از سفارت که به اینجور سؤالا جواب بدن سراغ دارین؟

با سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط ErnestShack نمایش پست ها
    با سلام

این چند سؤال احتمالا خیلی تکراریه و بابتش معذرت می خوام. ولی ممنون میشم اگه باز هم وقت بذارید و از تجربه تون بگید.

می خوام بدونم مدارکی که تصویرش آپلود میشه برای سفارت، آیا مرحله ای پیش میاد که لازم بشه اصلشون را هم تحویل سفارت بدیم؟ به این خاطر می پرسم که من مدارک دانشگاهی و ریزنمرات ترجمه شده ام را موقع اپلای به دانشگاه فرستادم و دیگه دستم نیست. حالا می تونم اسکن همونا رو بفرستم یا نهایتا لازمه اصلش را هم به سفارت بدم؟ یعنی لازمه دوباره ترجمه بشه؟
    بعلاوه برای درخواست study permit مدارک تحصیلی که خواسته شامل مدرک و ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی هم هست یا تنها مدارک دانشگاهی کفایت می کنه؟

دوم اینکه کسی اطلاع دقیق داره که مهر مترجم کافیه یا اینکه لازمه مهر دادگستری و خارجه هم روی مدارک بخوره؟ تا اینجا هرچه از تجربیات دیگران خوندم ظاهرا مهر مترجم رسمی کافیه. خواستم بدونم کسی خلافش را تجربه کرده؟

نهایتا ایمیلی از سفارت که به اینجور سؤالا جواب بدن سراغ دارین؟

با سپاس فراوان
    اصل مدارک لازم نیست، اسکن کافیه ، مهر دارالترجمه هم کافیه ، مدارک دانشگاهی کافیه

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    سلام ببخشید میخاستم بدونم ایا تا وقتی بیو را ندیم اصلا پرونده بررسی نمیشه؟ یعین هر چی دیر تر بریم دیرتر شروع میشه؟ من یه مشکلی دارم که نمیتونم الن برم و ممکنه یه هفته دیگه برم ایا زمان نهایی جواب یک هفته دیرتر میشه ؟ یا اینکه نه پرونده بررسی میشه و در کنارش هم بایو را میشه انجام داد؟ اخه الان در پروفایلم نوشته که پرونده شما داره بررسی میشه و خبر میدیم با اینکه هنوز بایو ندادم
    بدون بایو بررسی اصلا شروع نمیشه، هرچه سریعتر بایو بدید سریعتر پروسس پرونده شروع میشه

Banned

مساله سن چقدر مهمه برا ویزا؟ اگر کسی از دانشگاهی برا دکتری در کانادا پذیرش بگیره آیا 5 سال گپ مشکل ایجاد میکنه برا سفارت؟
    بعد سفارت کانادا مصاحبه نداره چطور میشه اثبات کرد سر کار بوده طرف یا یه مشکل پزشکی داشته به مدت دو سال؟ اصلا مهمه برا سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    مساله سن چقدر مهمه برا ویزا؟ اگر کسی از دانشگاهی برا دکتری در کانادا پذیرش بگیره آیا 5 سال گپ مشکل ایجاد میکنه برا سفارت؟
    بعد سفارت کانادا مصاحبه نداره چطور میشه اثبات کرد سر کار بوده طرف یا یه مشکل پزشکی داشته به مدت دو سال؟ اصلا مهمه برا سفارت؟
    شرایط افراد و رزومه و رشته هرکسی با دیگری متفاوته ، ممکنه گپ تحصیلی جاهایی مهم‌تر باشه جاهایی کمتر اهمیت داشه باشه، مساله مهم اینست که رزومه شما نباید جای خالی داشته باشه یعنی مثلا اگر در دوره ای تحصیل نکردید باید مشخص باشه که در این دوره کجا بودید ( مثلا در چه کشوری ) ، آیا کار کردید ( کجا و با چه عنوان شغلی ) یا به هر دلیلی فعالیتی نداشتید و باید در صورت لزوم برای ادعاهاتون مدرک داشته باشید.در پروسه بک گراند چک و بررسی واجد شرایط بودن اگر بخشی از رزومه شما مبهم و ناقص یا خالی باشه ممکنه به شما ویزا ندن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اصل مدارک لازم نیست، اسکن کافیه ، مهر دارالترجمه هم کافیه ، مدارک دانشگاهی کافیه
    سلام. خیلی ممنونم که پاسخ دادین. سؤال دیگه ای هم دارم که ممنون می شم اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین. من ایران دکتری گرفتم و الان از دانشگاه مونترال برای دوره ارشد پذیرش دارم.
    حالا مدارک دانشگاهی که برای سفارت باید ترجمه کنم قاعدتا شامل مدرک دکترا هم می شه. منتها آزاد کردن مدرک دکترا خیلی پرهزینه است. اطلاع دارین در موارد مشابه راه دیگه ای وجود داشته یا نه؟

من توی سایت مهاجرت کانادا خیلی دنبال ایمیلی گشتم که این سؤالات را بشه پرسید. چیزی پیدا نکردم. ممنون می شم اگه آدرسی می شناسید معرفی کنید.

با سلام، می خواستم بدونم من اگر فرآیند دریافت روادید رو با پذیرش از یک دانشگاه (که در دست دارم) شروع کنم و پذیرش دانشگاه دلخواهم بعدا بیاد، مشکلی در ادامه مسیر برای دریافت روادید به وجود نمی آید؟